Индер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің тәртібін қосымша реттеу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 266-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 3191 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 349-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 349-V шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, Индер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін реттеу мақсатында аудандық мәслихат ШЕШМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат, білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау, жастар ісі, құқық қорғау, депутат этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Доспаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХІХ сессиясының төрағасы О. Ділмұқашева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы "26" наурыздағы № 266-V шешіміне қосымша
Индер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
№
Елді мекеннің атауы
Орын
1
Индербор кенті
Бейбарыс көшесі бойындағы алаң
2
Көктоғай ауылы
"Көктоғай-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң
3
Өрлік ауылы
"Өрлік-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң
4
Есбол ауылы
С. Датов көшесіндегі спорт алаңы
5
Ынтымақ ауылы
"Ынтымақ-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң
6
Елтай ауылы
"Елтай-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң
Аққала ауылы
"Аққала-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң
Бөдене ауылы
М. Мөңкеұлы көшесіндегі алаң
Жарсуат ауылы
М. Мусина көшесіндегі саябақ
10
Құрылыс ауылы
"Құрылыс-Мәдениет" МКҚК ғимараты алдындағы алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Индерском районе
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2015 года № 266-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2015 года № 3191. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 февраля 2016 года № 349-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 15.02.2016 № 349-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Индерском районе, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Индерском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, образования, культуры, здравоохранения, делам молодежи, защиты прав, депутатской этики (А. Доспаева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІХ
сессии районного маслихата О. Дилмукашева
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению районного маслихата от 26 марта 2015 года № 266-V
Места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Индерском районе
Наименование населенного пункта
Место
1
поселок Индербор
Площадь на улице Бейбарыс
2
село Коктогай
Площадь перед зданием ГККП "Коктогай-Мадениет"
3
село Орлик
Площадь перед зданием ГККП "Орлик-Мадениет"
4
село Есбол
Спортивная площадь на улице С.Датова
5
село Ынтымак
Площадь перед зданием ГККП "Ынтымак-Мадениет"
6
село Елтай
Площадь перед зданием ГККП "Елтай-Мадениет"
7
село Аккала
Площадь перед зданием ГККП "Аккала-Мадениет"
8
село Будене
Площадь на улице М. Мункеулы
9
село Жарсуат
Парк на улице М. Мусиной
10
село Курылыс
Площадь перед зданием ГККП "Курылыс-Мадениет"