Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы N 10 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда N 1219 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті және мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1034 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 (4927) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы №51-52 (12728-12729) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 40, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 55, 69, 71, 72, 87, 88 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 46, 61, 63, 103, 108, 115, 118 сайлау учаскелерінің орталықтары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімінің ресми интернет-ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Қ. Әбілқақоваға жүктелсін.
5.Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғат ресми жарияланған күннен кейін күнтізбек бойынша он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Құсайынов
Алматы қаласы Алмалы ауданы
әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы
№ 10 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша
сайлау учаскелері
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Брусиловский көшесі,
134а/1, Олимпия резервіндегі № 2 балалар мен
жасөспірімдер мектебі, телефон: телефон: 240-09-75
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Нұрғиса Тілендиев көшесі,
35, "№ 96 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 16 октября 2015 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2015 года за N 1219. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", а также статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года № 1034, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 (4927) и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52 (12728-12729)) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 40, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 55, 69, 71, 72, 87, 88 и центров избирательных участков № 46, 61, 63, 103, 108, 115, 118 согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
С. Кусаинов
Приложение
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 16 октября 2015 года № 10
Избирательный участок № 40
Центр: 050009, город Алматы, улица Брусиловского, 134а/1,
Детская юношеская школа Олимпийского резерва № 2,
телефон: 240-09-75
Границы: от улицы Прокофьева по четной стороне улицы Кулымбетова Узакбая до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по нечетной стороне улицы Есенжанова до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 44
Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева, 35,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 96",

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің тақ санды жағымен № 96 орта мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 орта мектептің солтүстік шекарасы бойынан Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Брусиловский көшесі, 15, Дүйсенов көшесінің бұрышы,
"№ 34 гимназия", коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 263-72-81
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен № 16 және Брусиловского көшесіндегі № 23 үйді шығара Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Нұрғиса Тлендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тлендиев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Брусиловкий көшесіне дейін Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді шығара; Брусиловкий көшесінің тақ санды жағымен Дүйсен көшесіне дейін; Дүйсен көшесінің жұп санды жағымен Түркебаева көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Артем көшесіне дейін.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Тұрғыт Өзалы көшесі, 45,
"№ 167 жалпы беретін мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі,
телефон: 263-74-56
Шекаралары: Тұрғыт Өзалы көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін Артем көшесіндегі № 59/87 үйді қоса.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Н. Тілендиев көшесі, 35,
"Өнер мектебі", телефон: 255-93-31
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоса Нұрғиса Тлендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тлендиев көшесінің тақ санды жағымен № 96 орта мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 орта мектептің солтүстік шекарасының бойымен Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Брусиловский көшесінен Брусиловский көшесіндегі, № 28, 30, 40 үйлерді қоса.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 4,
"Шона Смаханұлы атындағы №62 гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 255-97-10

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по нечетной стороне улицы Дуйсенова до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка до улицы Грановского; по нечетной стороне улицы Грановского до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Даргомыжского; по нечетной стороне улицы Даргомыжского до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы общеобразовательной школы № 96 до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 45
Центр: 050005, город Алматы, улица Брусиловского, 15 угол
улиц Дуйсенова,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 34", телефон: 263-72-81
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне улицы Артема до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева, исключая дом № 16 по улицы Прокофьева и дом № 23 по улицы Брусиловского, до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская, исключая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Артема.
Избирательный участок № 46
Центр: 050005, город Алматы, улица Тургута Озала, 45,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 167", телефон: 263-74-56
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Артема до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала до улицы Артема, включая дом № 59/87 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 48
Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева, 35,
"Школа искусств", телефон: 255-93-31
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская, включая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы общеобразовательной школы № 96 до улицы Даргомыжского; по четной стороне улицы Даргомыжского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Грановского; по четной стороне улицы Грановского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Брусиловского, включая дома № 28, 30, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 49
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 4,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 62 имени Шона Смаханулы", телефон: 255-97-10

Шекаралары: Райымбек даңғылынан Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен Гайдар көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 28, 30, 40 үйлерді шығара.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Розыбакиев көшесі, 33,
"№ 67 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 274-02-82
Шекаралары: Гайдар көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін, Гайдар көшесіндегі № 196, 198 үйлерді қоса.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы,
Құрманғазы көшесі, 150, Абылай хан атындағы
Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері
университетінің № 3 жатақханасы, телефон: 292-23-63
Шекаралары: Гагарин көшесінен Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Гагарин даңғылы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді шығара.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Радостовец көшесі, 42, "Қазақстан Республикасының
академиялық би театры" Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіп орын, телефон: 375-99-47
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 300 үйді шығара.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Жароков көшесі, 118, Мұхтар Әуезов атындағы
"№ 128 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 375-99-47
Шекаралары: Гагарин даңғылымен Төле би көшесінен 8 – Линия көшесіне дейін; 8 – Линия көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Бөгенбай батыр көшесі, 260, "№ 124 жалпы білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 376-04-89

Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Гайдара, исключая дом № 59/87 по улице Туркебаева и дома под № 28, 30, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 52
Центр: 050009, город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 67", телефон: 274-02-82
Границы: от улицы Гайдара по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кулымбетова Узакбая; по четной стороне улицы Кулымбетова Узакбая до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до проспекта Абая, включая дома под № 196 и 198 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 55
Центр: 050008, город Алматы, улица. Курмангазы, 150,
общежитие № 3 Акционерного общества Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай Хана,
телефон: 292-23-63
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Клочкова; по нечетной стороне улице Клочкова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Курмангазы, исключая дом под № 100 по проспекта Гагарина и дом под № 141 по проспекта Абая.
Избирательный участок № 61
Центр: 050009, город Алматы, улица Радостовца, 42,
Республиканское государственное казенное предприятие
"Государственный Академический театр танца Республики
Казахстан", телефон: 375-99-47
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улице Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 63
Центр: 050009, город Алматы, улица Жарокова, 118,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 128" им. Мухтара Ауэзова,
телефон: 375-99-47
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улице Толе би до улицы Линия-8; по нечетной стороне улицы Линия-8 до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 69
Центр: 050026, город Алматы, улица Богенбай батыра, 260,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 124", телефон: 376-04-89

Шекаралары: Әуезов көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен 6-линия көшесіне дейін; 6-линия көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10 және 12 үйлерді қоса.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 93, "№ 144 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 241-23-93
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Әуезов көшесі, 36, "№ 55 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 375-47-54
Шекаралары: Әуезов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Исаев көшесіндегі № 29 және № 55/170 үйлерді, сондай-ақ Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10, 12 үйді шығара.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Байзақов көшесі, 130, "№ 136 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 379-77-90
Шекаралары: Мирзоян көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мирзоян көшесіне дейін; Мирзоян көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы,
Төле би көшесі, 109, Евразиялық технологиялық

Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Линия-6; по четной стороне улицы Линия-6 до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би, включая дом № 9 по улице Айтиева и дома под № 10 и 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 71
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 93,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 144", телефон: 241-23-93
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би.
Избирательный участок № 72
Центр: 050008, город Алматы, улица Ауэзова, 36,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 55", телефон: 375-47-54
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Исаева; по нечетной стороне улицы Исаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Гоголя, исключая дома под № 29 и 55/170 по улице Исаева, а так же исключая дом под № 9 по улице Айтиева и дома под № 10 и 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 87
Центр: 050026, город Алматы, улица Байзакова, 130,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 136", телефон: 379-77-90
Границы: от улицы Мирзояна по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Кожамкулова; по нечетной стороне улицы Кожамкулова до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Мирзояна; по четной стороне улицы Мирзояна до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 88
Центр: 050000, город Алматы, улица Толе би, 109,

университеті, телефон: 292-24-43
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Досмұхамедов Халел көшесіне дейін; Досмұхамедов Халел көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 165, "№ 4 оқушылар үйі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 233-46-55
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс жағалауымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 133, "№ 15 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 279-50-15
Шекаралары: Чайковский көшесінен Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін, Масаншы көшесіндегі № 3, 5 үйлерді және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді қоса.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: 050004, Алматы қаласы,
Чайковский көшесі, 7, Алматы туризм және қонақ
жайлылық индустриялық колледжі,
телефон: 233-22-98
Шекаралары: Чайковский көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесінен "Қазметмаш" зауыты аумағының шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы,
Чайковский көшесі, 28, "№ 90 лицей" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 279-09-01
Шекаралары: Абылай Хан даңғылынан Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен, Сызғанов атындағы хирургия ғылыми орталығын шығара, Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Абылай Хан даңғылына дейін; Абылай Хан даңғылының тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.

Евразийский технологический университет, телефон: 292-24-43
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 103
Центр: 050026, город Алматы, улица Гоголя, 165,
Коммунальное государственное учреждение
"Дом школьника № 4", телефон: 233-46-55
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Жибек Жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 108
Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 133,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 15", телефон: 279-50-15
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до проспекта Жибек Жолы, включая дома под № 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 115
Центр: 050016, город Алматы, улица Чайковского, 7,
"Алматинский колледж индустрии туризма и гостеприимства",
телефон: 233-22-98
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Кашгарской; от улицы Кашгарской по восточной стороне территории завода "Казметмаш" до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Молдагуловой; по четной стороне улицы Молдагуловой до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 118
Центр: 050016, город Алматы, улица Чайковского, 28,
Коммунальное государственное учреждение
"Лицей № 90", телефон: 279-09-01
Границы: от проспекта Абылай Хана по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского, исключая научный центр хирургии имени Сызганова, до улицы Молдагуловой; по нечетной стороне улицы Молдагуловой до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Маметовой; по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы. Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Макатаева.