Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 25 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 249 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйекте N 3390 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы N 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 28.06.2016 N 169 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 25 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3117 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 наурыздағы аудандық "Мағжан жұлдызы" № 10 газетінде, 2015 жылғы 03 наурыздағы аудандық "Вести" № 10 газетінде жарияланды) қаулысына (бұдан әрі - қаулы) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ереженің 20-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"20. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысының Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын орынбасары болады.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Р.Н.Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
әкімі
А. Бегманов

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09 февраля 2015 года № 25 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 21 августа 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 сентября 2015 года № 3390. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 июня 2016 года N 169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.06.2016 N 169 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09 февраля 2015 года № 25 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3117 от 24 февраля 2015 года, опубликовано 03 марта 2015 года в районной газете "Мағжан жұлдызы" № 10, опубликовано 03 марта 2015 года в районной газете "Вести" № 10) (далее - постановление) следующее изменение:
в Положении, утвержденного указанным постановлением, пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Руководитель государственного учреждения "Отдел ветеринарии района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" имеет заместителя, который назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Смагулова Р.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Бегманов