2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 576 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда N 3554 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы N 183 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 03.05.2016 N 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабының 5 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған ұйымдардың Тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 400 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 400 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақысы Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы "2016-2018 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес белгіленген: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы бір сағат отыз минут түскі ас үзілісімен.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.

Об организации общественных работ в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 576. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2016 года № 3554. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года N 183
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 03.05.2016 N 183 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году.
2. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год, согласно приложению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области отдела занятости и социальных программ Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 400 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 400 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары Т.Қ. Есжановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының
әкімі
Б. Жұмабеков
"Келісілді"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаментінің
Қызылжар аудандық
Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 11 желтоқсан
С.Т. Қаскин
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 576 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған ұйымдар тізімі, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемдері және қаржыландыру көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айлар)
Қаржыландыру көздері
1
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Есжанова Т.К.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Б. Жумабеков
"Согласовано"
Руководитель
республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Кызылжарского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
11 декабря 2015 года
Каскин С.Т.
Приложение к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 576
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год
№ п\п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Количество человек
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов

Көшелерді қардан тазалау- 5900 метр, ескерткіштердің маңындағы алаңдар аумағы -1510 шаршы метр, көшелерді қоқыстардан жинау -30400 метр, арам шөптерді жұлу – 21200 метр, ағаштарды кесу - 55 дана, аумақты қоқыстан тазалау – 16100 шаршы метр, бұтақтарды кесу-240 бұта, ағаштарды ақтау- 55 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
12
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1222 істі- үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
2
"Асанов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 30000 шаршы метр., көшеттерді отырғызу - 400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу- 2000 шаршы метр, дуалдарды ақтау – 5000 метр, дуалдарды жөндеу - 5000 шаршы метр.
10
12
Аудандық бюджет
2.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 10000 шаршы метр.
2
12
Аудандық бюджет
3.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
480 ауланы- үй басы аралап шығу
6
12
Аудандық бюджет
3
"Березов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл орталығындағы, ескерткіштердің маңындағы алаңды ластан және қоқыстан тазалау - 3790 шаршы метр, көше аумағын қоқыстан тазалау – 69800 метр, ауылға шығу кюветтері бойынша -10000 метр, ескерткішті жарым-жарты сылау, ақтау, сырлау -2 дана, қоршауларды жөндеу-100 метр, ағаштарды ақтау - 40 дана, көшеттерді отырғызу - 25 дана, бағандарды ақтау - 140 дана, ауыл көшелері бойынша кюветтердегі шөптерді жұлу – 7750 метр, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 400 шаршы метр, гүл отырғызу - 240 шаршы метр, гүлдерді суару - 700 шаршы метр, гүлдердің арамшөптерін жұлу - 600 шаршы метр, ағаштарды кесу - 30 дана.
21
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1094 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру-180 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
Тиеу, түсіру, жару, жарылған отынды үю - 50 текше метр.
2
12
Аудандық бюджет
4
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелер мен аумақтарды қоқыстардан тазалау - 933630 шаршы метр, аумақты қардан тазалау - 13975 шаршы метр, орындықтарды сырлау - 30 дана, бағандарды сырлау - 40 дана, ағаштарды кесу - 1390 дана, бүркекті тазалау-10 шаршы метр, гүл егілетін жерді қазу – 2140 шаршы метр, гүлдердің арам шөбін жұлу - 2900 шаршы метр, жол бойындағы шөптерді шабу- 10400 метр, дуалдарды жөндеу -45 метр.
13
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
5672 ауланы- үй басы аралап шығу
24
12
Аудандық бюджет

Очистка от снега улиц - 5900 метров, территорий площади, возле памятников - 1510 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 30400 метров, прополка сорной травы - 21200 метров, обрезка деревьев-55штук,уборка от мусора территорий - 16100 метров, вырубка веток -240 кустарников, побелка деревьев-55 штук, побелка, покраска,частичная штукатурка памятников -2 штук.
12
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1222 дела
4
12
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-30000 квадратных метров,посадка саженцев-400 штук,разбивка клумб-2000 квадратных метров,побелка заборов-5000 метров,ремонт заборов-5000 метров.
10
12
Районный бюджет
2.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок - 10000 квадратных метров.
2
12
Районный бюджет
3.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-480 дворов
6
12
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора и грязи,площади в центре,вокруг памятников-3790 квадратных метров,уборка от мусора территорий улиц-69800 метров,по кюветам на въезде в село-10000 метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-2штук,ремонт изгороди-100 метров,побелка деревьев -40 штук, посадка саженцев -25 штук, побелка столбов -140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел -7750 метров,разбивка клумб -400 квадратных метров,посадка цветов -240квадратных метров,полив клумб -700 квадратных метров,прополка клумб -600квадратных метров,обрезка деревьев-30 штук.
21
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход дворов-1094 двора
3
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел -180дел
2
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование в поленницу дров -50 кубических метров.
2
12
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-933630 квадратных метров,очистка территорий от снега-13975 квадратных метров,покраска скамеек-30 штук, столбов -40 штук, обрезка деревьев -1390 штук,чистка фонтана -10 квадратных метров,вскапывание клумб -2140 квадратных метров,прополка клумб -2900квадратных метров,скашивание травы вдоль дорог -10400 метров, ремонт забора-45 метров.
13
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход дворов-5672 двора
24
12
Районный бюджет

3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру -572 іс
2
12
Аудандық бюджет
4.Тұрғылықты тұратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеуге және құжаттауға көмек көрсету
3000 іс (құжаттарды жасауда көмек көрсету)
4
12
Аудандық бюджет
5. Шаруашылық кітабын құру және жүргізуде көмек көрсету
2196 іс (шаруашылық істерін жасауда және жүргізуде көмек көрсету)
2
12
Аудандық бюджет
6.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 3630 ш.м.
3
12
Аудандық бюджет
7. Құжаттарды сақтауға дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
1250 іс (келетін құжаттарды сұрыптау, тігу және жапсыру)
8
12
Аудандық бюджет
5
"Бугровое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандаруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстардан тазалау -15710 метр, көлдердің жағалауларын қоқыстан тазалау – 9500 метр, ағаштарды отырғызу-250 дана, 4 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу – 5000 метр.
14
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
612 ауланы- үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
6
"Вагулин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелер мен аллеяларды қоқыстан тазалау – 25200 метр, ағаштар мен бағандарды ағарту - 110 дана, 4 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, гүл егетін жерді бөлу және гүлдерді отырғызу - 6 гүл егетін жер, көшелер бойынша шөптерді шабу – 22000 метр.
7
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1282 ауланы- үй басы аралау
6
12
Аудандық бюджет
7
"Виноградов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстардан тазалау – 25570 метр, ағаштарды кесу - 54 дана, ағаштар мен бағандарды ақтау - 120 дана, көше бойынша арамшөптерді жұлу – 10000 метр, ескерткішті жарым-жарты сылау, ақтау, сырлау-2 дана.
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1512 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
8
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Су ағатын арықтарды және құбырларды қоқыстан тазалау – 700 метр, көшелерді қоқыстардан тазалау – 12000 метр, саябақты тазалау - 1500 шаршы метр, зират маңындағы аймақты - 6000 шаршы метр, гүл отырғызатын жерлерді бөлу - 2 дана, дуалдарды жөндеу – 330 метр, жас ағаштарды кесу және шабу - 50 ағаш.
19
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1920 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет

3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-572 дела
2
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в документировании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3000 дел(оказание помощи в составлении документации)
4
12
Районный бюджет
5. Оказание помощи в составлении и ведении хозяйственных книг
2196 дел (оказание помощи в составлении и ведении хозяйственных дел)
2
12
Районный бюджет
6.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок 3630 квадратных метров.
3
12
Районный бюджет
7.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1250 дел(сортировка поступающей документации,подклеивание и сшивание)
8
12
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бугровского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-15710 метров,очистка от мусора берега озера-9500 метров,посадка деревьев-250 штук,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников -4 штук,побелка и ремонт заборов-5000 метров.
14
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-612 дворов
2
12
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц,аллей-25200 метров,побелка деревьев и столбов-110 штук,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-4 штук,разбивка клумб и посадка цветов-6 клумб,скашивание травы по улицам -22000 метров.
7
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1282 двора
6
12
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-25570 метров,обрезка деревьев-54 штуки,побелка столбов и деревьев-120 штук,прополка сорной травы по улицам-10000 метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-2 штук.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1512 дворов
2
12
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка сточных канав и труб от мусора-700 метров,уборка от мусора улиц-12000 метров,парка-1500 квадратных метров,территории вокруг кладбища-6000 квадратных метров, разбивка клумб-2 штук,ремонт забора-330метров,обрезка и вырубка молодой поросли-50 деревьев
19
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1920 дворов
5
12
Районный бюджет

3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру-200 іс
1
12
Аудандық бюджет
9
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл көшелері бойынша қоқыстарды тазалау – 38000 метр, жолдың жиектері бойынша қоқыстарды тазалау – 26000 метр, село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу – 35000 метр, жолдың жиегі бойынша арамшөп жұлу – 26000 метр.
20
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1260 ауланы - үй басы аралап шығу
10
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
2
12
Аудандық бюджет
10
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 48500 шаршы метр, қолмен арбаға қоқыстарды арту - 4 тонна, ағаштардың бұтақтарын кесу - 400 ағаш, 3 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, село көшелеріндегі кюветтегі шөптерді шабу және шабылған шөпті тырмалау – 12000 метр, ауыл көшелері бойынша бағандарды ақтау - 500 дана, дуалдарды әкпен қолмен ақтау – 7200 метр, ауыл көшелері бойынша көшеттерді отырғызу - 400 дана.
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
820 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
11
"Налобин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл көшелерін қоқыстан тазалау -18,5 километр, ауыл көшелеріндегі арамшөптерді жұлу 18,5 километр, ағаштарды кесу - 563 дана, ағаштарды ақтау-200 дана, ауылдан шығар жолдағы қоршауларды ақтау-1 километр, қарды тазалау-3 километр.
13
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1138 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3.Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 текше метр - отындарды тиеу, түсіру, жару, үйіп қою
1
12
Аудандық бюджет
4.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
1
12
Аудандық бюджет
12
"Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Ауылдан кіретін жолдың жағалауындағы кюветтердегі қоқыстарды тазалау – 8000 метр, ауылға кіретін жол жағалауындағы шөптерді шабу – 8700 метр, ауыл көшелеріндегі арамшөптерді жұлу – 16000 метр, ағаштарды кесу - 120 дана, бағандарды ағарту - 210 дана, қоқыстарды арту - 9 арба.
5
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1038 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
13
"Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-200 дел
1
12
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села-38000 метров,уборка мусора по обочинам дорог-26000 метров,прополка сорной растительности по улицам сел-35000 метров,по обочинам дорог-26000 метров.
20
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1260 дворов
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-200 дел
2
12
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 48500 квадратных метров,погрузка мусора на телегу вручную-4 тонны,обрезка веток с деревьев -400 деревьев,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников -3 штуки, обкашивание кюветов по улицам сел и сгребание скошенной травы-12000 метров,побелка пасынков столбов по улицам сел-500 штук, побелка заборов по улицам сел известью,вручную-7200 метров,высаживание саженцев по улицам сел-400 штук.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-820 дворов
4
12
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц сел-18500квадратных метров, прополка сорной растительности по улицам сел 18500квадратных метров, обрезка деревьев -563 штук, побелка деревьев-200 штук,штакетника на въезде в село -1000 метров, очистка снега-3000 метров.
13
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1138 дворов
3
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка,разгрузка,колка,складирование дров-20 кубических метров.
1
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-200 дел
1
12
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по кюветам вдоль дороги при въезде в село -8000метров, обкос травы вдоль дороги при въезде в село- 8700метров,прополка сорной травы по улицам села-16000метров,обрезка деревьев -120штук,побелка столбов-210штук, погрузка мусора-9 телег.
5
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1038 дворов
3
12
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов

Ауыл орталығындағы аймақты қар мен мұздан тазалау - 1000 шаршы метр, 3 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, ауыл көшелерін қоқыстан тазалау – 130900 метр, аймақты қоқыстан тазалау - 18800 шаршы метр, ағаштарды кесу - 100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлу-200 шаршы метр, зират және қараусыз қалған аймақтардағы арамшөптерді шабу - 14600 шаршы метр, ауыл көшелерінің жиегіндегі арамшөптерді жұлу – 9840 м
8
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2030 ауланы- үй басы аралап шығу
10
12
Аудандық бюджет
3. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқы дайындыққа көмек көрсету
Қабырғалар мен төбелерді ақтау -116,5 шаршы метр.
2
12
Аудандық бюджет
14
"Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелер мен аймақтарды қоқыстан тазалау - 93000 шаршы метр, көше бойындағы арамшөптерді шабу - 18000 шаршы метр, құрғақ көшеттер мен ағаштарды кесу - 200 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1244 ауланы- үй басы аралап шығу
10
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді даярлау - 120 іс
2
12
Аудандық бюджет
15
"Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді, аймақтарды қоқыстан тазалау - 206960 шаршы метр, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, қоқыстарды арту және түсіру – 11 тонна, бағандарды ақтау -116 дана.
10
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1298 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 47 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқа дайындыққа көмек көрсету
Ақтау - 1209 шаршы метр, еденді сырлау -108 шаршы метр, терезені сырлау - 9 дана
1
12
Аудандық бюджет
16
"Рощинск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау – 2000 метр, көшеттерді отырғызу - 50 дана, бағандарды ақтау - 70 дана, жас қайыңдарды орманға отырғызу - 2000 шаршы метр, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
10
12
Аудандық бюджет
2. Жылыту маусымында әкімдік ғимаратын жылытуға көмек көрсету

Очистка территории в центре села от снега и льда-1000квадратных метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-3штук,уборка от мусора улиц села-130900 метров,уборка от мусора территорий-18800 квадратных метров,обрезка деревьев-100 штук,разбивка клумб-200 квадратных метров,обкашивание от сорной травы бесхозных территорий и вокруг кладбищ-14600 квадратных метров,обочин дорог по улицам села-9840 метров.
8
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-2030 дворов
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи в подготовке к зиме,текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен-116,5 квадратных метров
2
12
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-93000 квадратных метров,обкос сорной травы по улицам-18000 квадратных метров,вырубка сухих кустарников и деревьев-200 штук,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-2 штук.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1244 двора
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-120 дел
2
12
Районный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка улиц,территорий от мусора-206960 квадратных метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников -2 штук,погрузка и разгрузка мусора-11тонн, побелка столбов-116 штук.
10
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1298 дворов
4
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-47 дел
2
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата
Побелка-1209 квадратных метров,покраска пола-108 квадратных метров,окон-9 штук.
1
12
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-2000 метров,посадка саженцев-50штук,побелка столбов-70 штук,прополка лесопосадки молодых берез-2000 квадратных метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-2 штуки.
10
12
Районный бюджет
2.Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона

443,6 шаршы метр - әкімдік ғимаратын жылыту
2
12
Аудандық бюджет
17
"Светлопольск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл көшелерінің аймағын қоқыстан тазарту – 22000 метр, ауыл орталығындағы аймақты - 1000 шаршы метр, зират маңайын - 3000 шаршы метр, стадионды- 1800 шаршы метр, бұзылған үйлер аймағын - 1700 шаршы метр, аллеялардың бұталарын қырқу - 1000 шаршы метр, ауыл көшелері бойындағы арамшөптерді жұлу-30000 метр, зират маңайындағы аймақты - 3000 шаршы метр, стадионды - 1800 шаршы метр, бұзылған үйлер аймағын - 2000 шаршы метр, аллеяларды- 400 шаршы метр, гүл отырғызатын жерлерді бөлу-700 шаршы метр, бағандарды ақтау - 112 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, 600 шаршы метр қоршауды ақтау
8
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1120 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
18
"Соколовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қардан тазалау - 25000 шаршы метр, көше аймақтарын қоқыстан тазалау - 87400 шаршы метр, ағаштарды кесу және жас талдарды қию- 250 ағаш, жасыл қоршауларды кесу -182 шаршы метр, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, ағаштарды ақтау- 80 дана, бағандарды ақтау - 101 дана, жиектерді - 600 қума метр, қоршауларды - 450 шаршы метр, бағаналарға оюлар салу – 101 дана, металды дуалдарды сырлау -150 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу - 900 шаршы метр, арамшөптерді жұлу - 87400 шаршы метр.
27
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2262 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 300 іс
2
12
Аудандық бюджет
4.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 15900 шаршы метр.
2
12
Аудандық бюджет
19
"Якорь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау – 23500 метр, көше бойындағы арамшөптерді жұлу – 30400 метр, ағаштардың ұштарын кесу - 120 дана.
12
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1840 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 380 іс
3
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу

Отапливание здания акимата-443,6 квадратных метров.
2
12
Районный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора территорий улиц сел -22000метров,площади в центре села-1000квадратных метров,вокруг кладбища-3000квадратных метров,стадиона-1800квадратных метров,территории сломанных домов-1700 квадратных метров;стрижка кустарников в аллее-1000 квадратных метров,прополка травы по улицам села-30000 метров, вокруг территории кладбища -3000 квадратных метров,стадиона-1800 квадратных метров,территорий сломанных домов - 2000 квадратных метров, аллеи -400 квадратных метров, разбивка клумб-700 квадратных метров, побелка столбов-112штук,частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-2 штук, побелка изгороди-600 квадратных метров.
8
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход -1120 дворов
2
12
Районный бюджет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега-25000 квадратных метров, уборка от мусора улиц, площадей-87400 квадратных метров,обрезка деревьев и вырубка молодой поросли-250 деревьев,подрезка зеленой изгороди-182 квадратных метров,частичная штукатурка,побелка,покраска памятников-2штук,побелка деревьев-80 штук,столбов-101штук,бордюров-600 погонных метров,изгороди-450 квадратных метров,нанесение орнамента на столбы-101штук,покраска металлического забора-150 квадратных метров,разбивка клумб-900 квадратных метров,прополка сорной растительности-87400 квадратных метров.
27
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-2262 двора
4
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-300 дел
2
12
Районный бюджет
4.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок 15900 квадратных метров.
2
12
Районный бюджет
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Якорьского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-23500 метров,прополка сорной растительности по улицам-30400 метров,обрезка крон деревьев-120штук.
12
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1840 дворов
5
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-380 дел
3
12
Районный бюджет
4.Текущий ремонт здания акимата

Әкімдік қабырғалары мен төбелерін ақтау - 811,6 шаршы метр.
1
12
Аудандық бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Қызылжар аудандық Әділет басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық іс жүргізу, мұрағаттық істерді қалыптастыру, құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
1000 іс (түскен құжаттамаларды сұрыптау, желімдеу және тігу)
4
12
Аудандық бюджет

Побелка потолка, стен акимата -811,6 квадратных метров.
1
12
Районный бюджет
20
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Кызылжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ведение архивного делопроизводства, формирование архивных дел, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел (сортировка поступающей документации,подклеивание и сшивание)
4
12
Районный бюджет