Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыру тағайындау туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 266 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 3157 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 295 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 09.09.2015 № 295 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 2,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық қамсыздандыру тағайындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, жастар және спорт ісі, әйелдер істері және отбасылық–демографиялық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шеркешбаева).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
ХХХІІ сессия төрағасы А. Тасимов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов

О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 апреля 2015 года № 3157. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09 сентября 2015 года № 295
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09.09.2015 № 295 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Назначить материальное обеспечение детям-инвалидам, обучающимся на дому, ежемесячно в размере 2,4 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комисcию (Б. Шеркешбаева) по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, по делам молодежи и спорта, по делам женщин и семейно–демографической политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХІІ сессии А. Тасимов
Секретарь городского маслихата Б. Казиманов