"Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылымының кейбір мәселелері туралы" бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 123 қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 14/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы N 91 және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы N 33/11 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде N 3234 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылымының кейбір мәселелері туралы" бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 123 қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 14/1 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 2251 тіркелген, 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 47 "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 48 "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) мемлекеттік тілдегі барлық мәтінде "ауылдық (селолық)", "селолық" сөздері "ауылдық" сөзіне алмастырылсын;
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХХІІІ сессиясының төрағасы-
хатшысы
Қ. Едіресов

О внесении изменений в совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2013 года № 123 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2013 года № 14/1 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Северо-Казахстанской области"
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года N 91 и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года N 33/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2015 года N 3234
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2013 года № 123 и в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2013 года № 14/1 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2251 от 22 апреля 2013 года, опубликовано в газете "Солтүстік Қазақстан" от 25 апреля 2013 года № 47, в газете "Северный Казахстан" от 25 апреля 2013 года № 48) следующие изменения:
1) по всему тексту на государственном языке слова "ауылдық (селолық)", "селолық" заменить на слово "ауылдық";
2) в тексте на русском языке слова "аульные (сельские)", "аульных (сельских)", "аул" заменить соответственно словами "сельские", "сельских", "село".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов
Председатель ХХХІІІ сессии -
секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов