Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 261-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 3255 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 13.01.2016 № 308-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3092 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2015 жылғы 19 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 678 224" деген сандар "3 804 461" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 257 171" деген сандар "1 260 671" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 414 074" деген сандар "2 536 811" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:"3 691 789" деген сандар "3 818 026" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"94 150" деген сандар "100 910" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 115" деген сандар "6 265" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"5 391" деген сандар "4 622" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"620" деген сандар "600" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Исатай ауданы Тұщықұдық ауылындағы "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесін материалдық–техникалық жарақтандыруға – 20 000 мың теңге;
аудандық білім беру бөлімінің оқушыларының жазғы демалысын ұйымдастыруға – 3 329 мың теңге;
жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орынын және кадрларды қайта даярлауды ұйымдастыруға – 5 565 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық бойынша жұмыстар жүргізуге – 27 722 мың теңге;"
10-тармақта:
"28 400" деген сандар "88 400" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың кезектен
тыс XXX cессияның төрағасы
С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ж.Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 26 маусымдағы
№ 261-V шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 228-V шешіміне 1-қосымша
Исатай ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 26 июня 2015 года № 261-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июля 2015 года № 3255. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 308-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 308-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3092, опубликовано 19 февраля 2015 года в газете "Нарын таны) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 678 224" заменить цифрами "3 804 461";
цифры "1 257 171" заменить цифрами "1 260 671";
цифры "2 414 074" заменить цифрами "2 536 811";
в подпункте 2):
цифры "3 691 789" заменить цифрами "3 818 026";
в пункте 5:
цифры "94 150" заменить цифрами "100 910";
цифры "6 115" заменить цифрами "6 265";
в пункте 7:
цифры "5 391" заменить цифрами "4 622";
в пункте 9:/
цифры "620" заменить цифрами "600";
дополнить строками следующего содержания:
"20 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева" в селе Тущыкудык Исатайского района;
3 329 тысяч тенге – на организацию летнего отдыха учащихся районным отделом образования;
5 565 тысяч тенге – на организацию молодежной практики, социально рабочих мест и на переподготовку кадров;
27 722 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;"
в пункте 10:
цифры "28 400" заменить цифрами "88 400";
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Председатель внеочередной
XXX сессии районного маслихата
C. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата
Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 26 июня 2015 года № 261–V
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8 028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27 328
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
136 025
02
Әлеуметтiк көмек
113 258
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 255
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 255
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 003
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
45 565
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 547
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 805
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 849
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 944
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
288
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6 205
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 767
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 937
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 671
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 266
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 830
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 830
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
495 124
01
Тұрғын үй шаруашылығы
289 791
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 199
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
790
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 409
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

8 028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27 328
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
136 025
02
Социальная помощь
113 258
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 255
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 255
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 003
002
Программа занятости
45 565
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 400
005
Государственная адресная социальная помощь
2 547
006
Оказание жилищной помощи
1 200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 805
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 849
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 944
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
288
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 205
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 767
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 671
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 266
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 830
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 830
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
495 124
01
Жилищное хозяйство
289 791
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 199
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
790
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 409
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)