2015 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 08 мамырдағы № 134 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 3214 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27–бабы 1–тармағының 5) тармақшасына, 37–бабына, "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысымен бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидасының 7–тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2015 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері мен субсидиялардың нормалары:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес отандық тыңайтқыш өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына);
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) белгіленсін.
"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________ А. Мамытбеков

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 2015 год
Постановление акимата Атырауской области от 08 мая 2015 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 мая 2015 года № 3214
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 2015 год:
1) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрения согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г. И. – первого заместителя акима Атырауской области.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан

2015 жылғы "8" мамыр
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 134 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндiрушiлер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірлік құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялардың нормалары, теңге
1
Аммиак селитрасы (N- 34,4 %)
тонна
50

"8" мая 2015 года
А. Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению акимата Атырауской области от 8 мая 2015 г. № 134
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрения на 2015 год
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
Аммиачная селитра (N- 34,4 %)
тонна
50