Петропавл қаласында 2015 жылы екінші дақыл айналымына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 1305 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда N 3351 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы N 451 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 29.02.2016 N 451 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар – жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық – материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар – жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық – материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласында 2015 жылы екінші дақыл айналымына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Н. Смаиловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 маусымда пайда болған кезіне сәйкес жарияланады.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдегі № 1305 қаулысына қосымша
Петропавл қаласында 2015 жылы екінші дақыл айналымына басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
р/р
Дақылдардың атауы
Егу мерзімдері
1
Қияр
2015 жылғы 1 маусымнан 30 қыркүйек аралығында

Об определении оптимальных сроков сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2015 году в городе Петропавловске
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 1305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 августа 2015 года № 3351. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 февраля 2016 года N 451
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.02.2016 N 451 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче – смазочных материалов и других товарно – материальных ценностей, необходимых для проведения весенне – полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждение Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче – смазочных материалов и других товарно – материальных ценностей, необходимых для проведения весенне – полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур защищенном грунте" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2015 году в городе Петропавловске, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Смаилову С.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 июня 2015 года.
Аким города М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 17 июля 2015 года № 1305
Оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2015 году в городе Петропавловске
п/п
Наименования культур
Сроки сева
1
Огурцы
С 01 июня по 30 сентября 2015 года