2016 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 275 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда N 3533 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы N 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 03.05.2016 N 113 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабының 5 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға келісті ұйымдардың Тізбесі, 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және оларды қаржыландыру көздері (әрі қарай мәтін бойынша – Тізбе) бекітілсін.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің "Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын, қоғамдық жұмыстарды атқаруға жұмыс берушілермен келісім-шарттарды жасасын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындары қажеттілігінің берілген өтінім санында – 230 бірлік;
жұмыс орындары қажеттілігінің бекітілген өтінім санында – 230 бірлік.
5. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысын төлеу сәйкес қаржылық жылдың ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылсын.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) бар сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат 30 минут ұзақтығымен аптасына 5 жұмыс күнімен анықталады, жұмыс берушілер мен қызметкерлер арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын тұрғын-жайларда жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін тұрғын-жайлардың жабдықталуын қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2016 году
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2015 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 января 2016 года № 3533. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года N 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 03.05.2016 N 113 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аккайынском районе в 2016 году.
2. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2016 год (далее по тексту - Перечень), согласно приложению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" государственного учреждения "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы, в соответствии с утвержденным Перечнем, заключать с работодателями договора на выполнение общественных работ.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 230 единиц;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 230 единиц.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы на соответствующий финансовый год. Финансирование организации общественных работ осуществлять из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан, продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час 30 минут, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары С.Ө.Мұқановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 5 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудан әкімі
Д. Байтөлешов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
әділет департаметі
Аққайың ауданының
әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 2 желтоқсан
А.С. Сәрсекеева
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының)
Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының кеңсесі"
мемлекеттік мекемесінің
Солтүстік Қазақстан
облысының Аққайың
аудандық сотының төрағасы
2015 жылғы 2 желтоқсан
С.Ж. Ғабдулин
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет,
мұрағат және құжаттамалар
басқармасы "Аққайың
аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесі директорының
міндетін атқарушы
2015 жылғы 2 желтоқсан
Д.А. Досжанова
"Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" Республикалық
мемлекеттік кәсіпорын
филиалының Аққайың
ауданы бойынша
бөлімінің басшысы
2015 жылғы 2 желтоқсан
А.А. Баекин
"Солтүстік Қазақстан
облысының ішкі істер
департаменті Аққайың
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
2015 жылғы 2 желтоқсан
А.Қ. Оспанов
"Солтүстік Қазақстан
облысының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесінің
Солтүстік Қазақстан
облысының әділет кеңесшісі
Аққайың ауданының
прокуроры
2015 жылғы 2 желтоқсан
А.И. Таңқыбаев

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанский области Муканова С.У.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 января 2016 года.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Д. Байтулешов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Аккайынского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
2 декабря 2015 года
Сарсекеева А.С.
Председатель
Аккайынского районного суда
Северо-Казахстанской области
государственного учреждения
"Канцелярия
Северо-Казахстанского
областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)"
2 декабря 2015 года
Габдулин С.Ж.
Директор коммунального
государственного учреждения
"Аккайынский районный
архив" управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской
области
2 декабря 2015 года
Досщанова Д.А.
Руководитель отдела по
Аккайынскому району
филиала Республиканского
государственного предприятия
"Центр
обслуживания населения"
по Северо-Казахстанской
области
2 декабря 2015 года
Баекин А.А.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
2 декабря 2015 года
Оспанов А.Х.
Прокурор Аккайынского района
советник юстиции
Северо-Казахстанской области
государственного учреждения
"Прокуратура
Северо-Казахстанской области"
2 декабря 2015 года
Танкыбаев А.И.

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 275 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
р/с
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Адамдардың
саны
қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
"Смирново ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді, ескерткіш алдында алаңдарды қардан тазарту – 40000 метр, көшелерді қоқыстан тазарту, арамшөпті жұлу – 20000 метр, ағаштарды кесу – 150 дана, аумақтарды қоқыстан тазарту – 10000 метр, бұтақшаларды кесу, ағаштарды ағарту – 100 дана. Ескерткіштерді жарым – жарты сылақтау, ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу – 2500 дана. Көшеттерді отырғызу - 1000 дана. Фонтанды тазалау – 1 дана.
26
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 метр.
4
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1200 іс.
4
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Смирново с. халқын санағы - 1995 аула
3
Аудандық бюджет
2
"Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Аумақтарды, ескерткіш аумақ-тарын, көшелерді қоқыстан жинау және қардан тазарту – 38000 метр, қоқысты және қарды шығару – 100 тонна. Көшелерде көшеттерді отыр-ғызу – 100 дана. Ағаштармен талдардың бұтақтарын кесу – 500 дана. Ескерткішті ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерге су құю, арам шөпті жұлу – 400 шаршы метр. Ауыл көше жиектерін және бос жерлердің шөбін шабу, шабылған шөпті жинау – 18000 метр. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 200 дана. Аялдаманы қоқыстан және қардан тазарту – 100 метр.
8
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.
Қазандыққа көмір салу – 70 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 60 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 300 метр.
3
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 700 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу - 341 аула
2
Аудандық бюджет
3
"Астраханка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Орталықтағы, ескерткіштер жанындағы алаңды, аумақтарды, көшелер мен бос орындарды және ауылға кіреберіс жерді қоқыстан және қардан тазарту - 15500 метр, ағаштарды ағарту – 150 дана. Көшеттерді отырғызу – 70 дана, бағаналарды ағарту – 100 дана. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 20000 метр. Гүлзарлар жасау - 350 метр, гүлдерді отырғызу, өсімдіктерді суару, клумбалардың арам шөбін жұлу, ағ
6
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 600 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 340 аула
2
Аудандық бюджет
4
"Власовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Приложение к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2015 года № 275
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2016 год
№ п\п
Наименование
организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Количество единиц
Источ-ники финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Очистка от мусора и снега улиц, территорий площади – 40000 метров, возле памятников, уборка от мусора и снега улиц, прополка сорной травы – 20000 метров, обрезка деревьев – 150 штук, вырубка веток, кустарников, побелка деревьев – 100 штук. Побелка, покраска, частичная штукатурка памятников. Разбивка клумб, посадка и полив цветов - 2500 штук. Посадка саженцев – 1000 штук. Чистка фонтана – 1 штука.
26
Районный бюджет
Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 метров.
4
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1200 дел.
4
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения с. Смирново – 1995 дворов.
3
Районный бюджет
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Аралагашского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка территорий, территории памятника, улиц от мусора и снега – 38000 метров, вывоз мусора и снега – 100 тонн. Высаживание саженцев по улицам – 100 штук, обрезка веток деревьев и кустарников – 500 штук. Побелка и покраска памятника. Разбивка клумб, посадка цветов, уход за клумбами – 400 квадратных метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 18000 метров. Побелка электроопор по улицам сел - 200 штук. Уборка от мусора и снега остановочного павильона – 100 метров.
8
Районный бюджет
Оказание помощи в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений
Засыпка угля в котел – 70 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 60 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега – 300 метров.
3
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 700 дел.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 340 дворов.
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка от мусора и снега, площади в центре, вокруг памятников, территорий, улиц и пустырей и на въезде в село – 15500 метров, побелка деревьев – 150 штук. Посадка саженцев – 70 штук, побелка столбов – 100 штук. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 20000 метров, разбивка цветочных клумб – 350 метров, посадка цветов, полив саженцев, прополка клумб, обрезка деревьев – 100 штук.
6
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 600 дел.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 340 дворов.
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Власовского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.

Көшелерді және алаңдарды қоқыстан және қардан тазарту – 13000 метр. Қоқысты және қарды шығару – 100 тонна. Орындықтарды бояу – 4 дана, бағаналарды ағарту – 120 дана, ағаштарды кесу – 100 дана, гүлзарларға жер қазу, гүлдерді отырғызу, клумбалардың арам шөбін жұлу және су құю – 200 метр. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау – 15000 метр. Аялдаманы бояу, қоқыстан жинау және қардан тазарту – 100 метр.
10
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 309 аула
2
Аудандық бюджет
5
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка от мусора и снега улиц и территорий – 13000 метров. Вывоз мусора и снега - 100 тонн. Покраска скамеек – 4 штуки, побелка столбов – 120 штук, обрезка деревьев – 100 штук, вскапывание клумб, высадка цветов, прополка и полив клумб – 200 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 15000 метров. Покраска и уборка от мусора и снега остановочного павильона – 100 метров.
10
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 309 дворов.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.

Аумақтарды қоқыстан мен қардан тазарту – 15000 метр. Көшелерде көшеттерді отырғызу – 80 дана. Ағаштармен талдардың бұтақтарын кесу – 80 дана. Ескерткіштерді жарым – жартылай сылақтау, ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерге су құю, клумбалардың арам шөбін жұлу – 300 метр. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 13000 метр. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 40 дана. Аялдаманы бояу, алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 10 метр.
5
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 390 аула
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 метр.
1
Аудандық бюджет
6
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка территорий от мусора и снега – 15000 метров. Высаживание саженцев по улицам сел – 80 штук. Обрезка веток деревьев и кустарников - 80 штук. Частичная штукатурка, побелка и покраска мемориала и обелисков славы. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 300 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 13000 метров. Побелка электроопор – 40 штук. Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора и снега – 10 метров.
5
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 390 дворов.
2
Районный бюджет
Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 метров.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.

Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту - 8 километр, саяжол және аумақтарды – 800 метр, Қоқысты және қарды шығару – 50 тонна. Көшеттерді отырғызу – 70 дана, бағаналарды мен ағаштарды ағарту – 100 дана. Гүлзарлар жасау - 300 метр, гүлдерді отырғызу, гүлдерды суару, клумбалардың арам шөбін жұлу. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу 10000 метр. Ағаштармен тал-дардың бұтақтарын кесу, ескерт-кіштерді жарым – жартылай сылақтау, ағарту, бояу - 2 шаршы метр.
6
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 700 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 290 аула
2
Аудандық бюджет
7
"Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 20000 метр. Көшеттерді отырғызу – 70 дана. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау- 20000 метр. Ағаштарды кесу, бағаналарды және ағаштарды ағарту – 100 дана, қоқысты және қарды шығару – 50 тонна. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу және суару- 300 метр.
16
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1000 іс.
4
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 800 аула
3
Аудандық бюджет
8
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 10000 метр. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 13000 метр, ағаштарды отырғызу – 70 дана, гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, оны суару – 400 метр. Ескерткіштерді сылақтау, ағарту, бояу. Ағаштарды кесу – 2500 шаршы метр.
9
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.

Уборка от мусора и снега улиц – 8 километров, аллей и территорий – 800 метров, вывоз мусора и снега – 50 тонн. Посадка саженцев – 70 штук, побелка деревьев и столбов – 100 штук, разбивка клумб и посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 300 метров, скашивание травы по улицам и пустырям – 10000 метров. Обрезка веток, деревьев и кустарников, частичная штукатурка, покраска и побелка мемориала и обелисков славы – 2 квадратных метра.
6
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 700 дел.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 290 дворов.
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Киялинского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих
Уборка от мусора и снега улиц и территорий – 20000 метров. Посадка саженцев – 70 штук. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы -20000 метров.
животных.
Обрезка деревьев, побелка столбов, побелка деревьев – 100 штук, вывоз мусора и снега – 100 тонн. Разбивка клумб, посадка и полив цветов - 300 метров.
16
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1000 дел.
4
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 800 дворов.
3
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка улиц от мусора и снега – 10000 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, вывоз скошенной травы и снега – 100 тонн, посадка деревьев – 70 штук, разбивка клумб, высадка, полив цветов– 400 метров. Штукатурка, побелка покраска памятника. Вырубка деревьев – 2500 квадратных метров.
9
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел
2
Районный бюджет
Оказание помощи в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Қазандыққа көмір салу – 150 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 100 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 300 метр.
3
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 478 аула
2
Аудандық бюджет
9
"Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту - 13000 метр, зират алдында аланды қоқыстан тазарту – 300 метр, гүлзарлар жасау – 100 дана, заборды жөндеу, жас ағаштарды кесу – 1300 метр. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау - 8000 метр.
8
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 метр.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 302 аула
2
Аудандық бюджет
10
"Тоқшын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 20000 метр, қоқысты және қарды тракторға қолмен арту, оны шығару. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, суару, клумбалардың арам шөбін жұлу – 400 метр. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау – 40000 метр. Ағаштарды кесу – 200 дана. Ауылдар көшелерін бағаналарды ағарту - 150 дана.
10
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 877 аула
4
Аудандық бюджет
11
"Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Аумақтарды қоқыстан және қардан тазарту – 49000 метр, қоқысты және қарды салу, шығару – 14000 тонна. Көшелерде көшеттерді отырғызу. Ағаштардың бұтақтарың кесу – 250 дана. Ескерткішті жарым-жартылай сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 300 метр. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерді суару, клумбалардың арам шөпті жұлу – 200 метр. Көшелердегі жолдардың жиектерің және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау – 15000 метр. Көшелердегі электр-бағаналарды ағарту – 250 дана. Аялдама павильоның алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 200 метр.
7
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу –
1100 іс.
3
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 560 аула
2
Аудандық бюджет
12
"Черкас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Аумақтарды қоқыстан және қардан тазарту – 20000 метр, қоқысты және қарды салу, шығару – 10000 тонн. Аыул көшелерде көшеттерді отырғызу. Ағаштармен талдардың бұтақтарын кесу – 250 дана. Ескерткішті жарым-жартылай сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің аодында аландарды қоқыстан және қардан тазарту – 300 метр. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерді суару, клумбалардың арам шөпті жұлу – 210 метр. Ауыл көше жиектерің және бос жерлердің шөбін шабу, шабылған шөпті жинау -15000 метр. Ауыл көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 200 дана. Аялдама павильоның алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 200 метр.
7
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1800 іс.
4
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 494 аула
2
Аудандық бюджет
13
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағат және құжаттамалар басқармасы "Аққайың ауданының мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 2000 іс.
8
Аудандық бюджет
14
"Аққайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
15
"Солтүстік Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Аққайың аудандық ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 450 іс.
4
Аудандық бюджет
16
"Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-да қажетті құжат-тарды жинау және жұмыспен қамту мәселелері бойын-ша көмек көрсету. Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Жұмыспен қамту мәселелері жөнінде көмек көрсету, жәрдемақыларды тағайындауда 650 іс, сонымен бірге жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және есепке қоюға қажетті құжаттарды жинау – 67 іс. Істерді қалыптастыру – 700 іс
4
Аудандық бюджет
17
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесінің Аққайың ауданының прокуратурасы
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 900 іс. Пошта тарату.
3
Аудандық бюджет
18
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамассыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кенсесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.

Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега – 300 метров.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 478 дворов.
2
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка улиц от мусора и снега – 13000 метров, территории вокруг кладбища – 300 метров, разбивка клумб – 100 штук, ремонт забора, обрезка и вырубка молодой поросли – 1300 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы-8000 метров.
8
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 20000 метров.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 302 двора.
2
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Токушинского сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка территорий от мусора и снега – 20000 метров, погрузка мусора и снега вручную на трактор, вывоз. Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка клумб – 400 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 40000 метров. Обрезка деревьев – 200 штук. Побелка столбов по улицам сел - 150 штук.
10
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 877 дворов
4
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шагалалы"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка территорий от мусора и снега – 49000 метров, погрузка и вывоз мусора и снега – 140 тонн. Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев – 250 штук. Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора и снега – 300 метров. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 200 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 метров. Побелка электроопор по улицам сел – 250 штук. Уборка от мусора и снега прилегающей территории остановочного павильона – 200 метров.
7
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов – 1100 дел.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 560 дворов
2
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Черкасского
сельского округа"
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранении и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлове бродячих животных.
Уборка территорий от мусора и снега – 20000 метров, погрузка на телегу и вывоз – 10000 тонн. Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев и кустарников – 250 штук. Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора и снега – 300 метров. Разбивка клумб,
7
Районный бюджет
посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 210 метров. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 метров. Побелка электроопор по улицам сел – 200 штук. Уборка от мусора и снега прилегающей территории остановочного павильона – 200 метров.
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1800 дел.
4
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа– 494 двора.
2
Районный бюджет
13
Коммунальное государственное
учреждение "Аккайынский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 2000 дел.
8
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайынского района"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
3
Районный бюджет
15
Государственное
учреждение "Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел СКО"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 450 дел.
4
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Помощь по вопросам занятости, сбор необходимых документов при назначении пособий – 650 дел, а также при направлении безработных на профессиональную подготовку и постановки на учет – 100 дел. Формирование дел – 1000 дел.
4
Районный бюджет
17
Прокуратура Аккайынского района государственного учреждения "Прокуратура
Северо-Казахстан-ской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 900 дел. Разноска почты.
3
Районный бюджет
18
Аккайынский районный суд государственного учреждения "Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда РК"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.

Мұрағат істерын өңдеу – 650 іс мекен жайлары бойынша шақыру қағаздарын тарату - 500 дана.
2
Аудандық бюджет
19
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті Аққайың ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 3000 іс.
10
Аудандық бюджет
20
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалының Аққайың ауданы бойынша бөлімі"
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 4000 іс.
2
Аудандық бюджет
21
"Аққайың аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
22
"Аққайың ауданық шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
Барлығы
230

Обработка архивных дел – 650 дел, разнесение судебных повесток по адресам - 500 штук.
2
Районный бюджет
19
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 3000 дел.
10
Районный бюджет
20
Отдел по Аккайынскому району филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 4000 дел.
2
Районный бюджет
21
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел земельных отношений"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет
22
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел сельского хозяйства"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка архивных документов - 900 дел.
2
Районный бюджет
Итого:
230