Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің Әлжан ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын алып тастау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айртау аудандық Лобанов селолық округінің әкімі 2015 жылғы 9 қарашадағы № 17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада N 3464 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, 2015 жылғы 22 қазандағы "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Айыртау аудандық аймақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің Әлжан ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын алып тастау туралы" № 05-29/43 ұсынымы негізінде, Лобанов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің Әлжан ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу алып тастансын.
2. 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің Әлжан ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" Лобанов ауылдық округі әкімінің шешімі күшін жойсын ( 2014 жылғы 28 шілдедегі № 2881 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркерген,. 2014 жылғы 31 шілдедегі № 21 "Бірінші сөз", 2014 жылғы 31 шілдедегі № 21
" Первое слово" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е.Жайықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республиқасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттіқ мекемесінің басшысы Б. Махметов
"Қазақстан Республиқасы Денсаулық
Сақтау Министірлігі Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Айыртау орталық аудандық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері С.Молдахметов
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Солтүстік Қазақстан
облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау
депертаментінің Айыртау аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттіқ
мекемесінің басшысы м.а. Б.Рамазанова
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданың ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Е. Жанапин

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Альжан Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо- Казахстанской области
Решение акима Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 ноября 2015 года № 3464
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Айыртауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 22 октября 2015 года № 05-29/69 "О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Альжан Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо- Казахстанской области", аким Лобановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Альжан Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Лобановского сельского округа от 30 июня 2015 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Альжан Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо Казахстанской области (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2881 от 28 июля 2014 года. опубликовано в газетах "Бірінші сөз" №21 от 31 июля 2014 года, "Первое слово" №21 от 31 июля 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Жаиков
" СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения " Айыртауская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Б. Махметов
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Айыртауская центральная районная больница
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
С. Молдахметов
и.о. руководителя Республиканского
государственного учреждения
" Айыртауское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Северо-Казахстанской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей" Б.Рамазанова
Руководитель государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области"
Е. Жанапин