Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 278-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қыркүйекте № 3301 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 13.01.2016 № 308-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3092 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2015 жылғы 19 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 804 461" деген сандар "3 897 432" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 260 671" деген сандар "1 296 367" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 078" деген сандар "3 440" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 901" деген сандар "6 261" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 536 811" деген сандар "2 591 364" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 818 026" деген сандар "3 910 997" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік несиелендіру – 42 550 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк несиелер – 44 595 мың теңге;
бюджеттiк несиелерді өтеу – 2 045 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-58 160" деген сандар "-56 115" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 115 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 045 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 565 мың теңге.
2-тармақта:
"Әлеуметтік салық – 50 %" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
Әлеуметтік салық – 52 %.
5-тармақта:
"1 039" деген сандар "922" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"4 622" деген сандар "4 344" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"92 506" деген сандар "92 434" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 329" деген сандар "2 393" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"88 400" деген сандар "138 400" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 278-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 сентября 2015 года № 3301. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 308-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 308-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3092, опубликовано 19 февраля 2015 года в газете "Нарын таны) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 804 461" заменить цифрами "3 897 432";
цифры "1 260 671" заменить цифрами "1 296 367";
цифры "4 078" заменить цифрами "3 440";
цифры "2 901" заменить цифрами "6 261";
цифры "2 536 811" заменить цифрами "2 591 364";
в подпункте 2):
цифры "3 818 026" заменить цифрами "3 910 997";
подпункт 3) изложить в следующей редакций:
"чистое бюджетное кредитование – 42 550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 045 тысяч тенге;"
в подпункте 5):
цифры "- 58 160" заменить цифрами "- 56 115";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 115 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 2 045 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 565 тысяч тенге;"
в пункте 2:
строка "по социальному налогу – 50 %" изложить в следующей редакций:
по социальному налогу – 52%.
в пункте 5:
цифры "1 039" заменить цифрами "922";
в пункте 7:
цифры "4 622" заменить цифрами "4 344";
в пункте 9:
цифры "92 506" заменить цифрами "92 434";
цифры "3 329" заменить цифрами "2 393";
в пункте 10:
цифры "88 400" заменить цифрами "138 400";

"271 698" деген сандар "271 654" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"темір жолдың үстінен өтетін жаяу жүргіншілер өткелі құрылысына жобалау сметалық құжаттама жасақтауға – 6 000 мың теңге;"
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Қабделов) жүктелсін.

цифры "271 698" заменить цифрами "271 654";
дополнить строками следующего содержания:
"6000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства пешеходного перехода проходящий над железной дорогой;"
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).

94 230
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
87 025
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
87 025
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 355
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35 097
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
26 045
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
135 659
02
Әлеуметтiк көмек
113 009
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 006
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 006
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 003
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 249
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 861
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 805
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
950
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 901
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 944
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
288
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6 205
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 650
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 820
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 554
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 266
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

94 230
09
Прочие услуги в области образования
87 025
464
Отдел образования района (города областного значения)
87 025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 355
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35 097
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
26 045
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
135 659
02
Социальная помощь
113 009
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 006
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 006
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 003
002
Программа занятости
56 249
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 100
005
Государственная адресная социальная помощь
1 861
006
Оказание жилищной помощи
700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 805
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
950
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 901
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 944
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
288
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 205
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 650
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 554
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 266
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)