2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 205 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде N 3312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыру қағидаларының 10-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудан әкімінің орынбасары Р.Н.Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 05 мамырдағы пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
әкімі
А. Бегманов

Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 июля 2015 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3312
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товаро-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Смагулова Р.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 05 мая 2015 года.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Бегманов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 205 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған СолтүстікҚазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданын бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/н
Дақылдар атауы
Егудің оңтайлы мерзімдері
1.
Жаздық бидай (орта кеш,орта пісетін, қатты және орта ерте сорттары)
14 мамырдан 08 маусымға дейін
2.
Арпа, сұлы

Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 июля 2015 года № 205
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2015 году
№ п/п
Наименование культуры
Оптимальные сроки сева
1.
Яровая пшеница (среднепоздние, среднеспелые, среднеранние сорта и твердая)
с 14 мая по 08 июня
2.
Ячмень, овес