Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2016 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Петропавл қаласы аумағында тіркеу және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 41 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда N 3509 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабына, "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларьн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2016 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министірлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) әскерге шақыру учаскесіне тіркеу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.С. Баллоға жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министірлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
8 желтоқсан 2015 жыл
А. Дүйсекин

Об организации и обеспечении на территории города Петропавловска приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2016 года
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 декабря 2015 года № 3509
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения "Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан (по согласованию), с января по март 2016 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Балло Е.С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
8 декабря 2015 года
А. Дюсекин