2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 40-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда N 3536 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған ауданның бюджеті, 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2016 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4 661 619,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 097 937,3 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 11 318,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 93 645,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 458 719,1 мың теңге;
2) шығындар – 4 663 674,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 54 450,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиелері – 73 174,0 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу – 18 723,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 011,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 10 675,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 59 999,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитін пайдалану) – 59 999,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 73174,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18723,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 5549,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 30.11.2016 N 7-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
100 пайыз көлемінде облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
84 пайыз көлемінде облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
елді мекендердегі жерге жеке тұлғалардан жер салығы;
елді мекендердегі жерге жеке тұлғалардан жер салығынан басқа жер салығы;
транспорт құралдарының салығы;
бірыңғай жер салығы;
дизельдік отын мен бензинге акциздер (авиациялықтан басқа);
жер учаскесін пайдаланған үшін төлем;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым; жергілікті бюджетке түсетін тіркеу алымдары;
жергілікті бюджетке түсетін мемлекеттік баж.

О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2016 года № 3536
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 661 619,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 097 937,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 318,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 645,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 458 719,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4 659 157,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 450,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73 174,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 723,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 011,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –10 675,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59 999,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 999,8 тысяч тенге:
поступление займов – 73174,0 тысячи тенге;
погашение займов – 18723,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5549,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30.11.2016 N 7-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить, что доходы бюджета района на 2016 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом в размере 100 процентов;
социального налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, в размере 84 процента;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельного налога за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
платы за пользование земельными участками;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
регистрационного сбора, зачисляемого в местный бюджет;
государственной пошлины, зачисляемой в местный бюджет.

3. Аудан бюджетінің кірісі келесі салықтық емес түсімдерден құралатыны белгіленсін:
аудан әкімдігінің шешімімен түзілген коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімі;
ауданның коммуналдық меншігінде тұрған мүлікті жалға беруден кірістер;
кәсіпорындардың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстар, қызметтер) жүзеге асыру түсімдері;
жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен кәсіптенген ұйымдармен берілген бюджеттік несиелер бойынша айыппұл, пениялар, санкцияларды талап ету;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдері.
4. Аудан бюджеті түсімдері, жер учаскілерін сатудан түскен түсім арқылы құралатыны белгіленсін.
5. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемі 2 057 784 мың теңгені құрайды.
6. 4 қосымшаға сәйкес, 2016 жылға арналған аудан бюджетін орындау барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама белгіленсін.
7. 5 қосымшаға сәйкес ауданның әр ауылдық округінің бюджеттік бағдарлама тізбесі бекітілсін.
8. 6 қосымшаға сәйкес ауылдық округтер бойынша жергілікті атқарушы органдардың трансферттері 2016 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылсын.
9. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын, соның ішінде:
1) мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысы жүзеге асырсын;
2) 2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының мүгедектерінің өмір сапасын жақсарту және құқығын қамтамасыз ету бойынша Шара жоспарын жүзеге асыру, оның ішінде мүгедектерге керекті гигиеналық құралдардымен қамтамасыз ету;
3) еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа үлгісіне көшу үшін, жергілікті бюджеттен қаржыланатын азаматтық қызметшілерге ерекше еңбек жағдайларына айлық үстеме төлеуге;
4) әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу деңгейін артыру.
5) агроөнеркәсіп кешенің жергілікті атқарушы орган бөлімшелерін ұстау;
6) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штаттық санын ұстау;
7) оқулықтар алу;
8) компьютерлер алу;
9) ауыл ішіндегі жолдарды орташа жөндеу.
10) білім объектілерін күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама және мемлекеттік сараптама дайындау;
11) мектеп порталдары мен сайттарына техникалық қызмет көрсету.
12) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құру.
2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аудан маслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген республикалық бюджеттегі көрсетілген бюджеттік несиелерді бөлу.

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района;
поступлений от реализации товаров (работ, услуг), государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам;
других неналоговых поступлений в бюджет района.
4. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи земельных участков.
5. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района составляет 2 057 784 тысячи тенге.
6. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа района согласно приложению 5.
8. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год трансферты органам местного самоуправления по сельским округам согласно приложению 6.
9. Учесть в районном бюджете на 2016 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в том числе увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
3) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданским служащим, финансируемым из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
4) повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
5) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
6) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.
7) приобретение учебников;
8) приобретение компьютеров;
9) средний ремонт внутрипоселковых дорог.
10) изготовление проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт объектов образования;
11) техническое обслуживание порталов и сайтов школ.
12) создание цифровой образовательной инфраструктуры.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы.

Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді- Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 19.10.2016 N 5-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен бюджеттік несиелер.
2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аудан маслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген республикалық бюджеттегі көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу.
11. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын, соның ішінде:
1) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылында ауыл ішіндегі жолдардың орташа жөндеуі;
2) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылында канализация желілеріне және тазалау ғимараттарын жөндеуге жобалы-сметалық құжаттарды дайындау;
3) "Жұмыспен қамту 2020" жол картасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шегінде тұрғын коммуналды шаруашылық объектілерін, инженерлі-көлік инфрақұрылымын, әлеуметтік-мәдени объектілерін жөндеуге ортақтаса қаржыландыру.
4) Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында ауылдағы Мәдениет үйінің жөндеуін қосымша қаржыландыру;
5) білім саласының ұйымдарына көмірді тасу және алу;
6) Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында жастар тәжірибесін қосымша қаржыландыру;
7) энзоотиялық ауруларды қарсы алдын алу іс-шараларды жүргізу.
8) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру;
9) мал қорымдарын (сібір жарасы көмулері) абаттандыру бойынша жұмыстар жүргізу;
10) топографиялық карталарға сібір жарасы көмулерін енгізу жөніндегі жұмыстарды орындау;
11) 50 пәтерлі тұрғын үй құрылысы.
12) Тахтаброд, Новоселовка, Гаршино ауылдарында жергілікті сумен жабдықтау көзінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу;
13) Новоишим ауылы Советская көшесіндегі 50-пәтерлі тұрғын үй құрылысы (сыртқы және ішкі желілер және абаттандыру) .
2016-2018 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның маслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген облыстық бюджеттегі көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19.10.2016 N 5-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Учесть в районном бюджете на 2016 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных бюджетных кредитов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы.
11. Учесть в бюджете района на 2016 год целевые трансферты из областного бюджета в том числе на:
1) средний ремонт внутрипоселковых дорог села Новоишимское района имени Габита Мусрепова;
2) разработку проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей и очистных сооружений канализации в селе Новоишимское района имени Габита Мусрепова;
3) софинансирование ремонта объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020".
4) софинансирование на ремонт сельского Дома культуры в рамках Дорожной карты занятости 2020;
5) приобретение и перевозка угля организациям образования;
6) софинансирование на реализацию мероприятий по Дорожной карте занятости 2020 на молодежную практику;
7) проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней.
8) благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162;
9) проведение работ по благоустройству скотомогильников (сибиреязвенных захоронений);
10) выполнение работ по внесению сибиреязвенных захоронений на топографические карты;
11) строительство 50-квартирного жилого дома.
12) разработка проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в сҰлах Тахтаброд, Новоселовка, Гаршино;
13) строительство 50-квартирного жилого дома по улице Советская в селе Новоишимское (внешние инженерные сети и благоустройство).
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2016-2018 годы.

Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді- Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 19.10.2016 N 5-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2016 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдар резервінің сомасы 600 мың теңгеде бекітілсін.
13. Толық көлемде бюджеттік сала жұмысшыларына еңбекақын төлеуін қамтамасыз ету.
14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi. Берілген нұсқа ветеринария саласында қызметін атқаратын ветеринарлық пунктердің ветеринар мамандарына қолданылады.
15. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XL сессиясының төрайымы
И. Гроот
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19.10.2016 N 5-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 600 тысяч тенге.
13. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
14. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель ХL сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И.Гроот
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова

720,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 362,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 771,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90 673,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 439,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 517,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 517,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 399,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
118,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
179 913,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
138 954,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 718,1
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
29 718,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
63,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 506,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 506,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
101 667,8
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
101 667,8
2
Коммуналдық шаруашылық
8 419,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 373,4
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 373,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 123,9
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 623,9
058
Ауылды елді мекендерде суды жіберу және жабдықтау желілерін дамыту
1 500,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

720,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 362,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 771,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90 673,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 439,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 517,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 517,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 399,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
118,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
179 913,2
1
Жилищное хозяйство
138 954,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 718,1
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
29 718,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
63,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 506,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 506,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
101 667,8
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
101 667,8
2
Коммунальное хозяйство
8 419,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 373,4
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 373,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 123,9
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 623,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 500,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

89 360,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
25 400,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
25 400,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
63 390,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
63 390,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 540,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 500,0
015
Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
15 920,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін қазақстандық азаматтарға біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 000,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 430,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
120 880,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 520,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 520,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 520,0
2
Әлеуметтiк көмек
87 740,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 740,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 500,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61 240,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамсыздандыру
4 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 620,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 620,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 120,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

89 360,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
25 400,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
25 400,0
9
Прочие услуги в области образования
63 390,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
63 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 540,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 500,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 920,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка(детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 000,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 430,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
120 880,0
1
Социальное обеспечение
9 520,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 520,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 520,0
2
Социальная помощь
87 740,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 740,0
002
Программа занятости
12 000,0
006
Оказание жилищной помощи
1 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 500,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61 240,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 620,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 120,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат