"Қызылқоға ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 252 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3407 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 18.04.2016 № 74 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-2) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылқоға ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 175 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3283 тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйекте "Қызылқоға" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының 1 тармағының 1-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Орталық атқарушы орган айқындайтын тәртіппен ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Шаяхметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқанов

О внесении изменения в постановление районного акимата от 10 августа 2015 года № 175 "Об установлении квоты рабочих мест по Кызылкогинскому району"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 18 декабря 2015 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2015 года № 3407. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 18 апреля 2016 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 18.04.2016 № 74.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление районного акимата от 10 августа 2015 года № 175 "Об установлении квоты рабочих мест по Кызылкогинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3283, опубликованное 17 сентября 2015 года в газете "Кызылкога") следующее изменение:
Подпункт 1 пункта 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1) Для трудоустройства инвалидов установить квоту в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в порядке, определяемом центральным исполнительным органом.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Шаяхметова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Муканов