Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 160 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда N 3253 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы N 187 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 28.06.2016 N 187 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. "Аудандық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 174 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2008 жылғы 23 шілдедегі № 13-5-79 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2008 жылғы 4 тамыздағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2008 жылғы 4 тамыздағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
В. Дудов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
мәслихатының хатшысы

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 мая 2015 года № 3253. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года N 187
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28.06.2016 N 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 июня 2008 года № 174 "Об определении Перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-79 от 23 июля 2008 года, опубликовано 4 августа 2008 года в районной газете "Есіл Өңірі", 4 августа 2008 года в районной газете "Новости Приишимья").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области

2015 жылғы 16 сәуір
Б. Ысқақова
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 160 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);
3) бөлімшенің басшысы;
4) зертхананың басшысы;
5) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
6) тіс дәрігері;
7) психолог;
8) медициналық бике;
9) медициналық статистик;
10) акушер;
11) зертханашы;
12) фармацевт;
13) фельдшер;
14) әлеуметтік жұмыс бойынша маман.
2. Әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) кеңесші;
4) жұмыспен қамту орталығының маманы.
3. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);
3) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
4) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);
5) кітапхана меңгерушісі;
6) интернат меңгерушісі;
7) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
8) әлеуметтік педагог;
9) психолог;
10) логопед;
11) тәрбиеші;
12) тәрбиешінің көмекшісі;
13) аға жетекші;
14) оқытушы;
15) музыкалық жетекші;
16) нұсқаушы;
17) әдістеме кабинетінің жетекшісі,
18) әдіскер;
19) шебер;
20) медициналық бике;
21) емдәм бикесі;
22) кітапханашы;
23) зертханашы;
24) хореограф;
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);
3) кітапхана меңгерушісі;
4) клуб меңгерушісі;
5) бөлімшенің басшысы;
6) аккомпаниатор;
7) библиограф;
8) дыбыс режиссеры;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) әдіскер;
11) музыкалық жетекші;
12) көркем өнерінің жетекшісі;
13) аға кітапханашы;
14) кітапханашы;
15) хореограф;
16) суретші.
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);

16 апреля 2015 года
Б. Искакова
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 160
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
3) руководитель отделения;
4) руководитель лаборатории;
5) врачи всех специальностей;
6) зубной врач;
7) психолог;
8) медицинская сестра;
9) медицинский статистик;
10) акушерка;
11) лаборант;
12) фармацевт;
13) фельдшер;
14) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) консультант;
4) специалист центра занятости.
3. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
3) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
4) заместитель (в том числе первый) руководителя дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
5) заведующий библиотекой;
6) заведующий интернатом;
7) учителя всех специальностей;
8) социальный педагог;
9) психолог;
10) логопед;
11) воспитатель;
12) помощник воспитателя;
13) старший вожатый;
14) преподаватель;
15) музыкальный руководитель;
16) инструктор;
17) руководитель методического кабинета;
18) методист;
19) мастер;
20) медицинская сестра;
21) диетическая сестра;
22) библиотекарь;
23) лаборант;
24) хореограф.
4. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
3) заведующий библиотекой;
4) заведующий клубом;
5) руководитель подразделения;
6) аккомпаниатор;
7) библиограф;
8) звукорежиссер;
9) культорганизатор;
10) методист;
11) музыкальный руководитель;
12) художественный руководитель;
13) старший библиотекарь;
14) библиотекарь;
15) хореограф;
16) художник.
5. Должности специалистов в области спорта:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;

3) нұсқаушы;
4) әдіскер;
5) жаттықтырушы;
6) жаттықтырушы-оқытушы.
6. Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) ветеринар дәрігер;
2) ветеринарлық фельдшер.

3) инструктор;
4) методист;
5) тренер;
6) тренер-преподаватель.
6. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.