Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а және Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 365 қаулысы мен Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 429-V бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3415 болып тіркелді

О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 23 января 2012 года № 10а и решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 11-V "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, за исключением земельных учасков сельскохозяйственного назначения при их предоставлении в частную собственность"
Постановление областного акимата Атырауской области от 8 декабря 2015 года № 365 и решение областного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2015 года № 429-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2015 года № 3415

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ХХХVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а және Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2609 болып тіркелген, 2012 жылы 28 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің қосымшасы осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы Т.Б. Мұқатановқа жүктелсін.
Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Облыс әкімінің
Ә. Жұбанов міндетін атқарушы Ғ. Дүйсембаев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов

В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат V созыва на очередной ХХХVІІ сессии РЕШИЛ:
Внести в постановление акимата Атырауской области от 23 января 2012 года № 10а и решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 11-V "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, за исключением земельных учасков сельскохозяйственного назначения при их предоставлении в частную собственность" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2609, опубликовано 28 февраля 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Дюсембаева Г.И. – первого заместителя акима Атырауской области и Мукатанова Т.Б. - председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
Настоящее постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
А. Жубанов акима области Г. Дюсембаев
Секретарь маслихата С. Лукпанов