Мемлекеттік меншікке жататын, орта мерзімдік кезеңдегі (2015-2017 жылдар) концессияға ұсынылатын объектілер тізімін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы N 39/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада N 3452 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі N 2/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 19.04.2016 N 2/4 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Концессия туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 1-бабының 24) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мемлекеттік меншікке жататын, орта мерзімдік кезеңдегі (2015-2017 жылдар) концессияға ұсынылатын объектілер тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХХІХ сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 6 қарашадағы № 39/3 шешіміне қосымша
Коммуналдық меншікке жататын, орта мерзімді кезеңге (2015-2017 жылдарға) концессияға ұсынылған объектілер тізбесі
№ р/с
Наименование
1. Концессия шарты негізінде реконструкция және пайдалануға беру жүзеге асырылатын мемлекеттік меншіктің қолда бар объектілері
2. Концессия шарты негізінде құру және пайдалануға беру жүзеге асырылатын объектілер
1)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" шағын ауданында Московский өтпежолы бойында 140 орынға арналған балабақша салу және пайдалануға беру
2)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Орман" шағын ауданында 140 орынға арналған балабақша салу және пайдалануға беру
3)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Юбилейная көшесі бойында 90 орынға арналған балабақша салу және пайдалануға беру

Об утверждении перечня объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2015-2017 годы), относящихся к коммунальной собственности
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 ноября 2015 года N 39/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2015 года N 3452. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2016 года N 2/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19.04.2016 N 2/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 24) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2015-2017 годы), относящихся к коммунальной собственности согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХІХ сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата,
секретарь областного маслихата К. Едресов
Приложение
к решению областного маслихата
от 6 ноября 2015 года № 39/3
Перечень объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2015-2017 годы), относящихся к коммунальной собственности
№ п/п
Наименование
1. Существующие объекты государственной собственности, реконструкция и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии
2. Объекты, создание и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1)
Строительство и эксплуатация детского сада на 140 мест по проезду Московский в микрорайоне "Береке" в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
2)
Строительство и эксплуатация детского сада на 140 мест в микрорайоне "Орман" в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
3)
Строительство и эксплуатация детского сада на 90 мест по улице Юбилейная в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области