Индербор кенті әкіміне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 10 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 3095 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын басшылыққа алып және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағы негізінде, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Индербор кенті әкіміне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
2. Индербор кенті әкімі үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынды стендпен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Д. Шамұратовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ":
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы: Б. Құнас
16 қаңтар 2015 жыл
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 10 қаулысына қосымша
Индербор кенті әкіміне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
р/с
Кент атауы
Орналасатын жері
1
Индербор кенті
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратының алдындағы стенд

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы поселка Индербор
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 января 2015 года № 3095
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Индерской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы поселка Индербор согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму поселка Индербор оснастить место для размещения агитационных печатных материалов стендом.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шамуратова Д.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Индерской
районной Территориальной
избирательной комиссии: Б. Кунас
16 январь 2015 год
Приложение к постановлению районного акимата от 16 января 2015 года № 10
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы поселка Индербор
Наименование поселок
Место расположения
1
поселок Индербор
Стенд перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области