Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы № 327 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 желтоқсанда № 3383 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 358 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3079 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 405 738" сандары "5 598 318" сандарымен ауыстырылсын;
"1 967 257" сандары "2 171 295" сандарымен ауыстырылсын;
"6 710" сандары "5 658" сандарымен ауыстырылсын;
"40 038" сандары "4 941" сандарымен ауыстырылсын;
"3 391 733" сандары "3 416 424" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 444 973" сандары "5 637 553" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "13 939" сандары "8 179" сандарымен ауыстырылысын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" деген жолдағы "926" саны "6 686" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-53 174" сандары "-47 414" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"53 174" сандары "47 414" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдағы "926 " саны "6 686" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 707 627" сандары "2 732 318" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "126 316" сандары "129 606" сандарымен ауыстырылысын;
он алтыншы абзацтағы "940" сандары "888" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы "24 000" сандары "22 123" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы "700 254" сандары "732 586" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "363 036" сандары "403 831" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 20 ноября 2015 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 декабря 2015 года № 3383. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 358
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 358 (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3079, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 405 738" заменить цифрами "5 598 318";
цифры "1 967 257" заменить цифрами "2 171 295";
цифры "6 710" заменить цифрами "5 658";
цифры "40 038" заменить цифрами "4 941";
цифры "3 391 733" заменить цифрами "3 416 424";
в подпункте 2):
цифры "5 444 973" заменить цифрами "5 637 553 ";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "13 939" заменить цифрами "8 179";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "926" заменить цифрами "6 686";
в подпункте 5):
цифры "-53 174" заменить цифрами "-47 414";
в подпункте 6):
цифры "53 174" заменить цифрами "47 414";
в строке "погашение займов" цифру "926" заменить цифрами "6 686";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "2 707 627" заменить цифрами "2 732 318";
в двенадцатом абзаце цифры "126 316" заменить цифрами "129 606";
в шестнадцатом абзаце цифры "940" заменить цифрами "888";
в двадцать втором абзаце "24 000" заменить цифрами "22 123";
в двадцать четвертом абзаце "700 254" заменить цифрами "732 586";
в двадцать пятом абзаце "363 036" заменить цифрами "403 831";

жиырма жетінші абзацтағы "653 635" сандары "657 122" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы "40 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацтағы "1 039" сандары "1 165" сандарымен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацтағы "1 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
отыз тоғызыншы абзацтағы "70 000" сандары "60 298" сандарымен ауыстырылсын;
қырқыншы абзацтағы "23 126" сандары "20 502" сандарымен ауыстырылсын;
қырық екінші абзацтағы "3 759" сандары "3 675" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

в двадцать седьмом абзаце цифры "653 635" заменить цифрами "657 122";
в двадцать восьмом абзаце цифры "40 000" заменить цифрой "0";
в двадцать девятом абзаце цифры "1 039" заменить цифрами "1 165";
в тридцать пятом абзаце цифры "1 000" заменить цифрой "0";
в тридцать девятом абзаце цифры "70 000" заменить цифрами "60 298";
в сороковом абзаце цифры "23 126" заменить цифрами "20 502";
в сорок втором абзаце цифры "3 759" заменить цифрами "3 675".
2. Приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес шешім 6 қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 36-сессиясының төрағасы
Ш. Торбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев

3. Решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
36-сессии районного маслихата
Ш. Торбаева
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
6016
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6016
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6016
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1455
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1455
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1455
04
Білім беру
2168335
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
494611
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
326663
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167948
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31057
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31057
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1642667
004
Жалпы білім беру
1449247
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
46090
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1513
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
34324
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс–шараларды өткізу
1151
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7703
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
150
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8731
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
93758
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

003
Капитальные расходы государственного органа
300
02
Оборона
6016
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6016
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6016
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1455
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1455
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1455
04
Образование
2168335
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
494611
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
326663
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167948
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
31057
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31057
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1642667
004
Общеобразовательное обучение
1449247
005
Дополнительное образование для детей и юношества
46090
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1513
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34324
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7703
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
150
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8731
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93758
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
120423
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
888
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
888
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21987
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21987
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
95428
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35725
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5500
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
983
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1318
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14073
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14625
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14386
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
8527
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
291
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2120
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2120
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1381618
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5304
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1510
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3794
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
120423
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
888
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
888
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21987
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21987
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
95428
004
Программа занятости
35725
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5500
007
Оказание жилищной помощи
0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
983
010
Государственная адресная социальная помощь
1318
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14073
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14625
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14386
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8527
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
291
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2120
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2120
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1381618
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5304
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1510
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3794
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

25200
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25200
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
68171
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
600
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
67571
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3895
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3895
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147416
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
138564
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8852
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
983208
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
400
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
982808
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
94407
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
27667
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
42934
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
23806
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
54017
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
54017
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

25200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25200
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68171
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
600
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67571
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, дострйка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3895
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3895
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147416
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
138564
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8852
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
983208
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
400
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
982808
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
94407
008
Освещение улиц населенных пунктов
27667
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
42934
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
23806
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54017
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
54017
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

186843
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
84282
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
84282
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7233
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
7233
011
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7565
013
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
870
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36716
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
34420
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51047
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12839
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7904
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30304
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69161
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5460
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5460
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

186843
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
84282
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
84282
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
7233
009
Поддержка культурно-досуговой работы
7233
011
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7565
013
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
870
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
36716
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
007
Функционирование районных (городских) библиотек
34420
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
51047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
12839
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7904
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30304
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69161
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5460
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5460
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
21086
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16166
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
836
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3904
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15268
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15268
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13810
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13810
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13810
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1329379
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1032
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1032
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16166
003
Капитальные расходы государственного органа
180
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
836
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3904
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
15268
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13810
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13810
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13810
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1329379
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1032
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1032
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)