Атырау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 395 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 ақпанда № 3457 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 февраля 2016 года № 3457
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж.Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы "30" желтоқсандағы № 395 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы "30" желтоқсандағы № 395 қаулысымен бекітілген
Атырау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары

1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на С.Ж.Накпаева - заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "30" декабря 2015 года № 395
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от "30" декабря 2015 года № 395
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению и электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Атырауской области