"2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № 37/15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте N 3367 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 2016 жылгы 12 қаңтардағы N 2.1-11/6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 12.01.2016 N 2.1-11/6 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, 111-бабының 1-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3035 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110 686 759,3 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 13 853 749,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 560 241,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 96 271 767,7 мың теңге;
2) шығындар – 110 972 915 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 431 447,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 895 419 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 463 971,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 49 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 50 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 767 503,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 767 503,2 мың теңге.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 37/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 сентября 2015 года № 3367. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12 января 2016 года N 2.1-11/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12.01.2016 N 2.1-11/6).
В соответствии со статьями 106, 108, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3035 30 декабря 2014 года, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 8 января 2015 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 686 759,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 853 749,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 560 241,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 271 767,7 тысячи тенге;
2) затраты – 110 972 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 431 447,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 895 419 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 463 971,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 767 503,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 767 503,2 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"11. 2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 86 756 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың
XXXVII сессиясының төрағасы
А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов

"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2015 год в сумме 86 756 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXXVII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Сапаров
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов

670 572
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
456 017
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
214 555
5
Денсаулық сақтау
21 135 211,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 087 755
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 428
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
437 418
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
150 247
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
99 245
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
149 596
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 689 336
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
504 362
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
67 000
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
395 960
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
107 410
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
635 352
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
375 558
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
440 738
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
326 469
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
624 303,3
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 211
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
716 311
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
52 099
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
209 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

670 572
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
456 017
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
214 555
5
Здравоохранение
21 135 211,1
253
Управление здравоохранения области
21 087 755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 428
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
437 418
006
Услуги по охране материнства и детства
150 247
007
Пропаганда здорового образа жизни
99 245
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
149 596
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 689 336
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
504 362
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
67 000
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
395 960
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
107 410
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
635 352
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
375 558
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
440 738
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
326 469
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
624 303,3
029
Областные базы спецмедснабжения
39 211
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
716 311
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
52 099
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
209 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

10 491 843
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
662 034,7
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 789 723
271
Облыстың құрылыс басқармасы
47 456,1
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
47 456,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 396 774,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 583 819,7
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 336,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
394 291
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
162 304
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
47 333
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
938 048
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
34 924
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
194 285
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 360
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 360,7
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 116
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 565
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 261
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

10 491 843
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
662 034,7
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 789 723
271
Управление строительства области
47 456,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
47 456,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 396 774,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 583 819,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 336,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
394 291
003
Социальная поддержка инвалидов
162 304
007
Капитальные расходы государственного органа
1 000
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
47 333
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
938 048
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
34 924
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
194 285
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 360
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 360,7
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
160 116
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
3 565
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
9 261
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию победы в Великой Отечественной войне

465 288,1
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 561
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31 579
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 205,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
26 481,7
261
Облыстың білім басқармасы
742 837
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
708 828
037
Әлеуметтік сауықтандыру
34 009
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 452
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 452
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
36 271
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 271
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 521 400,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
896
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
896
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 600
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 600
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
407
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
407
261
Облыстың білім басқармасы
41 155,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 764,4
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 391,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 510,3
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 510,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 853 464,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

465 288,1
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 561
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31 579
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 205,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 481,7
261
Управление образования области
742 837
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
708 828
037
Социальная реабилитация
34 009
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 452
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 452
298
Управление государственной инспекции труда области
36 271
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
36 271
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 521 400,8
251
Управление земельных отношений области
896
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
896
253
Управление здравоохранения области
10 600
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 600
256
Управление координации занятости и социальных программ области
407
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
407
261
Управление образования области
41 155,5
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 764,4
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 391,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 510,3
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
7 510,3
271
Управление строительства области
4 853 464,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

643 868
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 628 029
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
581 567,9
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3 938,8
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 938,8
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 603 007,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 149
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 345
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
38 042
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 380 042,6
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 494
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 437
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
855 409,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 964
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
420,4
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420,4
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 567 866,7
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

643 868
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 628 029
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
581 567,9
273
Управление культуры, архивов и документации области
3 938,8
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 938,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 603 007,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
43 149
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 031 345
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
38 042
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 380 042,6
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 494
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4 437
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
855 409,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 964
285
Управление физической культуры и спорта области
420,4
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
420,4
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 567 866,7
263
Управление внутренней политики области

36 241
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
5 627
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
639 820
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 175
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
553 723
006
Жануарлар дүниесін қорғау
20 010
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 912
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 240 930
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128 868
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
200 000,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 236
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 213
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 480 259,7
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 764 982
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 757 900
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
23 160
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
682 127
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
317 296
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
104 900
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 669 857,3
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 154 507
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 154 507
719
Облыстың ветеринария басқармасы
266 336
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 139
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 272
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер

36 241
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 627
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
639 820
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
62 175
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
553 723
006
Охрана животного мира
20 010
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 912
255
Управление сельского хозяйства области
17 240 930
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
128 868
002
Поддержка семеноводства
200 000,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 236
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 213
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 480 259,7
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 764 982
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 757 900
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
23 160
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
682 127
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
317 296
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
104 900
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 669 857,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 154 507
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 154 507
719
Управление ветеринарии области
266 336
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
46 139
003
Капитальные расходы государственного органа
5 272
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
22 103
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
13 626
052
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 969
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 041
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
34 212
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 712
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
354 579,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
299 769,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 540
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
248 229,4
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 305
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 305
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
31 505
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 505
12
Көлiк және коммуникация
5 418 285,2
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 416 373,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 215
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
813 100
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 353 921,1
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
24 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 712 707,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
391 250,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
71 179,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы

2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
22 103
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
13 626
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
80 969
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96 041
729
Управление земельной инспекции области
34 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
31 712
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
354 579,4
271
Управление строительства области
299 769,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 540
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
248 229,4
272
Управление архитектуры и градостроительства области
23 305
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
23 305
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
31 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
31 505
12
Транспорт и коммуникации
5 418 285,2
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 416 373,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 215
002
Развитие транспортной инфраструктуры
813 100
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 353 921,1
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 712 707,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
391 250,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
71 179,1
271
Управление строительства области

1 912,1
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 912,1
13
Басқалар
6 272 187,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 158 860
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
86 756
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 072 104
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 138 969,1
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 502 076,1
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 636 893,0
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
43 084
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 649
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
710
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
4 725
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
886 300
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
11 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
749 967
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 333
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
120 000
727
Облыстың экономика басқармасы
44 974,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
44 974,2
15
Трансферттер
23 975 525,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 975 525,1
007
Субвенциялар
23 555 294
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
420 231,1
3) Таза бюджеттік кредиттеу
2 431 447,5
Бюджеттік кредиттер
3 895 419
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451 340
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
451 340
013
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

1 912,1
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 912,1
13
Прочие
6 272 187,3
257
Управление финансов области
2 158 860
012
Резерв местного исполнительного органа области
86 756
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 072 104
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 138 969,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 502 076,1
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 636 893,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
43 084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
37 649
003
Капитальные расходы государственного органа
710
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
4 725
289
Управление предпринимательства и туризма области
886 300
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
11 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
749 967
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 333
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
120 000
727
Управление экономики области
44 974,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
44 974,2
15
Трансферты
23 975 525,1
257
Управление финансов области
23 975 525,1
007
Субвенции
23 555 294
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
420 231,1
3) Чистое бюджетное кредитование
2 431 447,5
Бюджетные кредиты
3 895 419
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
451 340
289
Управление предпринимательства и туризма области
451 340
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020