Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы N 159 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдедегі N 3300 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары Д.А. Могуноваға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 4 июня 2015 года N 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2015 года N 3300
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области МогуновуД.А.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 159 қаулысымен бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жанбасына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Бекшенов
Утвержден постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2015 года № 159
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 12.11.2015 N 374 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталық -тар
Дербес жарты күндік шағын-орталық тар
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
жергілікті бюджет
жергілікті бюджет
1
Мамлют ауданы Мамлют қаласы Беловский переулок көшесі 18 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Ақ бота" бөбекжайы-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12.11.2015 N 374 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Админи-стративно-территори-альное расположе-ние организа-ций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребыва-ния при школе
Мини-центр с полным днем пребы-вания самос-тоятель-ный
Мини-центр с неполным днем пребыва-ния самос-тоятель-ный
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
местный бюджет
местный бюджет
1
Мамлютский район город Мамлютка улица Беловский переулок 18 государствен-ное комму-нальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ак бота" акимата Мамлютского района Северо-Казахстан-ской области Министерст-ва образова-ния и науки Республики Казахстан"