Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Оңтүстік Қазақстан облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 78 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 3150 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 19.01.2018 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 45-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Оңтүстік Қазақстан облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлеуді "Оңтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ә.Нұртаев) осы қаулыға қосымшаға сәйкес қамтамасыз етсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" (Б.Жылқышиев) мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.А.Қаныбековке жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2015 жылғы "20" наурыздағы
№ 78 қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Оңтүстік Қазақстан облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын төленетін ақшалай үлес
Жарыстардың атаулары
Орын
Төлем көлемі (айлық есептік көрсеткіш)
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
150 АЕК
2-орын
125 АЕК
3-орын
100 АЕК
4-орын
90 АЕК
5-орын
75 АЕК
6-орын
60 АЕК
лицензия
40 АЕК
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
70 АЕК
4-орын
50 АЕК
5-орын
40 АЕК
6-орын
30 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен)
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
60 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлерінен)
1-орын
60 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Азия ойындары (жазғы, қысқы) Дүниежүзілік (жазғы, қысқы) Универсиада
1-орын
80 АЕК
2-орын
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
Жасөспірімдердің Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
70 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық Азия ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
60 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Жастар, жасөспірімдер арасындағы (олимпиадалық спорт түрлерінен) Әлем чемпионаты
1-орын
50 АЕК
2-орын
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
Жасөспірімдер, кадеттер арасындағы Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Жастар, жасөспірімдер арасындағы Азия чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Азия чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлерінен)
1-орын
40 АЕК
2-орын
30 АЕК
3-орын
20 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен) Қазақстан Республикасының спартакиадасы (жазғы, қысқы)
1-орын
30 АЕК

О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Южно-Казахстанской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 апреля 2015 года № 3150. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 19 января 2018 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 19.01.2018 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 45 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области" (Нуртаев А.) обеспечить выплату ежемесячного денежного содержания спортсменам Южно-Казахстанской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" (Жилкишиев Б.) в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Оспанов
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "20" марта 2015 года № 78
Ежемесячное денежное содержание спортсменам Южно-Казахстанской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Наименования соревнований
Место
Размер содержания (месячный расчетный показатель)
Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
125 МРП
3 место
100 МРП
4 место
90 МРП
5 место
75 МРП
6 место
60 МРП
лицензия
40 МРП
Паралимпийские, Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
70 МРП
4 место
50 МРП
5 место
40 МРП
6 место
30 МРП
Чемпионат мира (по олимпийским видам спорта)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
60 МРП
Чемпионат мира (по неолимпийским видам спорта)
1 место
60 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Азиатские игры (летние, зимние) Всемирная (зимняя, летняя) Универсиада
1 место
80 МРП
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
Юношеские Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
70 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
Чемпионат Азии (по олимпийским видам спорта) Паралимпийские, Сурдлимпийские азиатские (летние, зимние) игры
1 место
60 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Чемпионат мира среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
50 МРП
2 место
40 МРП
3 место
30 МРП
Чемпионат мира среди юношей, кадетов (по олимпийским видам спорта) Чемпионат Азии среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта) Чемпионат Азии (по неолимпийским видам спорта)
1 место
40 МРП
2 место
30 МРП
3 место
20 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (по олимпийским видам спорта) Спартакиады Республики Казахстан (летняя, зимняя)
1 место
30 МРП

2-ші, 3-ші орындар
20 АЕК
Жастар ойындары (жазғы, қысқы) Жастар, жасөспірімдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлерінен)
1-орын
20 АЕК

2-3 место
20 МРП
Молодежные игры (летние, зимние) Чемпионат Республики Казахстан среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
20 МРП