Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысаны мен мерзiмдерiн белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 103 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 3177 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қазандағы № 284 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 08.10.2018 № 284 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажетті ақпарат пен құжаттарды ұсынудың мынадай нысандары белгіленсін:
1) сақтанушы үшін осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы үшін осы қаулыға 4, 5-қосымшаларға сәйкес;
3) агент үшін осы қаулыға 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес.
2. Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн беретін қажетті ақпарат пен құжаттарды ұсынудың мынадай мерзімдері белгіленсін:
1) сақтанушының – сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес белгіленген нысан бойынша аудан, қала әкімдігіне;
2) сақтандырушымен және өзара сақтандыру қоғамымен – апта сайын аудан, қала әкімдігіне осы қаулыға 4, 5-қосымшаларға сәйкес белгіленген нысандар бойынша;
3) агентпен – апта сайын Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасына осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес, сонымен қатар апта сайын аудан, қала әкімдігіне осы қаулыға 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес белгіленген нысандар бойынша.
3. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления контрольных функций
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 апреля 2015 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 мая 2015 года № 3177. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 8 октября 2018 года № 284
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 08.10.2018 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы предоставления информации и документов, необходимых для осуществления контрольных функций для:
1) страхователя согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика и общества взаимного страхования, согласно приложениям 4, 5 к настоящему постановлению;
3) агента, согласно приложениям 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Установить следующие сроки предоставления информации и документов, необходимых для осуществления контрольных функций:
1) страхователем – в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в акимат района, города по форме, установленной приложением 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования – еженедельно в акимат района, города по формам, установленным приложениями 4, 5 к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно в управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области по форме, установленной приложением 2, а также еженедельно в акимат района, города по формам, установленным приложениями 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить: