Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 2ш шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 1152 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 798 "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес аудан
әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1029 болып енгізілген, 2014 жылғы 29 сәуірде № 49-51 "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы
1 мамырдағы № 51-52 "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 36, № 37, № 485, № 486 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімнің ресми интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз ету.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б.О. Торламбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Мәнізоров
Алатау ауданы әкімінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 2ш шешіміне қосымша
Аудандық сайлау комиссиясының орталығы
Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169 Жалпы білім
беру мектебі, телефон: 263-78- 88, 227-38-00
№ 36 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,Ақкент ықшамауданы,
19 үй, № 181 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 246-70-39
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Ақкент ықшамауданы мен АЗТМ № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 көшелері толығымен кіреді.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы,
Суат көл көшесі, 41 үй, № 178 физика-математикалық

О внесении изменений в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 20 марта 2015 года N 2р. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 марта 2015 года за N 1152. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года за № 798 "Об изменении границ города Алматы", пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1029, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года за № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года за № 51-52) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 36, 37, 485, 486 согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Торламбаева Б.О.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Манзоров
Приложение к решению акима
Алатауского района
от 20 марта 2015 года № 2р
Районная избирательная комиссия Алатауского района
Центр: улица Утемисулы, дом 109, общеобразовательная
школа № 169, телефон: 263-78-88
Избирательный участок № 36
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, дом 19,
общеобразовательная школа № 181,
телефон: 246-70-39
Границы избирательного участка:
Восточная граница избирательного участка проходит от улицы Момышулы с пересечением проспекта Райымбека по восточной стороне Карасайского района Алматинской области до Аксайской улицы.
Южная граница избирательного участка проходит от улицы Аксайская по правой стороне с пересечением улицы Акын Сара.
Западная граница начиная от улицы Акын Сара до пересечения улицы Момышулы. Северная граница проходит от улицы Момышулы до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Суат коль, дом 41, физико-математическая
лицей № 178,

лицей, Телефон: 392-54-33
Сайлау учаскелерінің шекарасы:
Момышұлы көшесімен Райымбек даңғылының қиылысынан бастап, Райымбек даңғылының бойымен батыс бағытында Ақбота көшесіне дейін, Ақбота көшесінің бойымен солтүстік бағытта Баталов көшесіне дейін, Баталов көшесінің бойымен батыс бағытта Суханбаев көшесіне дейін, Суханбаев көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Бөлтекұлы көшесіне дейін, Бөлтекұлы көшесінің бойымен батыс бағытта Ақсай көшесіне дейін, Ақсай көшесінің бойымен солтүстік бағытта Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесімен батыс бағытта Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесімен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін, Ақын Сара көшесінің бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін, Ақсай көшесімен солтүстік бағытта Үлкен Алматы Каналына дейін, Үлкен Алматы Каналы жағалауымен шығыс бағытында Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы,
Байдібек би көшесі, 16 үй, № 185 Жалпы білім
беру мектебі, телефон: 306-07-39
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Ақсай көшесімен Орталық көшесінің қиылысынан солтүстік батыс бағытта Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің бойымен солтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесімен шығыс бағытта Маметова көшесіне дейін, Маметова көшесінің бойымен солтүстік бағытта Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесінің бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін, Ақсай көшесі бойымен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
№ 486 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшамауданы,
Мектеп көшесі, 6 "б" үй, № 184 Жалпы білім
беру мектебі телефон: 388-40-64
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Орталық көшесінің Ақсай көшесі қиылысымен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен батыс бағытта Жетісу кварталының қиылысына дейін, Жетісу кварталымен солтүстік бағытта Жас Отау көшесіне дейін, Жас Отау көшесімен шығыс бағытта Айналмалы көшесіне дейін, Айналмалы көшесімен шығыс бағытта Құрылыс көшесіне дейін, Құрылыс көшесімен шығыс бағытта Жаңа құрылыс көшесіне дейін, Жаңа құрылыс көшесімен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін, Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесімен оңтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін, Мақатаев көшесімен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін. Ақсай көшесімен оңтүстік бағытта Лермонтова көшесіне дейін, Лермонтова көшесімен батыс бағытта Маметова көшесіне дейін, Маметова көшесімен оңтүстік бағытта Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесімен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін, Орталық көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.

телефон: 392-54-33
Границы избирательного участка:
С пересечения улицы Момышулы с проспектом Райымбека, по проспекту Райымбека в западном направлении до улицы Акбота, по улице Акбота в северном направлении до улицы Баталова, по улице Баталова в западном направлении до улицы Суханбаева, по улице Суханбаева в южном направлении до улицы Болтекулы, по улице Болтекулы в восточном направлении до улицы Аксайская, по улице Аксайская в северном направлении до улицы Акан сери, по улице Акан сери в западном направлении до улицы Наурыз, по улице Наурыз в северном направлении до улицы Акын Сара, по улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Аксайская, по улице Аксайская в северном направлении до Большого Алматинского канала, вдоль Большого Алматинского канала в восточном направлении до улицы Момышулы, по улице Момышулы до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би,
дом 16 общеобразовательная школа № 185
телефон: 306-07-39
Границы избирательного участка:
С пересечения улицы Аксайская с улицей Орталык в северном направлении до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан в северном направлении до улицы Конаева, по улице Конаева в восточном направлении до улицы Маметовой, по улице Маметовой в северном направлении до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова в северном направлении до улицы Аксайская, по улице Аксайская в южном направлении до улицы Орталык.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица
Мектеп дом 6 "б", общеобразовательная школа № 184
телефон: 388-40-64
Границы избирательного участка:
С пересечения улицы Орталык с улицей Аксайская в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека в западном направлении до перекрестка квартала Жетису, по кварталу Жетису в северном направлении до улицы Жас Отау, по улице Жас Отау в восточном направлении до улицы Айналмалы, по улице Айналмалы в восточном направлении до улицы Курылыс, по улице Курылыс в восточном направлении до улицы Жана курылыс, по улице Жана курылыс в северном направлении до улицы Акын Сара, по улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Наурыз, по улице Наурыз в южном направлении до улицы Макатаева, по улице Макатаева в восточном направлении до улицы Аксайская, по улице Аксайская в южном направлении до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова в западном направлении до улицы Маметовой, по улице Маметовой в южном направлении до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан в южном направлении до улицы Орталык, по улице Орталык в юго-восточном направлении до улицы Аксайская.