Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 156 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3265 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 21.01.2025 № 4 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес Қызылқоға аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы" Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3103 тіркелген, 2015 жылғы 5 наурыздағы "Қызылқоға" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасының:
мемлекеттік тілдегі мәтіннің 12 тармағында "сақтаудан" деген сөз "сатудан" деген сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әжіғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқанов

О внесении изменения в постановление Кызылкогинского районного акимата от 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 20 июля 2015 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июля 2015 года № 3265. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 21 января 2025 года № 4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 21.01.2025 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылкогинского района от и 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3103, опубликовано 5 марта 2015 года в газете "Кызылкога") следующее изменение:
В Правилах поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 12 текста на государственном языке слово "сақтаудан" заменить словом "сатудан", текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажигалиева Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Муканов