Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 466-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3376 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 500-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 500-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 санымен тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:"6 207 831" сандары "6 187 582" сандарымен ауыстырылсын;
"1 244 475" сандары "1 247 010" сандарымен ауыстырылсын;
"9 222" сандары "4 890" сандарымен ауыстырылсын;
"10 174" сандары "6 300" сандарымен ауыстырылсын;
"4 948 960" сандары "4 929 382" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"6 248 044" сандары "6 227 795" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"235 261" сандары "231 971" сандарымен ауыстырылсын;
"1 039" сандары "594" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"1 041 553" сандары "1 025 814" сандарымен ауыстырылсын;
"9 766" сандары "9 612" сандарымен ауыстырылсын;
"64 764" сандары "58 244" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"елді мекендердегі су тазарту ғимараттарына және су желілеріне техникалық құжаттама дайындауға - 35 122 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015 - 2017 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 ноября 2015 года № 466-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 декабря 2015 года № 3376. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 500-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 500-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 19 февраля 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 207 831" заменить цифрами "6 187 582";
цифры "1 244 475" заменить цифрами "1 247 010";
цифры " 9 222" заменить цифрами "4 890";
цифры " 10 174" заменить цифрами "6 300";
цифры "4 948 960" заменить цифрами "4 929 382";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 248 044" заменить цифрами "6 227 795";
в пункте 9:
цифры "235 261" заменить цифрами "231 971";
цифры "1 039" заменить цифрами "594";
в пункте 12:
цифры "1 041 553" заменить цифрами "1 025 814";
цифры "9 766" заменить цифрами "9 612";
цифры "64 764" заменить цифрами "58 244";
дополнить строками следующего содержания:
"на подготовку технических документов водоочистных сооружений и водопроводных линий в населенных пунктах - 35 122 тысяч тенге";

жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге - 25 800 мың теңге";
2. Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес шешім 7-қосымшамен және келесі мазмұндагы 20-тармақпен толықтырылсын:
"20. 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін".
3. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.

на трансферты органам местного самоуправления - 25 800 тысяч тенге";
2. Решение дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему решению и пунктом 20 следующего содержания:
"20. Утвердить трансферты органов местного самоуправления на 2015 год согласно приложению 7."
3. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.