"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында азаматтарының жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 252 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте N 3366 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 қазандағы N 320 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 02.10.2015 N 320 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21 бабы 1 бөліміне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының жұмыс берушілері үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындары жалпы санының бір пайызы мөлшерінде.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған бітірушілерін жұмысқа жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Қәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушысы
Қ.Едіресов

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 сентября 2015 года № 3366. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 02 октября 2015 года N 320
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 02.10.2015 N 320 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью 1 статьи 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям Есильского района Северо-Казахстанской области квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Есильского района Северо-Казахстанской области" обеспечить направление на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Есильского района
К.Едресов