Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының ұсыну нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 414 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада N 3468 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 19.06.2017 № 246 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланды күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед)
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар үшін ұсынылатын ақпарат пен құжаттардың келесі нысандары белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес сақтанушы;
2) осы қаулының 2, 5, 6-қосымшаларына сәйкес сақтандырушы;
3) осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес агент;
4) осы қаулының 2, 5, 6-қосымшаларына сәйкес өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамы.
2. Ақпаратты ұсыну мерзімдері белгіленсін:
1) сақтанушы - осы қаулының 1-қосымшасында белгіленген нысан бойынша "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне және аудандардың ауыл шаруашылығы бөлімдеріне сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде;
2) сақтандырушы - 2, 5, 6-қосымшаларда белгіленген нысандар бойынша агентке және осы қаулының 3, 5, 6-қосымшаларында белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне апта сайын;
3) агент - осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшаларында белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне апта сайын;
4) өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамы - 2, 5, 6-қосымшаларда белгіленген нысандар бойынша агентке және осы қаулының 3, 5, 6-қосымшаларында белгіленген нысандар бойынша "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне апта сайын.

Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования в растениеводстве информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 ноября 2015 года № 3468. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2017 года № 246
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19.06.2017 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы, предоставляемой информации и документов для:
1) страхователя, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика, согласно приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агента, согласно приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению;
4) общества взаимного страхования в растениеводстве, согласно приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Установить сроки предоставления информации:
1) страхователем - в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" и отделам сельского хозяйства районов по форме установленной приложением 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком - еженедельно агенту по формам установленным приложениями 2, 5, 6 и государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" по формам установленным приложениями 3, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" по формам установленным приложениями 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению;
4) обществом взаимного страхования в растениеводстве - еженедельно агенту по формам установленным приложениями 2, 5, 6 и государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" по формам установленным приложениями 3, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 414 қаулысына 1-қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысының
ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
"Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат
(______ жылғы ___ _______ жағдай бойынша)
Р/с №
Дақылдар атауы
Егілген алқаптың барлығы, гектар
Сақтандырылған алқаптың барлығы,
гектар
Сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Шарт №
Жасасу күні
Аудан бойынша жиыны
Облыс бойынша жиыны
Басшы __________________________ __________________________
(сақтанушының атауы)       (қолы, тегі, аты, әкесінің аты)
_________________
(жылы, күні, айы)
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 414 қаулысына 2-қосымша
Аудандар, сақтанушылар бөлінісінде күшіне енген өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
(______ жылғы ___ _______ жағдай бойынша)
Аудан, сақтанушы атауы
Шарт №
Шарт жасасу күні
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сыйлықақысы, теңге
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге
Сақтандырылған алқаптың барлығы,
гектар
1
2
3
4
5
6
7
1
Аудан бойынша жиыны
Облыс бойынша жиыны
кестенің жалғасы
Оның ішінде
Дәнді дақылдар, гектар
Барлығы,
гектар
Оның ішінде
Бидай
Арпа
Сұлы
Қара құмық
Тары
Бұр шақ
Ноқат
Қара бидай
Күріш
Астыққа арналған жүгері
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
кестенің жалғасы
Майлы дақылдар, гектар
Қант қызылшасы,
гектар
Мақта,
гектар
Барлығы, гектар
Оның ішінде
Рапс
Күнбағыс
Майбұршақ
Мақсары
19
20
21
22
23
24
25
_______________________________________ ______________
(басшының аты-жөні, лауазымы)                   (қолы)

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 414
Государственное учреждение
"Управление сельского хозяйства
Северо-Казахстанской области"
Государственное учреждение
"Районный отдел сельского хозяйства"
Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве
(по состоянию на ____ _____________ года)
N
п/п
Наименование культур
Всего засеянной площади, гектар
Всего застрахованной площади, гектар
Наименование страховой компании или общества взаимного страхования
N договора
Дата заключения
Итого по району
Итого по области
Руководитель __________________________ __________________________________
(наименование страхователя)             (подпись, фамилия имя отчество)
____________________
(число, месяц, год)
Приложение 2 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 414
Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов, страхователей
(по состоянию на ____ _____________ года)
N
Наименование района, страхователя
N договора
Дата договора
Общая страховая премия по договору, тенге
Общая страховая сумма по договору, тенге
Всего застрахованной площади, гектар
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по району
Итого по области
продолжение таблицы
В том числе
Зерновые, гектар
Всего, гектар
В том числе
Пшеница
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Рис
Кукуруза на зерно
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
продолжение таблицы
Масличные, гектар
Сахарная свекла, гектар
Хлопок, гектар
Всего, гектар
В том числе
Рапс
Подсолнечник
Соя
Сафлор
19
20
21
22
23
24
25
______________________________________________             ______________
(фамилия имя отчество должность руководителя)             (подпись)