"2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы N 33/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде N 3192 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 2.1-11/6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 12.01.2016 N 2.1-11/6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 108-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсаңда № 3035 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110 586 518,9 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 13 965 792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 346 126,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 96 273 600 мың теңге;
2) шығындар – 110 892 674,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 431 447,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 895 419 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 463 971,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 29 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 30 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 767 503,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 767 503,2 мың теңге.";
7-тармақта:
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;";
3), 5),11) тармақшалары алып тасталсын;
21) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"21) білім беру объектілерін салуға;";
27) тармақша алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года N 33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2015 года N 3192. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12 января 2016 года N 2.1-11/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12.01.2016 N 2.1-11/6)
В соответствии со статьями 104, 106, 108 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3035 30 декабря 2014 года, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 8 января 2015 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 586 518,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 965 792 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 346 126,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 273 600 тысяч тенге;
2) затраты – 110 892 674,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 431 447,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 895 419 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 463 971,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 767 503,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 767 503,2 тысячи тенге.";
в пункте 7:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
подпункты 3), 5), 11) исключить;
подпункт 21) изложить в следующей редакции:
"21) строительство объектов образования;";
подпункт 27) исключить;

мына мазмұндағы 31), 32), 33), 34), 35), 36) тармақшаларымен толықтырылсын:
"31) агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
32) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
33) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға;
34) елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге;
35) жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға;
36) сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға;";
мына мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін, соның ішінде:
1) білім беру объектілерін салуға;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
3) тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға.";
мына мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Ұлттық қордан берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға.";

дополнить подпунктами 31), 32), 33), 34), 35), 36) следующего содержания:
"31) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
32) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
33) содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
34) организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;
35) содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель;
36) содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля;";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда, в том числе на:
1) строительство объектов образования;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) проектирование и (или) строительство жилья.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть в областном бюджете на 2015 год бюджетные кредиты из Национального фонда на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.";

мына мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджет шығыстары қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, 2014 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2014 году, погашения бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета, согласно приложению 5.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению;

2 689 336
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
504 362
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
67 000
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
395 960
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
107 410
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
635 352
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
375 558
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
440 738
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
326 469
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
637 555
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 211
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
716 311
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
52 099
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
209 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 491 843
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
598 783
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 789 723
271
Облыстың құрылыс басқармасы
47 457,1
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
47 457,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 361 428
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 559 239
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 387
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 689 336
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
504 362
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
67 000
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
395 960
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
107 410
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
635 352
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
375 558
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
440 738
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
326 469
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
637 555
029
Областные базы спецмедснабжения
39 211
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
716 311
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
52 099
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
209 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 491 843
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
598 783
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 789 723
271
Управление строительства области
47 457,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
47 457,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 361 428
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 559 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 387
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

394 291
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
162 304
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
47 333
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
931 327
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
34 424
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 231
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 360
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 310
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 116
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 565
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 261
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 769
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 462
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31 579
261
Облыстың білім басқармасы
732 071
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
698 982
037
Әлеуметтік сауықтандыру
33 089
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 452
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

394 291
003
Социальная поддержка инвалидов
162 304
007
Капитальные расходы государственного органа
1 000
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
47 333
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
931 327
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
34 424
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
199 231
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 360
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 310
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
160 116
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
3 565
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
9 261
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию победы в Великой Отечественной войне
476 769
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 462
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31 579
261
Управление образования области
732 071
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
698 982
037
Социальная реабилитация
33 089
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 452
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

6 452
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
36 271
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 271
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 529 565,9
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
896
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
896
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 116
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 116
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
600
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
600
261
Облыстың білім басқармасы
47 706
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 033
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 673
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 852 262,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
572 667
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 698 028
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
581 567,9
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
4 172
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 172
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 612 375
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 149
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 345

6 452
298
Управление государственной инспекции труда области
36 271
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
36 271
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 529 565,9
251
Управление земельных отношений области
896
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
896
253
Управление здравоохранения области
11 116
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 116
256
Управление координации занятости и социальных программ области
600
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
600
261
Управление образования области
47 706
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
43 033
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 673
271
Управление строительства области
4 852 262,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
572 667
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 698 028
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
581 567,9
273
Управление культуры, архивов и документации области
4 172
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 172
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 612 375
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
38 149
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 031 345

014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
40 052
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 394 419
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 494
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 437
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
853 720
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 634
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
438
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
438
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 448 279,8
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
501 885
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 797
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 910
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
386 178
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
75 932
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 459
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
45 473
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 600 919,5
016
Мәдениет объектілерін дамыту
0
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 600 919,5
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 413 875
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 910
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
87 411
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
173 744
008
Театр және музыка өнерін қолдау
474 111
009
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
112 674

014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
40 052
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 394 419
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 494
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4 437
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
853 720
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 634
285
Управление физической культуры и спорта области
438
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
438
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 448 279,8
263
Управление внутренней политики области
501 885
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
85 797
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 910
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
386 178
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 000
264
Управление по развитию языков области
75 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
30 459
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
45 473
271
Управление строительства области
1 600 919,5
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
1 600 919,5
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 413 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
47 910
005
Поддержка культурно-досуговой работы
87 411
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
173 744
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
474 111
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
112 674

2 364 982
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 157 900
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
12 727
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
682 127
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
317 296
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
104 900
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 567 044
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 154 507
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 154 507
719
Облыстың ветеринария басқармасы
270 608
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 639
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 272
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 875
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
13 626
052
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 969
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 041
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
34 212
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 712
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
353 545,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы

2 364 982
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 157 900
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
12 727
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
682 127
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
317 296
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
104 900
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 567 044
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 154 507
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 154 507
719
Управление ветеринарии области
270 608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 639
003
Капитальные расходы государственного органа
5 272
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 875
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
13 626
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
80 969
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96 041
729
Управление земельной инспекции области
34 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
31 712
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
353 545,4
271
Управление строительства области

301 535,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 540
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
249 995,4
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 505
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 505
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
31 505
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 505
12
Көлiк және коммуникация
5 403 788,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 401 876
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 215
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
800 000
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 355 335,6
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
24 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 749 422,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
351 221
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
71 682
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 912,1
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 912,1
13
Басқалар
6 570 248,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 330 454
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
258 350
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 072 104
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 278 291
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 539 180
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 739 111
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
39 575
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 984
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

301 535,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 540
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
249 995,4
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 505
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
31 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
31 505
12
Транспорт и коммуникации
5 403 788,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 401 876,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 215
002
Развитие транспортной инфраструктуры
800 000
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 355 335,6
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 749 422,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
351 221
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
71 682
271
Управление строительства области
1 912,1
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 912,1
13
Прочие
6 570 248,2
257
Управление финансов области
2 330 454
012
Резерв местного исполнительного органа области
258 350
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 072 104
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 278 291
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 539 180
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 739 111
280
Управление индустриально-инновационного развития области
39 575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
31 984
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

1 114 989
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 929
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 276
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
502 192
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
132 746
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 821 103
029
Әдістемелік жұмыс
21 000
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
6 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
218 120
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 005 395
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
804 266
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
201 129
5
Денсаулық сақтау
6 418 389
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 418 389
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 131
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
457 873
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
146 057
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
103 021
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
13 459
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 677 699
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
515 785
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
60 510
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
420 430
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
14 884
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 175
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
35 358
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
197 067
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

1 114 989
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 929
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 276
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
502 192
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
132 746
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 821 103
029
Методическая работа
21 000
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
6 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
218 120
285
Управление физической культуры и спорта области
1 005 395
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
804 266
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
201 129
5
Здравоохранение
6 418 389
253
Управление здравоохранения области
6 418 389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
91 131
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
457 873
006
Услуги по охране материнства и детства
146 057
007
Пропаганда здорового образа жизни
103 021
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
13 459
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 677 699
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
515 785
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
60 510
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
420 430
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
14 884
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 175
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
35 358
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
197 067
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 760
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 767 095
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
2 186
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
140 493
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
127 263
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
94 400
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 364 982
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 668
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
444
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 285 700
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
13 724
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
933 579
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
933 579
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
67 840
271
Облыстың құрылыс басқармасы
47 025
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 025
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 815
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 815
12
Көлiк және коммуникация
4 504 789
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 760
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 767 095
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
140 493
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
127 263
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
94 400
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 364 982
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 668
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
444
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 285 700
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
13 724
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
933 579
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
933 579
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
67 840
271
Управление строительства области
47 025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
47 025
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 815
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 815
12
Транспорт и коммуникации
4 504 789
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

147 157
008
Театр және музыка өнерін қолдау
418 301
009
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
101 661
010
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
190 933
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
689 150
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 630
002
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
49 233
003
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
603 287
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
11 158
010
Туризм қызметін реттеу
11 158
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 623 610
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
37 582
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 582
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
617 098
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 861
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
535 223
006
Жануарлар дүниесін қорғау
18 014
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 035 351
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 223
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
970 853
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 623 012
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 152 366
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 379
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 882 437
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
2 186
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
141 898
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
128 536
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

147 157
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
418 301
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
101 661
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
190 933
285
Управление физической культуры и спорта области
689 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
36 630
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
49 233
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
603 287
289
Управление предпринимательства и туризма области
11 158
010
Регулирование туристской деятельности
11 158
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 623 610
251
Управление земельных отношений области
37 582
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
37 582
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
617 098
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
63 861
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
535 223
006
Охрана животного мира
18 014
255
Управление сельского хозяйства области
17 035 351
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
134 223
002
Поддержка семеноводства
970 853
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 623 012
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 152 366
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 379
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 882 437
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
141 898
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
128 536
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)