Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 39 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда N 3167 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы N 159 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2015 года № 3167. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4 июня 2015 года N 159

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 04.06.2015 N 159 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 04.06.2015 N 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Г.Ш. Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан басталған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Қ. Пішенбаев
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы ақпандағы № 39 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелеріндегі тәрбиеленушілер саны (адам)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту ұйымдарында тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айлық құны
(тенге)
Ата-ананың бір айлық ақы төлеу мөлшері
(тенге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын айлық шығыстардыңорташа құны
( тенге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылған "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі"
Мемлекеттік мекемесінің "Қарақоға ауылының "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,
75

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Рамазанову Г.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района К. Пшенбаев
Утвержден постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 39
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях
в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц
(тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц
( тенге)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Каракога" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
75

24465,0
5000,0
24465,0
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылған "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Булаев қаласының "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Возвышенка ауылының "Бөбек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Золотая Нива ауылының "Дюймовочка" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таман ауылының "Колосок" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
240
22712,1
4648,83
22712,1
Республикалық бюджеттен қаржыландырылған мектепке дейінгі шағын орталықтары
545
7942,0
2292,85
7942,0
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылған мектепке дейінгі шағын орталықтары
430
9857,36
3250,0
9857,36

24465,0
5000,0
24465,0
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" города Булаево" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бобек" села Возвышенка" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Дюймовочка" села Золотая Нива" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Колосок" села Таманское" государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области",
финансируемые из районного бюджета.
240
22712,1
4648,83
22712,1
Дошкольные
мини-центры, финансируемые из республиканского бюджета
545
7942,0
2292,85
7942,0
Дошкольные мини-центры, финансируемые из районного бюджета
430
9857,36
3250,0
9857,36