Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайларды ұсыну және үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орынды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 21 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда N 3079 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы N 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 15.06.2015 N 196 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 46- тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка селолық округінің аумағында аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орын белгіленсін.
2. Шарттық негізде аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулері үшін үй-жай 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
И. Турков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Жамбыл аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Л. Топорова
2015 жылдың 22 қаңтары
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 қаңтарындағы № 21 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка селолық округінің аумағында аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орын
р/№
Селолық округтің атауы
Елді-мекеннің атауы
Үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орын
1
Благовещенка
Благовещенка селосы
"Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 22 қаңтарындағы № 21 қаулысына 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулері үшін шарттық негізде ұсынылатын үй-жайлар
р/№
Селолық округтің атауы
Елді-мекеннің атауы
Үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Благовещенка
Благовещенка селосы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка селолық округі әкім аппаратының "Благовещенка мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының мәжіліс залы

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 января 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 января 2015 года № 3079. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15 июня 2015 года N 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15.06.2015 N 196 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для кандидатов в депутаты маслихата района место для размещения агитационных печатных материалов на территории Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области в селе Благовещенка согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты районного маслихата согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Жамбылской районной
избирательной комиссии
Л.Топорова
22 января 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
от 22 января 2015 года № 21
Место для размещения агитационных печатных материалов на территории Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области в селе Благовещенка для кандидатов в депутаты маслихата района
п/
п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
Благовещенский
село Благовещенка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарата акима Благовещенского сельского округа"
Приложение 2
к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
от 22 января 2015 года № 21
Помещение, предоставляемое на договорной основе всем кандидатам в депутаты районного маслихата для проведения встреч с избирателями
п/
п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Помещение для проведения встреч с избирателями
1
Благовещенский
село Благовещенка
Актовый зал в здании коммунального государственного предприятия "Благовещенский дом культуры" аппарата акима Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области