Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 07 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде N 3193 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы N 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 23.11.2015 N 27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 07 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелді, 2015 жылғы 03 наурызда аудандық "Мағжан жұлдызы" газетінде, 2015 жылғы 03 наурызда "Вести" аудандық газетінде жарияланды) шешіміне (бұдан әрі - шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 248 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 248 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Сейфолла ауылы, Интернациональная көшесі, 23, жеке меншік үйдің ғимараты (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекаралары: Сейфолла ауылы;";
№ 282 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 282 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Чистовское ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Чистовское ауылы;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Әубәкіровке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 наурыздан пайда болған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Қ. Пішенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы

О внесении изменений в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 07 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2015 года № 3193. Утратило силу решением акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года N 27
Сноска. Утратило силу решением акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23.11.2015 N 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 07 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3135, опубликовано 03 марта 2015 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы", 03 марта 2015 года в районной газете "Вести") (далее - решение) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 248 изложить в следующей редакции:
"избирательный участок № 248:
место нахождения избирательного участка: село Сейфолла, здание частного дома по улице Интернациональная, 23 (по согласованию);
границы избирательного участка: село Сейфолла;";
избирательный участок № 282 изложить в следующей редакции:
"избирательный участок № 282:
место нахождения избирательного участка: село Чистовское, здание коммунального государственного учреждения "Чистовская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Чистовское;".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Аубакирова Е.Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2015 года.
Аким района К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Республика Казахстан
Северо-Казахстанская область
Магжана Жумабаева районная
избирательная комиссия
председатель

2015 жыл 02 сәуір
В.Фиц

02 апреля 2015 года
В. Фиц