Аққайың аудандық мәслихат депутатын сайлау бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 28 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда N 3108 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі N 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 16.04.2015 N 120 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығып қалғанның орнына № 120 сайлау учаскесі бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны 1 қосымшаға келісті анықталсын.
2. Шығып қалғанның орнына № 120 сайлау учаскесі бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында кездесуі үшін шарттық негізде 2 қосымшаға келісті үй-жай ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С.Қ. Сарсымбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданы әкімінің м.а. Е. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық сайлау комиссия
төрағасының орынбасары
2015 жылғы 23 қаңтар
О. Плищенко
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 28 қаулысына 1 қосымша
Шығып қалғанның орнына № 120 сайулау учаскесі бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атауы
Орналастыру орны
Смирново ауылы
"Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағындағы ақпараттық стенд, Народная көшесі, № 37
"Аққайың ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағындағы ақпараттық стенд, Зеленая көшесі, № 7

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещения для встреч с избирателями по выборам депутата Аккайынского районного маслихата
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 февраля 2015 года № 3108. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года N 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2015 N 120 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120 на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120 на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Сарсымбаева С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Аккайынского района Е. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Заместителем председателя
Аккайынской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
23 января 2015 года
О. Плищенко
Приложение 1 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 28
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120
Наименование населенного пункта
Места размещения
село Смирново
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аккайынский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии", улица Народная № 37
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Аккайынского района", улица Зеленная № 7

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 28 қаулысына 2 қосымша
Шығып қалғанның орнына № 120 сайулау учаскесі бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай
Елді мекен атауы
Кездесу өткізу орны
Смирново ауылы
"Смирново № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт зал, Пушкин көшесі, 24 а.

Приложение 2 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 28
Помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
село Смирново
Коммунальное государственное учреждение "Смирновская средняя школа № 3", спортивный зал, улица Пушкина 24 а.