Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда N 3133 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы N 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 21.10.2015 N 35 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 23-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының аумағында 89 сайлау учаскесі құрылсын, қосымшаға сәйкес.
2. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2014 жылғы 07 ақпандағы № 5 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 25 ақпандағы № 2566 тіркелген, 2014 жылғы 07 наурыздағы № 10 "Қызылжар нұры" және 2014 жылғы 07 наурыздағы № 9 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т.К. Есжановқа жүктелсін.
4. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
2015 жыл
Н. Петров
Петропавл қаласы әкімінің 27 ақпан 2015 жылғы № 5 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 27.03.2015 N 7 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Петр Ефимович Рыжов атындағы көшесі, 51, тел.36-64-34
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
2-і Водосточная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;

Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2015 года № 3133. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 октября 2015 года N 35
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска района Северо-Казахстанской области от 21.10.2015 N 35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Образовать на территории города Петропавловска 89 избирательных участков, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" от 07 февраля 2014 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2566 от 25 февраля 2014 года, опубликовано в газетах от 07 марта 2014 года № 10 "Қызылжар Нұры" и от 07 марта 2014 года № 9 "Проспект СК").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Есжанова Т.К.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
2015 год
Петров Н.Н.
Приложение к решению акима города Петропавловска от 27 февраля 2015 года № 5
Избирательные участки
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.03.2014 N 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 621
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, тел.36-64-34
В границы входят дома:
1-й проезд Карьерный: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица 2-я Водосточная: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-й проезд Карьерный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-й проезд Карьерный: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;

Вильямс көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
Заозерная көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
Карьерная көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
Кожевенная көшесі: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
Лиза Чайкина көшесі: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютка тас жолы: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
Молодой кожевенник көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Надежда көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
Кожевенный қысқа көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
Проселочная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Петр Ефимович Рыжов атындағы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1-і Заречная көшесі, 59, тел. 50-50-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
Дачная көшесі: 1;
1-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

улица Вильямса: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
улица Заозерная: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
улица Карьерная: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
улица Кожевенная: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
улица Лизы Чайкиной: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютское шоссе: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
улица Молодой кожевенник: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Надежды: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
проезд Кожевенный: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
улица Проселочная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица имени Петра Ефимовича Рыжова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
Избирательный участок № 622
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица 1-я Заречная, 59, тел. 50-50-22
В границы входят дома:
улица Дачная: 1;
улица 1-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

1-і Заречный қысқа көшесі: 1, 1А, 3;
2-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А, 60Б.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю.А. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калюжная көшесі, 22, тел. 42-36-62
Шекараларына мына үйлер енеді:
308-ші Краснознаменный полк атындағы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
5-і Армия көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
Дубынин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 9, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
Западная көшесі: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Калюжная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
Коминтерн көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Малая Береговая көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Сергей Павлов атындағы көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 51, 54, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95;
Григорий Потанин атындағы көшесі: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

1-й проезд Заречный: 1, 1А, 3;
улица 2-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б.
Избирательный участок № 623
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 им. Ю.А. Гагарина" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Калюжная, 22, тел. 42-36-62
В границы входят дома:
улица имени 308-го Краснознаменного полка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица 5 Армии: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
улица Дубынина: 1, 2, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 9, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Западная: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Калюжная: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
улица Коминтерна: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Малая Береговая: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица имени Сергея Павлова: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 51, 54, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95;
улица имени Григория Потанина: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

Калюжный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Крупская қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
Василий Демиденко атындағы қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11;
Урицкий қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
Февральский бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Чернышевский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Василий Демиденко атындағы көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
Сергей Малышев көшесі: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
М.Н. Тухачевский көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
Б.П. Ущев көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
Февральская көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Чернышевский көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталығы - "Гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік емес білім мекемесі, Театральная көшесі, 42, тел. 42-37-23
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;

проезд Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
проезд Крупской: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
проезд имени Василия Демиденко: 3, 5, 7, 9, 11;
проезд Урицкого: 1,1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
переулок Февральский: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
проезд Чернышевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица имени Василия Демиденко: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
улица Сергея Малышева: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ивана Яковлевича Смирнова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
улица Тухачевского М.Н.: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Урицкого: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Февральская: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
Избирательный участок № 624
Центр - Негосударственное учреждение образования "Гуманитарно – технический колледж", улица Театральная, 42, тел. 42-37-23
В границы входят дома:
1-й переулок Кузнечный: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;

1-і Школьный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-і Школьный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Бурабай көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
Герцен көшесі: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
Көкшетау бұрылыс көшесі: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
Коминтерн көшесі: 127;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 1;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 1А, 1Б;
Кәрім Сүтішев көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
Киевская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Көкшетау көшесі: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Короткая көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
Курганская көшесі: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
Бурабай бұрылыс көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Театральный бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
А. Попов көшесі: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы көшесі: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Бурабай қысқа көшесі: 3, 7;
Пушкин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов көшесі: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная көшесі: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
М.Н. Тухачевский көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
Ульянов көшесі: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Февральская көшесі: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
Чернышевский көшесі: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156.
"№ 625 сайлау учаскесі

1-й переулок Школьный: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-й переулок Кузнечный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-й проезд Школьный: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-й переулок Кузнечный: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица Вознесенская: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
улица Герцена: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
переулок Кокчетауский: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
улица Коминтерна: 127;
улица Конституции Казахстана: 1;
улица имени Евгения Брусиловского: 1А, 1Б;
улица Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
улица Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
улица Кокчетауская: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Короткая: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
улица Курганская: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
переулок Боровой: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
переулок Театральный: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
улица А.Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица имени Григория Потанина: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
проезд Боровой, 3, 7;
улица Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
улица С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
улица Театральная: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Тухачевского М.Н.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
улица Ульянова: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица Февральская: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
улица Чернышевского: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Избирательный участок № 625

Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Велосипед спортының олимпиада резервінің мамандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казахстанская правда көшесі, 33, тел. 532934
Шекараларына мына үйлер енеді:
№1 Косогор көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-і Колхозный қысқа көшесі: 3, 4, 6, 8, 10;
1-і Перминовтар атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
№2 Косогор көшесі: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-і Перминовтар атындағы қысқа көшесі: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
№3 Косогор көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
М. Жұмабаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
Казахстанская правда көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
Колхозный косогор көшесі: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
Мир көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
Партизанская көшесі: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
Перминовтар атындағы көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;

Центр – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по велосипедному спорту" государственного учреждения "Управления физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, улица Казахстанской правды, 33, тел. 532934
В границы входят дома:
улица Косогор №1: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-й проезд Колхозный: 3, 4, 6, 8, 10;
1-й проезд имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
улица Косогор №2: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-й проезд имени Перминовых: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
улица Косогор №3: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
улица М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
улица Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
улица Колхозный косогор: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Мира: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72,73,74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
улица Партизанская: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
улица имени Перминовых: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;

А.Попов көшесі: 42, 45, 47, 48;
Челюскинская қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
Пушкин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор көшесі: 32;
Революционный косогор көшесі: 38;
С. Мұқанов көшесі: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
Советская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
Ульянов көшесі: 33, 45, 45А, 47;
Челюскинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1-і Әубәкір Ысмайылов атындағы қысқа көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-і Колхозный қысқа: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қазақстан Республикасы мәдениет және ақпарат министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық Ғабит Мүсірепов атындағы балалар-жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пушкин көшесі, 57, тел. 46-62-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Жұмабаев көшесі: 76;
Кәрім Сүтішев көшесі: 17, 18, 21;
Казахстанская правда көшесі: 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 5;
Пушкин көшесі: 43, 57;
Театральная көшесі: 47;
Ульянов көшесі: 34, 36, 44.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, тел. 46-68-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 2, 12;
Евней Букетов атындағы көшесі: 2;
Интернациональная көшесі: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин көшесі: 76;
Рижская көшесі: 1, 1Д, 3, 5, 7, 9;
Театральная көшесі: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
М.Н. Тухачевский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Жұмабаев көшесі, 97, тел. 46-54-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 5;
Евней Букетов атындағы көшесі: 3, 5, 6, 10, 14;
М.Жұмабаев көшесі: 97А, 98, 101, 102, 108;
Интернациональная көшесі: 21, 25, 27, 29;
Пушкин көшесі: 67, 73;
Советская көшесі: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№2 оқу корпусы), Пушкин көшесі: 86, тел. 46-48-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 1, 3;
Интернациональная көшесі: 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин көшесі: 82;

улица А.Попова: 42, 45, 47, 48;
проезд Челюскинский: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
улица Пушкина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
улица Пушкинский косогор: 32;
улица Революционный косогор: 38;
улица С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
улица Советская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
улица Ульянова: 33, 45, 45А, 47;
улица Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 проезд имени Аубакира Исмаилова: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2 проезд Колхозный: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 626
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства культуры и информации Республики Казахстан, улица Пушкина, 57, тел. 46-62-95
В границы входят дома:
улица М. Жумабаева: 76;
улица Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
улица Казахстанской правды: 70;
улица Конституции Казахстана: 5;
улица Пушкина: 43, 57;
улица Театральная: 47;
улица Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 627
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Интернациональная, 14, тел. 46-68-05
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 2, 12;
улица имени Евнея Букетова: 2;
улица Интернациональная: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
улица Пушкина: 76;
улица Рижская: 1, 1Д, 3,6, 5, 7, 9;
улица Театральная: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
улица Тухачевского М.Н.: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 628
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "БЭСТ" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица М. Жумабаева, 97, тел. 46-54-03
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 5;
улица имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
улица М. Жумабаева: 97А, 98, 101, 102, 108;
улица Интернациональная: 21, 25, 27, 29;
улица Пушкина: 67, 73;
улица Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 629
Центр – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 2), улица Пушкина, 86, тел. 46-84-95
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 1, 3;
улица Интернациональная: 10, 12, 16, 18, 20;
улица Пушкина: 82;

Абай көшесі: 5, 7.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 6 оқу корпусы), М.Жұмабаев көшесі: 114, тел. 36-42-59
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 11, 13;
М.Жұмабаев көшесі: 105, 107;
Интернациональная көшесі: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Мир көшесі: 130, 132, 134;
Абай көшесі: 25, 31, 33, 35.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі, 169, тел. 46-69-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 22;
Мир көшесі: 109, 111;
Абай көшесі: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 42, тел. 46-06-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы көшесі: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 165;
Интернациональная көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Мир көшесі: 107.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 89, тел. 46-68-52
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 159, 160, 172, 174;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 34;
Евней Букетов атындағы көшесі: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы көшесі: 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 161, 172;
Интернациональная көшесі: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
Мир көшесі: 124, 126.
№ 634 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің статистика бойынша Комитетінің "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша статистика департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 83, тел. 46-56-29
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 137;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 15;
М.Жұмабаев көшесі: 93, 95;
Кәрім Сүтішев көшесі: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 16, 21;
Мир көшесі: 75, 87, 110.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталық - "Қазақстан Республикасы мәдениет және ақпарат министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық Сәбит Мұқанов атындағы облыстық ғылыми әмбебап кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Конституциясы көшесі, 25, тел.46-18-53
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Абая: 5, 7.
Избирательный участок № 630
Центр - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 6), улица М. Жумабаева, 114, тел. 36-42-59
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 11, 13;
улица М. Жумабаева: 105, 107;
улица Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
улица Мира: 130, 132, 134;
улица Абая: 25, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 631
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Ибрая Алтынсарина, 169, тел. 46-69-47
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 22;
улица Мира: 109, 111;
улица Абая: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 632
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 им. Кожабергена жырау" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Интернациональная, 42, тел. 46-06-46
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 17, 23, 27;
улица имени Жамбыла: 188;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 165;
улица Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Мира: 107.
Избирательный участок № 633
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 89, тел. 46-68-52
В границы входят дома:
улица Амангельды: 159, 160, 172, 174;
улица имени Евгения Брусиловского: 34;
улица имени Евнея Букетова: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
улица имени Жамбыла: 182;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
улица Интернациональная: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
улица Мира: 124, 126.
Избирательный участок № 634
Центр – Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Северо-Казахстанской области" Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан, улица Мира, 83, тел. 46-56-29
В границы входят дома:
Улица Амангельды: 137;
улица имени Евгения Брусиловского: 15;
улица М. Жумабаева: 93, 95;
улица Карима Сутюшева: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
улица Конституции Казахстана: 16, 21;
улица Мира: 75, 87, 110.
Избирательный участок № 635
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени Сабита Муканова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства культуры и информации Республики Казахстан, улица Конституции Казахстана, 25, тел. 46-18-53
В границы входят дома:

Амангелді көшесі: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький көшесі: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 46;
Евней Букетов атындағы көшесі: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы көшесі: 160, 164, 170, 172, 176;
Кәрім Сүтішев көшесі: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 30, 32, 34.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький көшесі, 164, тел. 52-83-76
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Горький көшесі: 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы көшесі: 150, 152, 154;
С. Мұқанов көшесі: 52, 54;
Ульянов көшесі: 55, 59А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 152А, 154;
Мир көшесі: 69А, 73.
№ 637 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький атындағы көшесі, 164, тел. 52-84-71
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Амангелді қысқа көшесі: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-і Амангелді қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-і Мир қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Амангелді көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
М. Горький көшесі: 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 138, 141, 143;
Жамбыл атындағы көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136;

улица Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
улица М. Горького: 166, 172;
улица имени Евгения Брусиловского, 46;
улица имени Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
улица имени Жамбыла: 160, 164, 170, 172, 176;
улица Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
улица Конституции Казахстана: 30, 32, 34.
Избирательный участок № 636
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 им. Н.К.Крупской" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица М. Горького, 164, тел. 52-83-76
В границы входят дома:
улица М. Горького: 173, 175, 179;
улица имени Жамбыла: 150, 152, 154,160;
улица С. Муканова: 52, 54;
улица Ульянова: 55, 59А;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154;
улица Мира: 69А, 73.
Избирательный участок № 637
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 им. Н.К.Крупской" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица М. Горького, 164, тел. 52-84-71
В границы входят дома:
1-й проезд Амангельды: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й проезд Амангельды: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й проезд Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-й проезд Мира: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-й проезд Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Амангельды: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица М. Горького: 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 138, 141, 143;
улица имени Жамбыла: 33, 35, 37, 39, 41,43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136;

Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
Крылов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Маяковский көшесі: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
Мир көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Парковая көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
Партизанская көшесі: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Перминовтар атындағы көшесі: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
Т.С. Позолотин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 46, 53, 55, 57, 61;
Дзержинский бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Нығмет Сырғабеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Қайсар Таштитов көшесі: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Труд көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
Челюскинская көшесі: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, Борис Петров атындағы көшесі, 44, тел. 37-81-98
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица имени Ибрая Алтынсарина: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
улица Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Маяковского: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Парковая: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
улица Партизанская: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица имени Перминовых: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
улица Позолотина Т.С.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 46, 53, 55, 57, 61;
переулок Дзержинского: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Нигмета Саргабекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Труда: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
улица Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
Избирательный участок № 638
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40 им. Д.М. Карбышева" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Бориса Петрова, 44, тел. 37-81-98
В границы входят дома:

1-і Амангелді қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
Амангелді көшесі: 1А, 3К, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-і Дзержинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-і Дзержинский қысқа көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км көшесі: 1, 2, 3;
2618 км көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы көшесі: 4, 5, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
М. Горький көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Жамбыл атындағы көшесі: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
Ертіс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Кировский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5;
Крылов көшесі: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 72, 80, 86, 90;
1-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Куйбышевская роща көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Парковая көшесі: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
Перминовтар атындағы көшесі: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
Кировский бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
Куйбышев қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленка тас жолы: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қалалық классикалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Евней Букетов атындағы көшесі, 35, тел. 46-80-80
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евней Букетов атындағы көшесі: 49;

1-й проезд Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
улица Амангельды: 1А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-й проезд Дзержинского: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-й проезд Дзержинского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица 2617 км: 1, 2, 3;
улица 2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
улица имени Бориса Петрова: 4, 5, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
улица М. Горького: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица имени Жамбыла: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
улица Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
проезд Кировский: 1, 2, 3, 4, 5;
улица Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 72, 80, 86, 90;
1-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Куйбышевская роща: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-й переулок Куйбышевской рощи: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица имени Мухтара Ауэзова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Парковая: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
улица имени И. Порфирьева: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
улица имени Перминовых: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
переулок Кировский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
проезд Куйбышева: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленское шоссе: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 639
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Городская классическая гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Евнея Букетова, 35, тел. 46-80-80
В границы входят дома:
улица имени Евнея Букетова: 49;

Жамбыл атындағы көшесі: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
Кәрім Сүтішев көшесі: 77;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 29;
Парковая көшесі: 104, 126, 130, 134, 140;
А. Попов көшесі: 75, 76, 78, 84;
С. Мұқанов көшесі: 68, 91.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Парковая көшесі, 57А, тел. 50-03-24
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Тоқсан би көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
Жамбыл атындағы көшесі: 71А, 73, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 103, 107, 109;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский көшесі: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
Парковая көшесі: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 100;
Партизанская көшесі: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 60, 64, 70, 72, 74;
Т.С. Позолотин көшесі: 56, 73, 75, 79;
А. Попов көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
Қайсар Таштитов көшесі: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;
Труд көшесі: 43, 49.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Облыстық балалар-жасөспірімдер бокс спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Парковая көшесі, 141, тел. 50-03-92
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 138;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
Евней Букетов атындағы көшесі: 51, 53, 57, 59, 61;
Кәрім Сүтішев көшесі: 83, 85;
Астана көшесі: 4, 7, 14, 16, 18;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 49, 50, 54, 60;

улица имени Жамбыла: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
улица Карима Сутюшева: 77;
улица Конституции Казахстана: 29;
улица Парковая: 104, 126, 130, 134, 140;
улица А. Попова: 75, 76, 78, 84;
улица С. Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 640
Центр – Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства энергетики Республики Казахстан по Северо – Казахстанской области, улица Парковая, 57А, тел. 50-03-24
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Токсан би: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 71А, 73, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 103, 107 ,109;
улица имени Мухтара Ауэзова: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
улица Маяковского: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
улица Парковая: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 100;
улица Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
улица имени И. Порфирьева: 60, 64, 70, 72, 74;
улица Позолотина Т.С.: 56, 73, 75, 79;
улица А. Попова: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
улица Кайсара Таштитова: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;
улица Труда: 43, 49.
Избирательный участок № 641
Центр – Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная детско-юношеская спортивная школа бокса" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, улица Парковая, 141, тел. 50-03-92
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 138;
улица имени Евгения Брусиловского: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
улица имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
улица Карима Сутюшева: 83, 85;
улица Астана: 4, 7, 14, 16, 18;
улица Конституции Казахстана: 49, 50, 54, 60, 72;

Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев көшесі: 61В, 63;
Парковая көшесі: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
С. Мұқанов көшесі: 72.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 157, тел. 31-00-39
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Букетов атындағы көшесі: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көшесі: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай көшесі: 61, 63.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Айтхожин атындағы № 1 жалпы білім беретін инновациялық орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П. Васильев көшесі, 44, тел. 36-22-53
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 142;
Гоголь көшесі: 14;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 70, 74;
Евней Букетов атындағы көшесі: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная көшесі: 59, 71, 75, 77;
Астана көшесі: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 153.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Облыстық балалар және жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазақстан Конституциясы көшесі, 60, тел. 46-64-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Тоқсан би көшесі: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная көшесі: 68, 76, 78;
Астана көшесі: 36, 38, 40;
Бостандық көшесі: 51;
Абай көшесі: 65, 67, 69, 71;
Кәрім Сүтішев көшесі: 68А, 68Б.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 29, тел. 33-32-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 78, 86;
Гоголь көшесі: 20, 25, 31;
Интернациональная көшесі: 88, 92, 94, 94А;
Астана көшесі: 23;
Московская көшесі: 1, 2, 5;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 40А, 40, 46;
Батыр Баян көшесі: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай көшесі: 81.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 22, тел. 33-81-48
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
улица П. Васильева: 61В, 63;
улица Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
улица С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 642
Центр – Республиканское государственное учреждение "Центр обслуживания населения" по Северо - Казахстанской области, улица имени Мухтара Ауэзова, 157, тел. 31-00-39
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 643
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная инновационная школа № 1 им. М.Айтхожина" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица П. Васильева, 44, тел. 36-22-53
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 142;
улица Гоголя: 14;
улица имени Евгения Брусиловского: 68, 70, 74;
улица имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
улица Интернациональная: 59, 71, 75, 77;
улица Астана: 9, 11, 17;
улица имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 644
Центр – Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр творчества детей и юношества" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Конституции Казахстана, 60, тел. 46-64-16
В границы входят дома:
улица Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
улица Интернациональная: 68, 76, 78;
улица Астана: 36, 38, 40;
улица Бостандыкская: 51;
улица Абая: 65, 67, 69, 71;
улица Карима Сутюшева: 68А, 68Б.
Избирательный участок № 645
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – комплекс национального возрождения № 17" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица "Егемен Қазақстан", 29, тел. 33-32-05
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 78, 86;
улица Гоголя: 20, 25, 31;
улица Интернациональная: 88, 92, 94, 94А;
улица Астана: 23;
улица Московская: 1, 2, 5;
улица "Егемен Қазақстан": 40А, 40, 46;
улица Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
улица Абая: 81.
Избирательный участок № 646
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица "Егемен Қазақстан", 22, тел. 33-81-48
В границы входят дома:

Гоголь көшесі: 9, 13, 19;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 65;
Евней Букетов атындағы көшесі: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Интернациональная көшесі: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 2;
Кәрім Сүтішев көшесі: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 53, 55, 76;
Некрасов көшесі: 1;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
Красноармейский қысқа көшесі: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
"Егемен Қазақстан" қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы – "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" Ұлттық компаниясы" Солтүстік Қазақстан облыстық акционерлік қоғамының өкілеттігі, Партизанская көшесі, 160, тел. 42-27-26
Шекараларына мына үйлер енеді:
Универсал көшесі: 21, 36;
Лозовский бұрылыс көшесі: 3, 5, 7;
2-і Маяковский қысқа көшесі: 4, 6;
137 км көшесі: 52, 53, 56, 60;
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
Тоқсан би көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
Маяковский көшесі: 97, 162, 164;
П. Васильев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
Парковая көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская көшесі: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
А. Попов көшесі: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
Абай қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Т.С. Позолотин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12;
Труда қысқа көшесі: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;
С. Мұқанов көшесі: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
Труд көшесі: 51, 53, 55, 57, 59.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы – Ресей Федерациясы Жол қатынастары министрлігінің "Оңтүстік Орал темір жолы" федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының "Петропавл бөлімшесі" еншілес кәсіпорнының "Азаматтық ғимараттар, сумен жабдықтау және су бұрғыш дистанциясы" (НГЧВ – 4), Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі, 13, тел. 38-00-78
Шекараларына мына үйлер енеді:
Н.А. Ахременко көшесі: 19, 21, 23, 29;
Интернациональная көшесі: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
Лесная көшесі: 3А, 3;
Батыр Баян көшесі: 3, 7, 9;
Н.А. Ахременко қысқа көшесі: 3;
Свердлов атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
И.С. Ружейников көшесі: 95, 97.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көшесі, 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Воровский көшесі: 73;

улица Гоголя: 9, 13, 19;
улица имени Евгения Брусиловского: 65;
улица имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Интернациональная: 79, 81, 83;
улица имени Каныша Сатпаева: 2;
улица Карима Сутюшева: 70А, 70;
улица Конституции Казахстана: 53, 55, 76;
улица Некрасова: 1;
улица "Егемен Қазақстан": 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
проезд Красноармейский: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
проезд "Егемен Қазақстан": 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
Избирательный участок № 647
Центр – Северо-Казахстанское областное представительство акционерного общества "Национальная компания "Продовольственная Контрактная Корпорация", улица Партизанская,160, тел. 42-27-26
В границы входят дома:
улица Универсальная: 21, 36;
переулок Лозовского: 3, 5, 7;
2 проезд Маяковского: 4, 6;
улица 137 км: 52, 53, 56, 60;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
улица Токсан би: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
улица имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
улица Маяковского: 97, 162, 164;
улица П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
улица Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
улица А. Попова: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
проезд Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Позолотина Т.С.: 4, 6, 8, 10, 12;
проезд Труда: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;
улица С. Муканова: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
улица Труда: 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 648
Центр – "Дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения" (НГЧВ-4) дочернего предприятия "Петропавловское отделение" Федерального Государственного Унитарного Предприятия "Южно-Уральская железная дорога" Министерства Путей Сообщения Российской Федерации, улица имени Каныша Сатпаева, 13, тел. 38-00-78
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 19, 21, 23, 29;
улица Интернациональная: 98;
улица имени Каныша Сатпаева: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
улица Лесная: 3А, 3;
улица Батыр Баян: 3, 7, 9;
проезд Ахременко Н.А.: 3;
проезд имени Свердлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 649
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица имени Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
Улица Воровского: 73;

Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 42А, 46, 48, 50;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев атындағы көшесі: 10;
Батыр Баян көшесі: 11, 61, 63.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі, 33, тел. 37-45-99
Шекараларына мына үйлер енеді:
Н.А. Ахременко көшесі: 2, 4, 18, 26;
Волочаевская көшесі: 96, 100, 115;
Воровский көшесі: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
Калинин көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 2, 4, 6, 12, 14;
Ленинградская көшесі: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
Московская көшесі: 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 130;
Батыр Баян көшесі: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
Толстой көшесі: 3;
Тургенев көшесі: 3, 10, 11, 25;
Фрунзе көшесі: 3;
Халтурин көшесі: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
Юрий Медведев атындағы көшесі: 4.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Войков көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Демьян Бедный көшесі: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
Клара Цеткин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92;

улица имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
улица имени В.Б. Кошукова: 3, 7, 14А;
улица имени Юрия Медведева: 10;
улица Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 650
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Каныша Сатпаева, 33, тел. 37-45-99
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 2, 4, 18, 26;
улица Волочаевская: 96, 100, 115;
улица Воровского: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
улица имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
улица Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 12, 14;
улица Ленинградская: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
улица Московская: 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151,152, 154;
улица Батыр Баян, 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
улица Толстого: 3;
улица Тургенева: 3, 10, 11, 25;
улица Фрунзе: 3;
улица Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
улица имени Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 651
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица Войкова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Демьяна Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
улица Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
улица Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92;

Караванная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
Красин көшесі: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
Лозовский бұрылыс көшесі: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
М.В. Ломоносов атындағы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
А.В. Матвеев көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;
Минская көшесі: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
Молодогвардейцев көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская көшесі: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;
А.В. Матвеев бұрылыс көшесі: 7, 13, 15, 21, 23;
Н. Островский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Панфилов атындағы көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 112, 114, 116;

улица Караванная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Красина: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
переулок Лозовского: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица имени М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Матвеева А.В.: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;
улица Минская: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
улица Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Мопровская: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;
переулок Матвеева: 7, 13, 15, 21, 23;
улица Н. Островского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица имени Панфилова: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 112, 114, 116;

Парижская Коммуна көшесі: 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лозовский көшесі: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
Элеваторный бұрылыс көшесі: 15, 21, 23, 24;
Красин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
Пугачев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
С. Разин көшесі: 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
Соленик көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
Украинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 93, 95, 97;
Чапаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
Суворов көшесі: 81, 85, 87, 91, 94, 96, 98;
П. Лазутин көшесі: 85, 89, 122, 124, 126;
Совхозная көшесі: 39, 48, 52.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Караванная көшесі, 140, тел. 42-50-69
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і П. Лазутин қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
1-і Олег Кошевой атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-і С. Разин қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-і Совхозный қысқа көшесі: 1, 3, 6, 7, 8, 9;
1-і Шмидт қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-і П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;

улица Парижской Коммуны: 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лозовского: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
переулок Элеваторный: 15, 21, 23, 24;
проезд Красина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
улица Пугачева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
улица С. Разина: 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
улица Соленика: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Украинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 93, 95, 97;
улица Чапаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Суворова: 81, 85, 87, 91, 94, 96, 98;
улица П. Лазутина: 85, 89, 122, 124, 126;
улица Совхозная: 39, 48, 52.
Избирательный участок № 652
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Караванная, 140, тел. 42-50-69
В границы входят дома:
1-й проезд П. Лазутина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
1-й проезд имени Олега Кошевого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-й проезд С. Разина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-й проезд Совхозный: 1, 3, 6, 7, 8, 9;
1-й проезд Шмидта: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-й проезд П. Лазутина: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;

2-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-і Олег Кошевой қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-і С. Разин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Войков көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
Добролюбов көшесі: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Караванная көшесі: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар көшесі: 1, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
Красин көшесі: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
П. Лазутин көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
М.В. Ломоносов атындағы көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;

2-й проезд Михеева Г.Я.; 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-й проезд Олега Кошевого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-й проезд С. Разина: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-й проезд Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-й проезд Шмидта: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-й проезд Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Войкова: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
улица Добролюбова: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
улица Зимина: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Караванная: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
улица Космонавтов: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Красина: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
улица П. Лазутина: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
улица имени М.В. Ломоносова: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;

А.В. Матвеев көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 129, 130;
Г.Я. Михеев көшесі: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы көшесі: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Павлик Морозов көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
Панфилов атындағы көшесі: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
Павлик Морозов қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
Радиомаяк көшесі: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
С. Разин көшесі: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная көшесі: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
Соленик көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
Суворов көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88, 90;
Чапаев көшесі: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
Шмидт көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
8-і Март көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;

улица Матвеева А.В.: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 129, 130;
улица Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
улица имени Олега Кошевого: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Павлика Морозова: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
улица имени Панфилова: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
проезд Павлика Морозова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
улица Радиомаяк: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
улица С. Разина: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
улица Соленика: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88, 90;
улица Чапаева: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
улица Шмидта: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
Избирательный участок № 653
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;

Белинский көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
Восточная көшесі: 3, 9, 10, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
Клара Цеткин көшесі: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
Демьян Бедный көшесі: 12, 14;
Кутузов көшесі: 1, 3, 5, 7;
Лазутин көшесі: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
Лобков көшесі: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
Мопровская көшесі: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Н. Островский көшесі: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Панфилов атындағы көшесі: 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
Парижская Коммуна көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;

улица Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Восточная: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
улица Клары Цеткин: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
улица Демьяна Бедного: 12, 14;
улица Кутузова: 1, 3, 5, 7;
улица П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
улица Лобкова: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Минская: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
улица Мопровская: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Н. Островского: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица имени Панфилова: 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
улица Парижской Коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;

Пугачев көшесі: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
Союзная көшесі: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Суворов көшесі: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
Украинская көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Фурманов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
Целинная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы -"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, П. Лазутин көшесі, 212, тел. 39-80-60
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Заовражный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Восточная көшесі: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
З. Космодемьянская көшесі: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Заовражная көшесі: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
Клара Цеткин көшесі: 129, 135, 137, 143, 145, 147, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;

улица Пугачева: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
улица Союзная: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Суворова: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
улица Украинская: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
улица Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
улица Целинная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 654
Центр - Государственное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица П. Лазутина, 212, тел. 39-80-60
В границы входят дома:
1-й проезд Заовражный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
улица Восточная: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
улица З. Космодемьянской: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Заовражная: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
улица Клары Цеткин: 129, 135, 137, 143, 145, 147, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;

Кутузов көшесі: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;
П. Лазутин көшесі: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
Г.Я. Михеев көшесі: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
Мичурин көшесі: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
Панфилов атындағы көшесі: 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
Садовый бұрылыс көшесі: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
Южный кенті: 5;
2-і Заовражный бұрылыс көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
Клара Цеткин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 2Б, 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
Панфилов атындағы қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-і Суворов қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Пугачев көшесі: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
Садовая көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
Совхозная көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
Союзная көшесі: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Суворов көшесі: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная көшесі: 29, 22, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 46;
Урожайная көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;

улица Кутузова: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;
улица П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
улица Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
улица Мичурина: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
улица имени Панфилова; 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
переулок Садовый: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
поселок Южный: 5;
2 переулок Заовражный: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
проезд Клары Цеткин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-й проезд Михеева Г.Я.: 2Б, 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
проезд имени Панфилова: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Пугачева: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-й проезд Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Пугачева: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
улица Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
улица Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
улица Союзная: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Суворова: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Тепловозная: 29, 22, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 46;
улица Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;

Целинная көшесі: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы – Ресей Федерациясы Жол қатынастары министрлігінің "Оңтүстік Орал темір жолы" федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының "Петропавл бөлімшесі" еншілес кәсіпорнының "№4 Электр жабдықтау дистанциясы", Н. Островский көшесі, 114, тел. 38-10-31
Шекараларына мына үйлер енеді:
142 км көшесі: 1, 2, 6;
2629 км көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
1-і Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
2632 км көшесі: 1, 2, 5, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
Восточная көшесі: 8;
З. Космодемьянская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Мичурин көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Молодежная көшесі: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
Н. Островский көшесі: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
Садовый бұрылыс көшесі: 3, 5, 7, 9;
Пугачев көшесі: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
Украинская көшесі: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 265;
Урожайная көшесі: 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19;
Щорс көшесі: 5;
Садовая көшесі: 2, 4.
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панфилов атындағы көшесі, 256, тел. 38-13-35
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 130, 132, 134, 138, 142, 144;
1-і Суворов қысқа көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
1-і Урожайный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
1-і Щорс қысқа көшесі: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-і Урожайный қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
2-і Щорс қысқа көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;

улица Целинная: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
Избирательный участок № 655
Центр - "Дистанция электроснабжения № 4" дочернего предприятия "Петропавловское отделение" Федерального государственного унитарного предприятия "Южно-Уральская железная дорога" Министерства путей сообщения Российской Федерации, улица Н. Островского, 114, тел. 38-10-31
В границы входят дома:
улица 142 км: 1, 2, 6;
улица 2629 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
1-й проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица 2632 км: 1, 2, 5, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Восточная: 8;
улица З. Космодемьянской: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Мичурина: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Молодежная: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
улица Н. Островского: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
переулок Садовый: 3, 5, 7, 9;
улица Пугачева: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
улица Украинская: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 265;
улица Урожайная: 3, 5, 7,9, 11, 13, 17, 19;
улица Щорса: 5;
улица Садовая: 2, 4.
Избирательный участок № 656
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат № 1" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Панфилова, 256, тел. 38-13-35
В границы входят дома:
1-й проезд Михеева Г.Я.: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 130, 132, 134, 138, 142, 144;
1-й проезд Суворова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
1-й проезд Урожайный: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
1-й проезд Щорса: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-й проезд Урожайный: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
2-й проезд Щорса: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;

2-і Суворов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
Асфальтная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
Петр Романович Зайцев атындағы көшесі: 1, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 6В, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
Клара Цеткин көшесі: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
Летчик-космонавт, Герой Советского Союза Владимир Михайлович Комаров атындағы көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
П. Лазутин көшесі: 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 248;
Г.Я. Михеев көшесі: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Панфилов атындағы көшесі: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
Яков Степанович Побелянский атындағы көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
Панфилов атындағы қысқа көшесі: 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
Пугачев қысқа көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
Пугачев көшесі: 235, 237, 239, 243, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 260А, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
Суворов көшесі: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;
Урожайная көшесі: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
Украинская көшесі: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
Гедеон Викторович Хорват атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Щорс көшесі: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48,49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82.
№ 657 сайлау учаскесі

2-й проезд Суворова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
улица Асфальтная: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
улица имени Зайцева Петра Романовича: 1, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 6В, 9, 10, 11Б, 12, 14, 15А, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
улица Клары Цеткин: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Комарова Владимира Михайловича: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
улица П. Лазутина: 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 248;
улица Михеева Г.Я.: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
улица имени Панфилова: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
улица имени Побелянского Якова Степановича: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
проезд имени Панфилова: 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
проезд Пугачева: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица Пугачева: 235, 237, 239, 243, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 260А, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
улица Суворова: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;
улица Урожайная: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
улица Украинская: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
улица имени Хорвата Гедеона Викторовича: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Щорса: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48,49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82.
Избирательный участок № 657

Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170, тел. 42-00-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Е, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
Воровский көшесі: 149, 151, 153, 155, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
Летчик-космонавт, Герой Советского Союза Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көшесі: 2, 4;
Илья Залманов атындағы көшесі: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 84А, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 128, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Калинин көшесі: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, , 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Коммунальная көшесі: 1;
Ленинградская көшесі: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
1-і Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 22В, 22Б, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 29, 29Б, 29В, 29Г, 29Ж, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 43, 44Б, 44К, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
2-і Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 13, 29, 41, 47Б;
Московская көшесі: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, , 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 229, 231, 233, 235, 237, 239;

Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Московская, 170, тел. 42-00-03
В границы входят дома:
улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Е, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица Воровского: 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
улица имени летчика-космонавта, Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 2, 4;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 84А, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
улица имени Каныша Сатпаева: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 128, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Калинина: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Коммунальная: 1;
улица Ленинградская: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 22В, 22Б, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 29, 29Б, 29В, 29Г, 29Ж, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 43, 44Б, 44К, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
2-й проезд имени Ильи Залманова, 13, 29, 41, 47Б;
улица Московская: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 229, 231, 233, 235, 237, 239;

Батыр Баян көшесі: 209, 213, 215, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 262, 263в, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272;
Московский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68;
Ә. Досмұхамбетов қысқа көшесі: 17,17А, 23, 25;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
Радищев көшесі: 4;
5-і Сенная көшесі: 69,71.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Северная көшесі, 2, тел. 50-87-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
Летчик-космонавт, Герой Советского Союза Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көшесі: 4А, 5, 7, 9, 23, 25;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 5, 11, 13, 15, 19;
Коммунальная көшесі: 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
Лесхоз кенті;
Нефтепровод көшесі 3, 5;
Матросов көшесі: 4, 7, 9, 9А;
Московская көшесі: 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 246;
Невский көшесі: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Нодха кенті;
Московский қысқа көшесі: 61, 63, 63А, 63б, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Радищев көшесі: 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33;
Темирязев көшесі: 3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
У. Громова көшесі: 1, 2А, 4, 6, 8, 33, 37, 39, 41, 47;
Уральская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31;
Уфимская көшесі: 5, 11, 13;
Герой Советского Союза Валерий Иванович Ухабов атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 19А, 25А, 27А;
2-і Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 47;
Ә. Досмұхамбетов қысқа көшесі: 2, 8, 9, 10, 13, 15;

улица Батыр Баян: 209, 213, 215, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 262, 263в, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272;
проезд Московский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68;
проезд Дусухамбетова А.: 17,17А, 23, 25;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица Радищева: 4;
улица 5-я Сенная: 69, 71.
Избирательный участок № 658
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Северная, 2, тел. 50-87-54
В границы входят дома:
улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 4А, 5, 7, 9, 23, 25;
улица Дусухамбетова А.: 5, 11, 13, 15, 19;
улица Коммунальная: 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
поселок Лесхоз;
улица Нефтепроводная: 3, 5;
улица Матросова: 4, 7, 9, 9А;
улица Московская: 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 246;
улица А. Невского: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
поселок Нодха;
проезд Московский: 61, 63, 63А, 63б, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Радищева: 1Д, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33;
улица Темирязева: 3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
улица У. Громовой: 1, 2А, 4, 6, 8,22, 33, 37, 39, 41, 47;
улица Уральская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31;
улица Уфимская: 5, 11, 13;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2, 3, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 19А, 25А, 27А;
2-й проезд имени Ильи Залманова: 47;
проезд Дусухамбетова А.: 2, 8, 9, 10, 13, 15;

Батыр Баян көшесі: 265, 267, 269, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297а, 298, 300, 301, 301А, 302;
Тепловское лесничество: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы - "№ 32 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 35-03-38
Шекараларына мына үйлер енеді:
Абай көшесі: 120А;
Волочаевская көшесі: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 18, 20;
Ленинградская көшесі: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
Московская көшесі: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 102;
Батыр Баян көшесі: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 58, 58А;
Илья Залманов атындағы көшесі: 46, 46А;
Плеханов көшесі: 11, 14, 16, 18;
Фрунзе көшесі: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
Халтурин көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев атындағы көшесі: 20, 31.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы - "№ 32 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
Илья Залманов атындағы көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
Алматы көшесі: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97, 117;
Волочаевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
Гоголь көшесі: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
Астана көшесі: 37;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
Лесная көшесі: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
Некрасов көшесі: 30, 30А, 32, 37, 39, 41, 43;
1-і Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;

улица Батыр Баян: 265, 267, 269, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297а, 298, 300, 301, 301А, 302;
Тепловское лесничество: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
Избирательный участок № 659
Центр - Государственное учреждение "Средняя школа № 32", улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 35-03-38
В границы входят дома:
улица Абая: 120А;
улица Волочаевская: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
улица имени В.Б. Кошукова: 18, 20;
улица Ленинградская: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
улица Московская: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
улица имени Ильи Залманова: 46, 46А;
улица Плеханова: 11, 14, 16, 18;
улица Фрунзе: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
улица Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
улица имени Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 660
Центр - Государственное учреждение "Средняя школа № 32", улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 31-54-82
В границы входят дома:
улица имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Алматинская: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
улица Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
улица Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
улица Астана: 37;
улица имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
улица Лесная: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
улица Некрасова: 30, 30А, 32, 37, 39, 41, 43;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;

Некрасов қысқа көшесі: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
И.С. Ружейников көшесі: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
Абай көшесі: 102, 108, 110, 112;
Халтурин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
Чайковский көшесі: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
Юрий Медведев атындағы көшесі: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Индустриальный қысқа көшесі, 31, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Сенная көшесі: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-і Сенной қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
2-і Сенная көшесі: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
3-і Сенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
4-і Сенная көшесі: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
5-і Сенной қысқа көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
5-і Сенная көшесі: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 225, 227, 239.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-36-56
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би көшесі: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы көшесі: 50, 52;
Заводская көшесі: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана көшесі: 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 47А, 53, 63, 74;
Копай көшесі: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 438;
Лесная көшесі: 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 183, 191, 199, 201, 203, 211, 213, 215;
Некрасов көшесі: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
Полевая көшесі: 16, 18;

проезд Некрасова: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
улица Ружейникова И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
улица Абая: 102, 108, 110, 112;
улица Халтурина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
улица Чайковского: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
улица имени Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 661
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, проезд Индустриальный, 31, тел. 33-36-56
В границы входят дома:
улица 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-й проезд Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
улица 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
улица 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
улица 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
проезд 5-й Сенной: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
улица 5-я Сенная: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
улица имени Мухтара Ауэзова: 225, 227 ,239.
Избирательный участок № 662
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Алматинская: 50, 52;
улица Заводская: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
улица Астана: 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 47А, 53, 63, 74;
улица Копай: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437;
улица Лесная: 1, 2, 4, 6;
улица имени Мухтара Ауэзова: 183, 191, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215;
улица Некрасова: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
улица Полевая: 16, 18;

Некрасов қысқа көшесі: 30, 32, 34;
И.С. Ружейников көшесі: 22, 24, 25, 28, 30, 31, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-33-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 28, 36, 38;
Астана көшесі: 50;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 167, 173;
И.С. Ружейников көшесі: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
Тоқсан би көшесі: 35;
Чайковский көшесі: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 100, тел. 33-15-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-і атқыштар дивизиясы көшесі: 150;
Тоқсан би көшесі: 90;
Алматы көшесі: 39;
Астана көшесі: 48;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 161;
Абай көшесі: 88, 90, 94, 96, 98.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көшесі, 196, тел. 50-07-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 13, 20;
Жамбыл атындағы көшесі: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 180, 182, 184, 200;
Парковая көшесі: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Абай көшесі: 80, 84, 86;
Чайковский көшесі: 3, 5, 7, 9.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық дене шынықтыру және спорт мектебі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Байболов атындағы облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл атындағы көшесі, 173, тел. 31-45-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Заводская көшесі: 36;
Копай көшесі: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 105А, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 195, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 560Д, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
Парковая көшесі: 187;
Жамбыл атындағы қысқа көшесі: 1А, 1Б, 1Г, 1Д;
Володарский көшесі: 93.
№ 667 сайлау учаскесі

проезд Некрасова: 30, 32, 34;
улица Ружейникова И.С.: 22, 24, 25, 28, 30, 31, 34, 35, 37;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 663
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица Алматинская: 28, 36, 38;
улица Астана: 50;
улица имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
улица Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
улица Токсан би: 35;
улица Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
Избирательный участок № 664
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Абая, 100, тел. 33-15-47
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 150;
улица Токсан би: 90;
улица Алматинская: 39;
улица Астана: 48;
улица имени Мухтара Ауэзова: 161;
улица Абая: 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 665
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Жамбыла, 196, тел. 50-07-16
В границы входят дома:
улица Алматинская: 13, 20;
улица имени Жамбыла: 167, 169;
улица имени Мухтара Ауэзова: 180, 182, 184, 200;
улица Парковая: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица Абая: 80, 84, 86;
улица Чайковского: 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 666
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско – юношеская спортивная школа им.К. Байболова" государственного учреждения "Управления физической культуры и спорта Северо – Казахстанской области" акимата Северо – Казахстанской области, улица имени Жамбыла, 173, тел. 31-45-90
В границы входят дома:
улица Заводская: 36;
улица Копай: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 105А, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 195, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 560Д, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
улица Парковая: 187;
проезд имени Жамбыла: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
улица Володарского: 93.
Избирательный участок № 667

Орталығы –"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы көшесі,4, тел.46-04-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 6, 8, 9, 11;
Амангелді көшесі: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
Мир көшесі: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай көшесі: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 160, тел. 46-14-40
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 57, 75, 78, 80, 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
Казахстанская правда көшесі: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131, 135, 156, 164, 166, 170, 172, 174, 178, 180, 184, 186, 188, 190;
М.Жұмабаев көшесі: 189;
Крепостная көшесі: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
Мир көшесі: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостной қысқа көшесі: 2, 3, 5, 6.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Мағажан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай көшесі, 28, тел. 46-66-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 49, 51;
М.Жұмабаев көшесі: 113, 115, 116, 118, 117, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
Казахстанская правда көшесі: 118;
Мир көшесі: 136, 138, 154;
Пионерская көшесі: 20;
Советская көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
Абай көшесі: 30, 34, 40;
Бостандық көшесі: 4, 4А.
№ 670 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, тел. 36-29-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
М.Жұмабаев көшесі: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көшесі: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Центр – Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Алматинская, 4, тел. 46-04-46
В границы входят дома:
улица Алматинская: 6, 8, 9, 11;
улица Амангельды: 167, 169;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
улица Мира: 117, 119, 121, 123, 125;
улица Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 668
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – комплекс эстетического воспитания № 8" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 160, тел. 46-14-40
В границы входят дома:
улица Володарского: 57, 75, 78, 80, 94;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
улица Казахстанской правды: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131, 135, 156, 164, 166, 170, 172, 174, 178, 180, 184, 186, 188, 190;
улица М.Жумабаева: 189;
улица Крепостная: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118;
улица Мира: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
проезд Крепостной: 2, 3, 5, 6.
Избирательный участок № 669
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Абая, 28, тел. 46-66-90
В границы входят дома:
улица Володарского: 49, 51;
улица М.Жумабаева: 113, 115, 116, 118, 117, 118, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
улица Казахстанской правды: 118;
улица Мира: 136, 138, 154;
улица Пионерская: 20;
улица Советская: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
улица Абая: 30, 34, 40;
улица Бостандыкская: 4, 4А.
Избирательный участок № 670
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Интернациональная, 14, тел. 36-29-51
В границы входят дома:
улица Володарского: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
улица М. Жумабаева: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Ишимская көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
Комсомольская көшесі: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная көшесі: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
Пионерская көшесі: 3, 7, 8, 9, 10;
Пушкин көшесі: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
Сәкен Сейфулин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская көшесі: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
Абай көшесі: 4, 16;
Чкалов көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл колледжі, Интернациональная көшесі, 2Б, тел. 46-22-89
Шекараларына мына үйлер енеді:
Баймағамбет Ізтөлин атындағы қысқа көшесі: 2, 4, 6;
Рижский қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Володарский көшесі: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
С.Г. Гуденко көшесі: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Интернациональная көшесі: 2А, 2Б, 2, 4, 4Г, 6, 8;
Крепостная площадь көшесі: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
Ишимская көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70;
Крепостная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Рижская көшесі: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

улица Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица имени Аягана Шажимбаева: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
улица Комсомольская: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Пионерская: 3, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
улица Сакена Сейфулина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Советская: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Абая: 4, 16;
улица Чкалова: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
Избирательный участок № 671
Центр – Петропавловский колледж, улица Интернациональная, 2Б, тел. 46-22-89
В границы входят дома:
проезд имени Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
проезд Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Володарского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
улица Гуденко С.Г.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Интернациональная: 2А, 2Б, 2, 4, 4Г, 6, 8;
улица Крепостная площадь: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица имени Аягана Шажимбаева: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70;
улица Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Рижская: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

Сакко және Ванцетти атындағы көшесі: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
Свободная көшесі: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52.
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Казахстанская правда көшесі, 233, тел. 42-18-97
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ватутин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев көшесі: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көшесі: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
Ишимская көшесі: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Казахстанская правда көшесі: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Комсомольская көшесі: 88, 89, 90, 94, 96, 107, 109, 111, 115;
Ватутин бұрылыс көшесі: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
Комсомольский бұрылыс көшесі: 3, 9, 10, 11, 12;
Мир бұрылыс көшесі: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
Первомайский бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Пушкин бұрылыс көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
Советский бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
Пржевальский көшесі: 12, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
Пушкин көшесі: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 225, 227, 229, 231, 237;
Рижская көшесі: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;

улица имени Сакко и Ванцетти: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
улица Свободная: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 672
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица Казахстанской правды, 233, тел.42-18-97
В границы входят дома:
улица Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
улица М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Ишимская: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Казахстанской правды: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
улица Комсомольская: 88, 89, 90, 94,95, 96, 107, 109, 111, 115;
переулок Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
переулок М. Жумабаева: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
переулок Комсомольский: 3, 9, 10, 11, 12;
переулок Мира: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
переулок Первомайский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
переулок Пушкина: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
переулок Советский: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
улица Пржевальского: 12, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
улица Пушкина: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 225, 227, 229, 231, 237;
улица Рижская: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98,102, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;

Сәкен Сейфулин көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская көшесі: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Чкалов көшесі: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
№ 673 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 160, тел. 41-12-69
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Первомайская көшесі: 1, 3, 5, 7;
М. Жұмабаев көшесі: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 236, 240, 262, 264, 266;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда көшесі: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
Мир көшесі: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көшесі, 4, 14;
Мир бұрылыс көшесі: 3, 5, 9А.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының "Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік қазақ сазды-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл атындағы көшесі,195, тел. 41-15-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы көшесі: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
Крепостная көшесі: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая көшесі: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский қысқа көшесі: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл атындағы қысқа көшесі: 1, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көшесі: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34;

улица Сакена Сейфулина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
улица Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
улица Чкалова: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
Избирательный участок № 673
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – комплекс эстетического воспитания № 8" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 160, тел. 41-12-69
В границы входят дома:
улица 2-я Первомайская: 1, 3, 5, 7;
улица М. Жумабаева: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 236, 240, 262, 264, 266;
улица имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
улица Казахстанской правды: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 198, 200, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
улица Мира: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 4, 14;
переулок Мира: 3, 5, 9А.
Избирательный участок № 674
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Государственный Казахский музыкально-драматический театр имени Сабита Муканова" Управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области, улица имени Жамбыла, 195, тел. 41-15-51
В границы входят дома:
улица имени Жамбыла: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
улица имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
улица Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд Володарского: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
проезд имени Жамбыла: 1, 3, 5;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;

Чкалов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20, 20Б;
Сәкен Сейфулин көшесі: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов көшесі: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 675 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 195, тел. 51-85-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
Жамбыл атындағы көшесі: 272, 274;
М.Жұмабаев көшесі: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 339;
Ишимская көшесі: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
Мир көшесі: 187, 238, 240;
Сәкен Сейфуллин қысқа көшесі: 10;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
2-і Первомайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 676 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Қызылжар" корпоративтік қоры, Жамбыл атындағы көшесі, 225, тел. 52-26-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Индустриальная көшесі: 2;
Базарбаев көшесі: 2, 2Б, 2В;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 12, 14/1, 32, 34;
Жамбыл атындағы көшесі: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қызыл Ту көшесі: 1;
Новая көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-і Индустриальный қысқа көшесі: 7, 9, 11;
Строительная көшесі: 8.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "әл-Фараби" мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көшесі, 14, тел. 51-93-78
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы көшесі: 292, 294, 296, 298А, 298;
Новая көшесі: 83, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 16, 17, 17 А.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Мир көшесі: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
Новая көшесі: 108, 110, 112, 114;
Строительная көшесі: 6.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-63
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 10;
Мир көшесі: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 11;

проезд Чкалова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20 ,20Б;
улица Сакена Сейфулина: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
улица Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 675
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 195, тел. 51-85-03
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
улица имени Жамбыла: 272, 274;
улица М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 339;
улица Ишимская: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
улица Мира: 187, 238, 240;
проезд Сакена Сейфулина: 10;
улица Сакена Сейфулина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
улица 2-я Первомайская: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 676
Центр – Корпоративный фонд "Кызылжар" общественное объединение "Казахское общество слепых" Северо – Казахстанского филиала общественного объединения "Казахское общество слепых", улица имени Жамбыла, 225, 52-26-46
В границы входят дома:
улица 2-я Индустриальная: 2;
улица Базарбаева: 2, 2Б, 2В;
улица Г. Мусрепова: 12, 14/1, 32,34;
улица имени Жамбыла: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
улица Кзыл-Тууская: 1;
улица Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-й проезд Индустриальный: 7, 9, 11;
улица Строительная: 8.
Избирательный участок № 677
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица имени Ярослава Гашека, 14, тел. 51-93-78
В границы входят дома:
улица имени Жамбыла: 292, 294, 296, 298А, 298;
улица Новая: 83, 120, 122, 124;
улица имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А.
Избирательный участок № 678
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 им. Габита Мусрепова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
улица Мира: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
улица Новая: 108, 110, 112, 114;
улица Строительная: 6.
Избирательный участок № 679
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Мира, 262, тел. 51-34-63
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 10;
улица Мира: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
улица имени Ч. Валиханова: 11;

Ярослав Гашек атындағы көшесі: 9, 11, 11А, 13.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 6, 8А, 10;
Мир көшесі: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Уәлиханов атындағы көшесі, 18, тел. 51-72-30
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 2, 4, 4А;
Рижская көшесі: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 1, 3А, 3, 5.
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық мамандандырылған спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көшесі, 4, тел. 51-30-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Новаторная көшесі: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Кармелюк көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Кірпіш көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Набережная көшесі: 3, 4, 8, 9, 10;
Новаторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Рижская көшесі: 108, 110, 112;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
И.П. Шухов көшесі: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 2А, 2Б, 2К, 4.
№ 683 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-65
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 15, 17, 19;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 4А, 4.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 25;

улица имени Ярослава Гашека: 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 680
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 им. Габита Мусрепова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 13, 17;
улица Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;
улица Мира: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
улица имени Ч. Валиханова: 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 681
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная казахско-турецкая специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица имени Ч. Валиханова, 18, тел. 51-72-30
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
улица Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
улица Рижская: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147;
улица имени Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
улица имени Ярослава Гашека: 1, 3А, 3, 5.
Избирательный участок № 682
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат для одаренных в спорте детей" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, улица имени Ярослава Гашека, 4, тел. 51-30-54
В границы входят дома:
улица 2-я Новаторная: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Кармелюка: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Набережная: 2, 3, 4, 8, 9, 10;
улица Новаторная: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
улица Рижская: 108, 110, 112;
улица имени Ч. Валиханова: 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица имени Ярослава Гашека: 2А, 2Б, 2К, 4.
Избирательный участок № 683
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Мира, 262, тел. 51-34-65
В границы входят дома:
улица Мира: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
улица имени Ч. Валиханова: 15, 17, 19;
улица имени Ярослава Гашека: 4А, 4.
Избирательный участок № 684
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 25;

Хименко көшесі: 1, 3, 6, 8;
И.П. Шухов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 15, 19, 20, 22;
Хименко көшесі: 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 38, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48А;
И.П. Шухов көшесі: 2, 2А, 2Б, 14, 16;
Кірпіш көшесі: 22.
№ 686 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 274, тел. 50-06-37
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
Хименко көшесі: 20;
Ш. Уалиханов атындағы көшесі: 21, 23, 25.
№ 687 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, тел. 32-79-85
Шекараларына мына үйлер енеді:
Четырежды Герой Советского Союза Георгий Константинович Жуков атындағы көшесі: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7;
Победа көшесі: 3, 3А, 4, 4Г, 6, 8, 8А;
Хименко көшесі: 2.
№ 688 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, тел. 32-79-85
Шекараларына мына үйлер енеді:
Четырежды Герой Советского Союза Георгий Константинович Жуков атындағы көшесі: 9, 11, 13;
Победа көшесі: 7, 14;
Хименко көшесі: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
№ 689 сайлау учаскесі
Орталығы - "Денсаулық" жеке меншік коммерциялық емес мекеме, И.П. Шухов көшесі, 34, тел. 51-19-41
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-і Линия көшесі: 1, 3, 5;
2-і Линия көшесі: 18, 25;
3-і Линия көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
4-і Линия көшесі: 25;
Жамбыл атындағы көшесі: 302;
Ніл Болатбаев көшесі: 28;
Мир көшесі: 225, 227, 229, 231, 327, 327Б, 327А, 351;
И.П. Шухов көшесі: 30, 32, 32А, 34, 34А.
№ 690 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Солтүстік Қазақстан медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі, 42, тел. 42-75-15
Шекараларына мына үйлер енеді:
Четырежды Герой Советского Союза Георгий Константинович Жуков атындағы көшесі: 21, 21Б, 21А, 23, 23 А;

улица Хименко: 1, 3, 6, 8;
улица И.П. Шухова: 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 685
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 15, 19, 20, 22;
улица Хименко: 5, 7, 9;
улица имени Ч. Валиханова: 38, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48А;
улица И.П. Шухова: 2, 2А, 2Б, 14, 16.
улица Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 686
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Мира, 274, тел. 50-06-37
В границы входят дома:
улица Мира: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
улица Хименко: 20;
улица имени Ч. Валиханова: 21, 23, 25.
Избирательный участок № 687
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Победы, 5, тел. 32-79-85
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7;
улица Победы: 3, 3А, 4, 4Б, 6, 8, 8А;
улица Хименко, 2.
Избирательный участок № 688
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Победы, 5, тел. 32-79-85
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 9, 11, 13;
улица Победы: 7, 14;
улица Хименко: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
Избирательный участок № 689
Центр - Частное некоммерческое учреждение "Денсаулык", улица И.П. Шухова, 34, тел.51-19-41
В границы входят дома:
улица 1-я Линия: 1, 3, 5;
улица 2-я Линия: 18, 25;
улица 3-я Линия: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица 4-я Линия: 25;
улица имени Жамбыла: 302;
улица Неля Болатбаева: 28;
улица Мира: 225, 227, 229, 231, 327, 327Б, 327А, 351;
улица И.П. Шухова: 30, 32, 32А, 34, 34А.
Избирательный участок № 690
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо - Казахстанский медицинский колледж" акимата Северо – Казахстанской области Управления здравоохранения Северо – Казахстанской области, улица И.П. Шухова, 42, тел. 42-75-15
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 21, 21Б, 21А, 23, 23 А;

Мир көшесі: 290, 339, 339А, 341, 349.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасының "Солтүстік Қазақстан медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі: 42, тел. 32-06-77
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ніл Болатбаев көшесі: 2, 2А, 24, 26, 30, 32, 36;
И.П. Шухов көшесі: 36, 38, 42.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н. А. Семашко көшесі, 2, тел. 32-29-58
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бірлік көшесі: 1, 3, 5, 7, 9.
1-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
1-і Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22;
2-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 4Д, 5, 6, 8, 9, 10, 30;
2-і Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
3-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 60, 64, 66;
3-і Линия көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-і Кірпіш қысқа көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
4-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 37, 39;
4-і Линия көшесі: 1;
4-і Кірпіш қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
Майская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Юбилейный қысқа көшесі: 1, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8;
Н.А. Семашко көшесі: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3В, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6А, 7, 8А, 8, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17А, 17Е, 20, 21, 22А, 22, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 54, 60;
2-і Н.А. Семашко қысқа көшесі: 13А, 17А, 19;
Юбилейная көшесі: 1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 4, 5, 5А,5Б, 5Н.
№ 693 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Борки кенті, Студенческая көшесі, 1, тел. 37-19-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-і Жастык қысқа көшесі: 6;
Березовая көшесі: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;

улица Мира: 290, 339, 339А, 341, 349.
Избирательный участок № 691
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский медицинский колледж" акимата Северо – Казахстанской области Управления здравоохранения Северо – Казахстанской области, улица И.П. Шухова, 42, тел. 32-06-77
В границы входят дома:
улица Неля Болатбаева: 2, 2А, 24, 26, 30, 32, 36;
улица И.П. Шухова: 36, 38, 42.
Избирательный участок № 692
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Н.А. Семашко, 2, тел. 32-29-58
В границы входят дома:
улица Бирлик: 1, 3, 5, 7, 9.
улица 1-я Кирпичная: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица 1-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22;
улица 2-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 4Д, 5, 6, 8, 9, 10, 30;
улица 2-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица 3-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 60, 64, 66;
улица 3-я Линия: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-й проезд Кирпичный: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
улица 4-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 37, 39;
улица 4-я Линия: 1;
4-й проезд Кирпичный: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
улица Майская: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
проезд Юбилейный: 1, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8;
улица Н.А. Семашко: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3В, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6А, 7, 8А, 8, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17А, 17Е, 20, 21, 22А, 22, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 60;
2-й проезд Н.А. Семашко: 13А, 17А, 19;
улица Юбилейная: 1, 1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 4, 5, 5А, 5Б, 5Н.
Избирательный участок № 693
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, поселок Борки, улица Студенческая, 1, тел. 37-19-22
В границы входят дома:
2-й проезд Жастык: 6;
улица Березовая: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;

Бульварное кольцо көшесі: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
Весенняя көшесі: 4, 22, 36;
Дачная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
Добровольцев көшесі: 1, 3, 5, 6, 7;
Дружба көшесі: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
Лука Николаевич Дульский атындағы көшесі: 2, 3, 5;
Заовражная көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
Звездная көшесі: 31, 35;
Зеленая көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 5Б, 5Г, 5Д, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 38;
Зеленое кольцо көшесі: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Казахстанская көшесі: 16, 18, 20, 26;
Кленовая көшесі: 6, 10, 13, 16, 18;
Лучистая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
Мечтатель көшесі: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 29;
Сергей Васильевич Новицкий атындағы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Новоселов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15;
Нұрлы жол көшесі: 27;
Прибрежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 41;
Прохладная көшесі: 5, 6, 9, 11, 19, 21;
Радужная көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
Романтиктер көшесі: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
Садовое кольцо көшесі: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37, 85;
Петр Прокофьевич Сафронов атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Светлая көшесі: 1, 3, 4, 5, 8;
Солнечная көшесі: 2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
Сосновая көшесі: 3, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 29, 31 39, 40, 41, 45;
Студенческая көшесі: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18А, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
Тенистая көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Уютная көшесі: 2, 4, 5, 6;
Центральная көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 23А, 30, 31А, 39, 40, 44, 46, 52;
Цветочная көшесі: 2, 3, 28;
Энтузиастов көшесі: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
Юбилейная көшесі: 3И, 6А, 6Л, 7, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
№ 694 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Евгений Брусиловский атындағы көшесі, 20
Шекараларына мыналар енеді:
облыстық аурухананың корпустары;
облыстық балалар ауруханасының корпустары.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 133
Шекараларына мына енеді:
2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусы.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Бірінші қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі,3
Шекараларына мыналар енеді:
Темір жол ауруханасының корпустары.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Облыстық тері-венерология диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Интернациональная көшесі, 90
Шекараларына мыналар енеді:
облыстық тері-венерология диспансерінің корпустары.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, П. Васильев көшесі, 123
Шекараларына мыналар енеді:

улица Бульварное кольцо: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
улица Весенняя: 4, 22, 36;
улица Дачная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
улица Добровольцев: 1, 3, 5, 6, 7;
улица Дружбы: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
улица имени Луки Николаевича Дульского: 2, 3, 5;
улица Заовражная: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
улица Звездная: 31, 35;
улица Зеленая: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 38;
улица Зеленое кольцо: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Казахстанская: 16, 18, 20, 26;
улица Кленовая: 6, 10, 13, 16, 18;
улица Лучистая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
улица Мечтателей: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 29;
улица имени Новицкого Сергея Васильевича: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Новоселов: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15;
улица Нұрлы жол: 27
улица Прибрежная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 41;
улица Прохладная: 5, 6, 9, 11, 19, 21;
улица Радужная: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
улица Романтиков: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
улица Садовое кольцо: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37, 85;
улица имени Сафронова Петра Прокофьевича: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Светлая: 1, 3, 4, 5, 8;
улица Солнечная: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
улица Сосновая: 3,4, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 29, 31 39, 40, 41, 45;
улица Студенческая: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18А, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
улица Тенистая: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Уютная: 2, 4, 5, 6;
улица Центральная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 23А, 30, 31А, 37, 39, 40, 44, 46, 52;
улица Цветочная: 2, 3, 28;
улица Энтузиастов: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
улица Юбилейная: 3И, 6А, 6Л, 7, 9А, 9Б, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 694
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица имени Евгения Брусиловского, 20
В границы входят:
корпуса областной больницы;
корпуса областной детской больницы.
Избирательный участок № 695
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица имени Мухтара Ауэзова, 133
В границы входит:
корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 696
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Первая городская больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица имени Каныша Сатпаева, 3
В границы входят:
корпуса железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 697
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица Интернациональная, 90
В границы входят:
корпуса областного кожно-венерологический диспансера.
Избирательный участок № 698
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кардиологический центр" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица имени П. Васильева, 123
В границы входят:

2-і қалалық аурухананың корпустары, 2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусынан басқа.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Үшінші қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Рижская көшесі, 102
Шекараларына мыналар енеді:
3-і қалалық аурухананың корпустары;
перинаталдық орталық.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, 4-ші Линия көшесі, 2
Шекараларына мыналар енеді:
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің корпустары;
Облыстық наркология диспансерінің корпустары.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының 6637 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көшесі,18
Шекараларына мыналар енеді:
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 20 үйдегі корпус.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесі, Юбилейная көшесі, 6
Шекараларына мыналар енеді:
Юбилейная көшесі: 6 мекенжайындағы корпустар.
№ 703 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЕС-164/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Заречный кенті
Шекараларына мыналар енеді:
ЕС 164/1 мекемесі.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 5 оқу корпусы), М. Жұмабаев көшесі, 114, тел. 46-42-49
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 2, 2А, 6, 6А.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көшесі, 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев атындағы көшесі: 3.
№ 706 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жеңіс" олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көшесі, 177, тел. 31-31-68
Шекараларына мына үйлер енеді:

корпуса 2-й городской больницы, исключая корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 699
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Третья городская больница" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица Рижская, 102
В границы входят:
корпуса 3-й городской больницы;
перинатальный центр.
Избирательный участок № 700
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица 4-я Линия, 2
В границы входят:
корпуса областного противотуберкулезного диспансера;
корпуса областного наркологического диспансера.
Избирательный участок № 701
Центр - Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6637 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Ярослава Гашека, 18
В границы входит:
корпус по улице имени Ярослава Гашека, 20.
Избирательный участок № 702
Центр - Республиканское государственное учреждение "Военный институт Национальной гвардии Республики Казахстан", улица Юбилейная, 6
В границы входят:
учебные корпуса по улица Юбилейной, 6.
Избирательный участок № 703
Центр - Республиканское государственное учреждение "Учреждение ЕС-164/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, поселок Заречный
В границы входят:
учреждение ЕС 164/1.
Избирательный участок № 704
Центр - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица М. Жумабаева, 114, тел. 46-42-49
В границы входят дома:
улица Бостандыкская, 2, 2А, 6, 6А.
Избирательный участок № 705
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица имени Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
улица имени Каныша Сатпаева: 36, 38, 40, 42;
улица имени Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 706
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва "Жеңіс" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, ул. имени Жамбыла, 177, тел. 31-31-68
В границы входят дома:

Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 231, 234;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
Пушкин көшесі: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
М.Жұмабаев көшесі: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
Чкалов көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
Жамбыл атындағы көшесі: 193А, 196А, 200, 202А;
Советская көшесі: 107, 109, 120.
Володарский көшесі: 77, 79, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126;
Пионерский қысқа көшесі: 32.
№ 707 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170
Шекараларына мына үйлер енеді:
Вагонная көшесі: 3, 5, 9, 11;
Воровский көшесі: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
Дмитров көшесі: 3, 9, 18, 22;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Калинин көшесі: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
Котовский көшесі: 4, 14, 15, 16;
Ленинградская көшесі: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135;
Московская көшесі: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
Батыр Баян көшесі: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
Тельман көшесі: 11;
№ 708 сайлау учаскесі

улица имени Ибрая Алтынсарина: 231, 234;
улица имени Аягана Шажимбаева: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
улица Пушкина: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
улица М. Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
улица Чкалова: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
улица имени Жамбыла: 193А, 196А, 200, 202А;
улица Советская: 107, 109, 120.
улица Володарского: 77, 79, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126;
пр. Пионерский: 32.
Избирательный участок № 707
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, улица Московская, 170
В границы входят дома:
улица Вагонная: 3,5, 9, 11;
улица Воровского: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
улица Дмитрова: 3, 9, 18, 22;
улица имени Каныша Сатпаева: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Калинина: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
улица Котовского: 4, 14, 15, 16;
улица Ленинградская: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135;
улица Московская: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
улица Батыр Баян: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
улица Тельмана: 11;
Избирательный участок № 708

Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқарамасының "Қалалық №3 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Юбилейная көшесі, 7А
Шекараларына мына үйлер енеді:
Юбилейная көшесі: 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н, 7А, 9А, 9Б.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 327 Г
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 345, 347;
4-і Линия көшесі: 16, 20, 22, 24;
Ніл Болатбаев көшесі: 4.

Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области, улица Юбилейная, 7 А
В границы входят дома:
улица Юбилейная: 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н, 7А, 9А, 9Б.
Избирательный участок № 709
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области", улица Мира, 327 Г
В границы входят дома:
улица Мира: 345, 347;
улица 4-я Линия: 16, 20, 22, 24;
улица Неля Болатбаева: 4.