2015 жылға арналған Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда N 3119 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 сәуірдегі N 114 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе на 2015 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 февраля 2015 года № 3119. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2015 года N 114

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 05.05.2015 N 114 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1)-тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2015 N 114 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Е. Базарханов
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйыдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Ата-ананың төлем ақысының ай сайынғы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің "Радуга" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Макенову Ж.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района Е. Базарханов
Утвержден постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 12
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц ( тенге)
Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Ясли-сад "Радуга" акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"