Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағында ірі қара малдарға бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде N 3206 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 04 шілдедегі N 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 04.07.2016 N 23 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданы бас мемлекетттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 11-11/93 ұсынысы негізінде, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағындағы ірі қара малдарының бруцеллез анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме жүктеймін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Х. Жанабеков

Об установлениии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Семиполатное Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3206. Утратило силу решением акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04 июля 2016 года N 23
Сноска. Утратило силу решением акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.07.2016 N 23 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 9 апреля 2015 года №11-11/93, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота в селе Семиполатное Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Х. Жанабеков