"Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда N 3185 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы N 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 21.10.2015 N 35 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3133 тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 11 "Қызылжар нұры" және 2015 жылғы 20 наурыздағы № 11 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында бесінші абзацтың бірінші бөлімі мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Велосипед спортының олимпиада резервінің мамандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казахстанская правда көшесі, 33, тел. 532934".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т. Қ. Есжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"Келісілді"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
2015 жыл
Н. Петров

О внесении изменений в решение акима города Петропавловска от 27 февраля 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3185. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 октября 2015 года N 35
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска района Северо-Казахстанской области от 21.10.2015 N 35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким города Петропавловска Северо–Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Петропавловска от 27 февраля 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3133, опубликовано в газетах от 20 марта 2015 года № 11 "Қызылжар Нұры" и от 20 марта 2015 года № 11 "Проспект СК") следующие изменения:
в приложении к указанному решению часть первую пятого абзаца изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 625
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по велосипедному спорту" государственного учреждения "Управления физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области, улица Казахстанской правды, 33, тел. 532934".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Есжанова Т.К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"Согласовано"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
2015 год
Н. Петров