"Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 269 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 89 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде N 3217 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 269 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2927 болып тіркелді, 2014 жылғы 2 қазанда "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде қазақ тіліндегі мәтінде:
7-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қоюы (4 (төрт) сағат ішінде).";
10-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін не сұратуды екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжатының мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші портал немесе уәкілетті тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысандағы мемлекеттік қызмет көрсетуді мониторингтеу ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік жүйелерден алады.";
14-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Құжаттарды қабылдау кезінде ХҚО қызметкері түпнұсқалардың дұрыстығын көшірмелермен салыстырады, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.";
14-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 июля 2014 года № 269 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2015 года № 3217. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра" от 31 июля 2014 года № 269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2927, опубликовано в газете "Северный Казахстан" 2 октября 2014 года) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра" утвержденном указанным постановлением, в тексте на казахском языке:
подпункт 4) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қоюы (4 (төрт) сағат ішінде).";
подпункт 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін не сұратуды екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжатының мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші портал немесе уәкілетті тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысандағы мемлекеттік қызмет көрсетуді мониторингтеу ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік жүйелерден алады.";
абзац 2 подпункта 1) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"Құжаттарды қабылдау кезінде ХҚО қызметкері түпнұсқалардың дұрыстығын көшірмелермен салыстырады, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.";
подпункт 6) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";

19-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) көрсетілетін қызмет берушінің көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту түрінде ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысандағы мемлекеттік қызмет көрсету нәтіжесін жолдауы (1 (бір) минут ішінде);";
19-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының сұратуын екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 89 қаулысына қосымша
"Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
Р/с №
ХҚО атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Әуезов көшесі, 157
8 (7152) 33-31-03
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
2
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалының №2 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
8 (7152) 33-06-52
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
3
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Айыртау ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы, Дәулетбай Сыздықов көшесі, 4
8 (71533) 2-01-84
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
4
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ақжар ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылы, Победа көшесі, 67

подпункт 6) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"6) көрсетілетін қызмет берушінің көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту түрінде ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысандағы мемлекеттік қызмет көрсету нәтіжесін жолдауы (1 (бір) минут ішінде);";
подпункт 9) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының сұратуды екі сағат ішінде қарайды, бұрыштама қойып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);";
приложении 2 к указанному постановлению изложить в следующей новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
текст на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 89
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра"
Перечень Центров обслуживания населения по оказанию государственной услуги
№ п\п
Наименование ЦОН
Юридический адрес
Контактный телефон
График работы
1
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мухтара Ауэзова, 157
8 (7152) 33-31-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
2
Отдел №2 филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 31-06-52
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
3
Отдел по Айыртаускому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Даутлетбая Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
4
Отдел по Акжарскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшык, улица Победы, 67

8 (71546) 2-21-08
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
5
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Аққайың ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы, Труд көшесі, 11
8 (71532) 2-25-86
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
6
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Есіл ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан
Есіл ауданы облысы
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 6
8 (71543) 2-20-03
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
7
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Жамбыл ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы Пресновка ауылы,
Горький қиылысы, 10 "Г"
8 (71544) 2-29-16
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
8
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ғ. Мүсірепов атындағы аудан бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Новоишимское ауылы,
Ленин көшесі, 7
8 (71535) 2-22-19
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
9
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК Қызылжар ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Бескөл ауылы,
Институт көшесі, 1 "А"
8 (71538) 2-17-46
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
10
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
Булаев қаласы Юбилейная көшесі, 62
8 (71531) 2-03-76
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
11
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Мамлют ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
Мамлют қаласы, С.Мұқанов көшесі, 11
8 (71541) 2-27-48
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
12
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Тайынша ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы
Тайынша қаласы,
Конституциясы көшесі, 208

8 (71546) 2-21-08
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
5
Отдел по Аккайынскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
6
Отдел по Есильскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 6
8 (71543) 2-20-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
7
Отдел по Жамбылскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, переулок Горького, 10 "Г"
8 (71544) 2-29-16
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
8
Отдел по району имени Габита Мусрепова Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
9
Отдел по Кызылжарскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бесколь, улица Институтская, 1 "А"
8 (71538) 2-17-46
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
10
Отдел по району Магжана Жумабаева Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 62
8 (71531) 2-03-76
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
11
Отдел по Мамлютскому району Республиканского государственного предприятия "Центробслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица С.Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
12
Отдел по Тайыншинскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 208

8 (71536) 2-36-03
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
13
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Тимирязев ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы
Тимирязево ауылы
Уәлиханов көшесі, 17
8 (71537) 2-03-02
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
14
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Уәлиханов ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы
Уәлиханов көшесі, 80
8 (71542) 2-28-11
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін
15
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Шал ақын ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
Сергеевка қаласы Желтоқсан көшесі, 31
8 (71534) 2-73-90
Демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбі - сенбі аралығында, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін

8 (71536) 2-36-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
13
Отдел по Тимирязевскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
14
Отдел по Уалихановскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 80
8 (71542) 2-28-11
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
15
Отдел по району Шал акына Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксана, 31
8 (71534) 2-73-90
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней