Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2016 жылдың қаңтарынан наурызына дейін Тайынша ауданының аумағында тіркеуді және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімі 2015 жылғы 2 қарашадағы № 51 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада N 3483 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16 бабына, "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының тіркелу жылы он жеті жасқа толатын ер азаматтарын "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесінде 2016 жылдың қаңтарынан наурызына дейін тіркеу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрілігінің "Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы Т. Тұрабай
2015 жыл 2 қараша

Об организации и обеспечении на территории Тайыншинского района приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2016 года
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 2 ноября 2015 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2015 года № 3483
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников" аким Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (по согласованию) с января по март 2016 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области" Министерства
обороны Республики Казахстан Т. Турабай
2 ноября 2015 года