Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 409-V шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 3185 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 432-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 22.06.2015 № 432-V шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 және 39 баптарына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 182 қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2814 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" газетінде 2014 жылы 16 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-қосымшасының:
1-жолдағы "100 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5-жолдағы "5 000" деген сандар "25 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Ш. Жәлелов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап 2015 жылдың 31 желтоқсанына дейін күшін сақтайды.
Аудандық мәслихаттың ХХХVІІ
сессиясының төрағасы                       С. Қалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Сұлтанияев

о внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 361-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение маслихата Курмангазинского района Атырауской области от 17 апреля 2015 года № 409-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 апреля 2015 года № 3185. Утратило силу решением маслихата Курмангазинского района Атырауской области от 22. июня 2015 года № 432-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата Курмангазинского района Атырауской области от 22.06.2015 № 432-V.
В соотвествии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 21 и 39 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании постановления районного акимата от 15 апреля 2015 года № 182 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 361-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2814, опубликованное в районной газете "Серпер" 16 января 2014 года) следующие изменения:
в приложении 2:
в строке 1 цифры "100 000" заменить цифрами "200 000";
в строке 2 цифры "5 000" заменить цифрами "25 000".
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (председатель Ш. Жалелов) районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Настоящее решение сохраняет действие с 1 января 2015 года до 31 декабря 2015 года.
Председатель ХХХVІІ сессии
районного маслихата                        С. Калиев
Секретарь районного маслихата              Р. Сұлтанияев