2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау және нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 423 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда N 3523 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 11.05.2016 N 166 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын нысаналы топтар анықталсын:
1) табысы аз адамдар;
2) жиырма тоғыз жасқа дейiнгi жастар;
3) балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма тоғыз жасқа дейiнгi балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарын бiтiрушiлер;
12) жұмыс берушi-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс берушi жеке тұлғаның қызметiн тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
14) лаңкестік актінен жәбірленген адамдар және оған жол бермеуге қатысқан адамдарға.
2. 2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жасқа дейiнгi жастар;
2) елу жастан асқан жұмыссыз тұлғалар;
3) отбасылардың бірде-біреуі жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) он екі ай және одан да артығырақ жұмыс істемеген тұлғалар.
5) техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарын бітіріп, оқу орнын аяқтағаннан соң он екі айдың ішінде жұмыспен қамтамасыз етілмеген түлектер;

Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области на 2016 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2015 года № 3523. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2016 N 166 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы, проживающих на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области на 2016 год:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя юридического лица либо прекращением деятельности работодателя физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвующие в его пресечении.
2. Установить дополнительный перечень лиц, проживающих на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области, относящихся к целевым группам населения на 2016 год:
1) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
2) безработные лица старше пятидесяти лет;
3) лица, в семьях которых нет ни одного работающего;
4) лица, двенадцать и более месяцев не занимающиеся трудовой деятельностью;
5) выпускники учебных заведений технического и профессионального
образования, нетрудоустроенные по окончанию учебного заведения в течении двенадцати месяцев;

6) өзін-өзі қамтыған тұлғалар.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Науановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2016 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
А. Тастеміров

6) самостоятельно занятые лица.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Науанову М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров