Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін электрмен жабдықтау, ыстық сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 қарашадағы № 4/611 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 1230 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 34 тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары, осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін ыстық сумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары, осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3.Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары, осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 4/611 қаулысына
1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы қаласы әкімдігінің 06.03.2020 № 1/61 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Есептеу аспаптары жоқ Алматы қаласының тұтынушылары үшін жылумен
жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары
Көрсеткіштер Өлшем бірлігі Айлар Жылыту кезеңі бойынша барлығы
Жылытуға жұмсалатын жылу энергиясын тұтыну нормасы қаңтар ақпан наурыз сәуір* қазан* қараша желтоқсан
Гкал/м2

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению, горячему водоснабжению и электроснабжению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета
Постановление акимата города Алматы от 05 ноября 2015 года № 4/611. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 ноября 2015 года № 1230.
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 34 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить нормы потребления коммунальной услуги по теплоснабжению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить нормы потребления коммунальной услуги по горячему водоснабжению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить нормы потребления коммунальной услуги по электроснабжению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Управлению энергетики и коммунального хозяйства города Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е.Аукенова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 5 ноября 2015 года № 4/611
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Алматы от 06.03.2020 № 1/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Нормы потребления коммунальной услуги по теплоснабжению для потребителей
города Алматы, не имеющих приборов учҰта
Показатели Ед. измерения месяцы всего за отопительный период
Норма потребления тепловой энергии на отопление январь февраль март апрель* октябрь* ноябрь декабрь
Гкал/м2

Ескерту: Тұрғын үйде бөлмелер саны 6 асқан жағдайда, шамдарды есептеу келесі формула бойынша анықталады: бөлмелерсаны + 5 = шамдар саны.
Бір шамның бір айда жану сағаттарының саны

Примечание: В случае если жилище более 6 комнат, то расчет ламп определяется по формуле: количество комнат + 5 = количество ламп.
Количество часов горения одной лампы в месяц