Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 03 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда N 3090 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2016 жылғы 10 сәуірдегі N 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 10.04.2016 N 13 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 1-тармағы 11) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 5-тармағы 3) тармақшасына, 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 2 хаттамасы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов және Жамбыл аудандарының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің облыстық аумақтық кіші жүйесі жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Сұлтанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 января 2015 года № 3090. Утратило силу решением акима Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2016 года N 13
Сноска. Утратило силу решением акима Северо-Казахстанской области от 10.04.2016 N 13 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 и подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 2, в связи со сложившейся обстановкой на территории Северо-Казахстанской области, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Уалихановского и Жамбылского районов Северо-Казахстанской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования областной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Султанов