"2015-2017 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 41/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада N 3459 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 9 наурыздағы N 46/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 09.03.2016 N 46/15 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 106, 109-баптарына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 06 қаңтар № 3044 тіркелген, 2015 жылғы 06 ақпан "Ауыл арайы" газетінде, 2015 жылғы 06 ақпан "Сельская новь" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға Жамбыл ауданының аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 755 499,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 354 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 309 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 151 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 379 224,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 754 113,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 780,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 576,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3796 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 4 000 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -11 394,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 11 394,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 796 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 3 298,2 мың теңге;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқару органдарының қоры 0 теңге сомасында бекітілсін";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
14. 2015 жылына аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 октября 2015 года № 41/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2015 года № 3459. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 марта 2016 года N 46/15
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 09.03.2016 N 46/15 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3044 от 06 января 2015 года, опубликовано 06 февраля 2015 года в газете "Ауыл арайы", 06 февраля 2015 года в газете "Сельская новь"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 755 499,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 354 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 309 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 379 224,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 754 113,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 780,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 576,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 000 тенге:
приобретение финансовых активов – 4 000 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 394,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 11 394,2 тысяч тенге:
поступление займов – 11 892 тысяч тенге;
погашение займов – 3 796 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 298,2 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 0 тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:

1) 4 471 мың теңге – оқулықтар сатып алуға және жеткізуге арналған;
2) 5 552,9 мың теңге – энзоотикалық ауруларға қарсы алдын-алу іс-шараларын өткізуге;
3) 3 238 мың теңге – интернет желісіне қызмет ұсынуға;
4) 1 684,7 мың теңге – Ұлы Отан соңысында Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуге;
5) 930,2 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 шілдедегі № 636 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бағдарламасы аясында ауылдық елді мекендерді дамытуға арналған.

1) 4 471 тысяча тенге – на приобретение и доставку учебников;
2) 5 552,9 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
3) 3 238 тысяч тенге – на предоставление услуг к сети интернет;
4) 1 684,7 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
5) 930,2 тысяч тенге - на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы Дорожная карта занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020";

көрсетілген 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХІ сессиясының төрағасы
Е.Байғаскин
Жамбыл аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Мұсабаев
Жамбыл ауданы мәслихатының 2015 жылы 30 қазандағы № 41/1 шешіміне 1 қосымша
2014 жылғы 22 желтоқсандағы Жамбыл аудандық мәслихатының № 34/1 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1. Кірістер

приложения 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXXХI внеочередной сессии
Жамбылского районного маслихата
Е. Байгаскин
Секретарь Жамбылского районного маслихата Б. Мусабаев
Приложение 1к решению маслихата Жамбылского района от 30 октября 2015 года № 41/1
Приложение 1к решению маслихата Жамбылского района от 22 декабря 2015 года № 34/1
Бюджет Жамбылского района на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1) Доходы

21 584
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
215
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8 940
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9 093
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 348
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 900
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
20 900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
136 115
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 258
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 258
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 856,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 435
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
786
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 514
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 239
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
808
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31 763
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 563
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 797
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 697
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
503
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
17 751,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 336,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
930,2
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
930,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
24

21 584
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
215
012
Капитальные расходы государственного органа
320
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 940
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 093
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 348
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 900
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
20 900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
136 115
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 258
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 258
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 856,7
002
Программа занятости
22 435
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
786
005
Государственная адресная социальная помощь
7 514
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 239
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
808
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 763
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 563
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 697
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
503
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
17 751,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 336,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
930,2
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
930,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
24