Петропавл қаласы көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы N 155 және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 6 мамырдағы N 35/3 шешімі біріккен қаулылары. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда N 3261 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастикалық комиссияның қорытындысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының мына көшелері қайта аталсын:
1) Юбилейная көшесі – Жәлел Қизатов атындағы көшеге;
2) Ә. Досмұхамбетов қысқа көшесі – Ысқақ Ыбыраев атындағы көшеге;
3) Рижская көшесінің бір бөлігі (Я.Гашек көшесінен Пушкин көшесіне дейін) – Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көшеге.
2. "Солнечный" ықшам ауданындағы жаңа көшеге Фазыл Кәрібжановтың аты берілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың ХХХV сессиясының
төрағасы
С. Махметов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов

О переименовании улиц города Петропавловска
Совместное постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 мая 2015 года N 155 и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 6 мая 2015 года N 35/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 мая 2015 года N 3261
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Петропавловска:
1) улицу Юбилейную в улицу имени Жалела Кизатова;
2) проезд А. Дусухамбетова в улицу имени Искака Ибраева;
3) часть улицы Рижской (от улицы Я. Гашека до улицы Пушкина) в улицу имени Тауфика Мухамед-Рахимова.
2. Присвоить новой улице в микрорайоне "Солнечный" имя Фазыла Карибжанова.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Председатель XXXV сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С. Махметов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов