"Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 63 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 118 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде № 3262 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 63 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3152 тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде "Нарын таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасында:
Мемлекеттік тілдегі мәтінінде 12-тармақтағы "сақтаудан" деген сөз "сатудан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Қуанышкереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков

О внесении изменения в постановление акимата Исатайского района от 02 апреля 2015 года № 63 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 08 июля 2015 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 июля 2015 года № 3262
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Исатайского района от 02 апреля 2015 года № 63 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3152, опубликованное 23 апреля 2015 года в газете "Нарын таны") следующее изменение:
в Правилах поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность:
в тексте на государственном языке в пункте 12 слово "сақтаудан" заменить словом "сатудан".
Текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.К. Куанышкереева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Султанбеков