Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-22 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 28-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 3190 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.09.2021 № 9-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 және 39 баптарына сәйкес және аудандық әкімдіктің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 170 қаулысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-22 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2823 санымен тіркелген, "Кең Жылой" газетінде 2013 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 қосымшада:
1 жолдағы "100 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5 жолдағы "5 000" деген сандар "25 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешiмнiң орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөнiндегi тұрақты комиссиясына (Б. Сұлтанов) жүктелсiн.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап 2015 жылдың 31 желтоқсанына дейін күшін сақтайды.
Аудандық мәслихаттың ХХVIІI
сессиясының төрағасы: Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы: М. Кенғанов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-22 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 20 апреля 2015 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 апреля 2015 года № 3190. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2021 года № 9-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.09.2021 № 9-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 21 и 39 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и рассмотрев постановление районного акимата от 9 апреля 2015 года № 170, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-22 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2823, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Кен Жылой") следующие изменения:
в приложении 2:
в строке 1 цифры "100 000" заменить цифрами "200 000";
в строке 5 цифры "5 000" заменить цифрами "25 000".
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (Султанов Б) районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Настоящее решение сохраняет действие с 1 января 2015 года до 31 декабря 2015 года.
Председатель XXVIII сессии
районного маслихата
Жакашев У.
Секретарь районного маслихата
Кенганов М.